Honor 9 - obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Honor

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Lacee74 31. 5. 2018 13:48

Mira333 píše:Ahoj, mam otazku, Honor 9 ma dve senzorova tlacitka okolo hardveroveho tlacitka? ktere jsou skryte.


ano ma... daju sa skryt/deaktivovat v systemovej navigacii
Lacee74
Junior

Odeslat příspěvekod robert1 31. 5. 2018 19:06

Jirik_Zat píše:Ahoj,
používáte někdo a fungují vám na honoru 9 placení přes NFC přes AirBank nebo GooglePay?
Zkoušel jsem přes AirBank a i když mám vše nastavené tak terminál kartu nenačte.
Nevím jestli mám v telefonu zaplé něco co být zaplé nemá, protože je možné že telefon vysílá nějaké rušení. Například ani za silikonovým pouzdrem zezadu umístěnou RFID kartu čtečka nepřečte (u jiných telefonů mi RFID takto běžně fungovalo).


taky jsem měl problém. Až jsem zjistil, ze anténa je v horní části telefonu a tu je třeba přiložit. Funguje i přes silikon pouzdro.
robert1
Junior

Odeslat příspěvekod Mira333 31. 5. 2018 19:06

Diky za odpoved.
Mira333
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod ztomikz 31. 5. 2018 19:46

Platím honorem 9 každej den /banky: mbank a moneta/ Naprosto bez problémů všude, přikládám mezi bleskem a nápisem honor. Reaguje už tak 1-0,5cm před terminálem.
ztomikz
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Mira333 2. 6. 2018 15:24

Od vcera mam Honor 9, po spatne zkusenosti z Honorem 8 jsem dal jeste sanci 9tce.

Jedna vec mi vadi. A to ztmavla cast hodni casti displeje kde je ikona signalu casu, baterie, je to tam schvalne ztmavene (jen domovska plocha) Nevi nekdo jak to odstranit ? Nebo to vadi jen me?

-- 7. 6. 2018 19:28 --

Nasel nekdo v nastaveni ladeni USB ? nutne ho potrebuji kvuli app Helium, bohuzel jsem nasel pouze HiSuite. :(

-- 7. 6. 2018 19:58 --

mam to :D
Mira333
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod zumzumzum 9. 6. 2018 09:44

Dneska mi na H9 vyskocila aktualizace a protoze jsem mel malo baterky tak jsem dal odlozit na pozdeji. A ted tu aktualizaci nemuzu dohledat :D fail..
► Sháním: Sony Xperia Z5 Premium za nepřemrštěnou cenu! ( telefon se 4K displayem ] ◄ Momentálně používám Xiaomi 13 Flora Green
zumzumzum
Místní informátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod VolumePJ 9. 6. 2018 10:53

To je celkem troll :D Zkus Firmware Finder, pokud ti aktualizace již přišla, tak ji v aplikaci budeš mít schválenou k instalaci :)
Nokia 8310 > 1600 > 5300 > Sony Ericsson K770i > HTC Smart > Samsung Galaxy Mini > Galaxy Trend > Honor 4C > 5X > 6X > 8 > 9 > 10 > Galaxy S10+ > Note10+ > S21 Ultra > S22 Ultra
VolumePJ
Junior

Odeslat příspěvekod zumzumzum 11. 6. 2018 08:28

Honor 9 s Lineage 15.1 Android 8.1.0 Oreo

https://youtu.be/symE3-a8_AM
► Sháním: Sony Xperia Z5 Premium za nepřemrštěnou cenu! ( telefon se 4K displayem ] ◄ Momentálně používám Xiaomi 13 Flora Green
zumzumzum
Místní informátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jirka ry 14. 6. 2018 06:49

Řešil někdo pravděpodobné uspání Honor 9 přes noc? Používám jednu aplikaci přes kterou jsou mně zasílány zakázky pro odtahovou službu. Přes noc když telefon nijak nepoužívám mně nepřijde žádné upozornění na novou zakázku a ráno cca v 6:15 přijde i několik oznámení že jsem zakázku nezískal. Něco podobného se mi stávalo i přes den a přišel jsem na to že jsem neměl zapnuta data v režimu spánku. Po jejich zapnutí aplikace přes den funguje v pořádku. Problém nastává v noci kdy telefon nepoužiju třeba 6 hodin. Děkuji za odpovědi.
Naposledy upravil opasino dne 14. 6. 2018 13:05, celkově upraveno 1
Důvod: Sloučeno do příslušného vlákna.
jirka ry
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod nerval2 14. 6. 2018 07:15

V nastaveni ji pridej mezi aplikace, ktere smi stale bezet na pozadi.
Mam telefon v Aj, nevim, jak presne je to prelozny.
Settings - Advancet settings - Battery manager - Protected apps. Asi Nastaveni - Rozsirena nastaveni - Sprava baterie - Chranene aplikace.

Ona je to skvela funkce. Vypinat zbytecne bezici aplikace na pozadi pri vypnutem displeji. Velmi to setri baterii. Ale samozrejme musis pridat do vyjimek aplikace, ktere potrebujes, aby bezely...
nerval2
Junior

Odeslat příspěvekod rumukrad 14. 6. 2018 08:49

Ještě rychlejší to je když vyvolá správce aplikace a v pravé nahoře je zámeček, klikni na něj a mělo by to šlapat jka popsal kolega nahoře
rumukrad
Junior

Odeslat příspěvekod jirka ry 14. 6. 2018 14:57

V nastaveni ; baterie ; spuštění ; mám nastaveno vše ručně (na obrázku) ale pořád to nechodí.
Přílohy
Screenshot_20180614-155633.jpg
jirka ry
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod vormen 14. 6. 2018 17:29

ještě dej nastavení - aplikace - nastavení - Speciální přístup - ignorovat optimalizace baterie a tam u apek zapni
vormen
Pokročilý

Odeslat příspěvekod jirka ry 15. 6. 2018 17:24

To už vypadá nadějně. Uvidím po víkendu. Zatím děkuji.
jirka ry
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod zumzumzum 20. 6. 2018 13:40

Honor 9 obdržel červnové bezpečnostní záplaty firmware (8.0.0.368)

https://youtu.be/lqOxMq_HfPQ
► Sháním: Sony Xperia Z5 Premium za nepřemrštěnou cenu! ( telefon se 4K displayem ] ◄ Momentálně používám Xiaomi 13 Flora Green
zumzumzum
Místní informátor
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků