Honor 9 - obecná diskuze

Honor 7, Honor 6, Honor 4C, Honor 3C

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod vormen 12. 1. 2018 08:17

jak hodnotíš kvalitu fotek H9 vs H8, jedná se mi hlavně o momentky z interiéru bez "blesku", venkku za slunka to bude +/- stejný. čtečka vpředu je podle mě lepší :-)
vormen
Junior

Odeslat příspěvekod VolumePJ 12. 1. 2018 13:18

Za nížšího světla jsou fotky o poznání hezčí, občas se to nepovede a fotka je tmavší než na H8, ale většinou je o kapku světlejší. Za úplné tmy jen s venkovními lampami je šum hodně znatelný, ale pořád ta fotka vypadá líp jak na H8, kde je hodně tmavá a šum je na stejné úrovni :D Hybridní zoom je celkem hezký benefit, přiblížená věc opravdu na ostrosti neztratí. Osobně fotím jen v 12mpx, 20 mi přijde kapku zbytečné.

Jinak plynulost prostředí je obdobná jako u Honoru 8, loadingy aplikací jsou téměř shodné.
VolumePJ
Junior

Odeslat příspěvekod dudulusan 14. 1. 2018 09:52

To fakt nikdo neví, neporadí? Děkuji
dudulusan
Junior

Odeslat příspěvekod VolumePJ 14. 1. 2018 13:32

Zkusil bych asi tovární reset jestli po nich opravdu tak toužíš, jinak mně nic nenapadá chlape
VolumePJ
Junior

Odeslat příspěvekod Lowmick 14. 1. 2018 14:39

Ahoj. U O2 je H9 za 8995,-, nicméně v balení není asi Honor Band 3. Je to až takový zázrak, který je potřeba mít a kvůli kterému vzít telefon jinde za 9990,-? Nosím klasické hodinky, tak bych Band 3 předpokládám asi spíše zkoušel na sport/spaní, ne na každodenní nošení.
Lowmick
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Jozef Cmar 14. 1. 2018 17:56

Mám Band 3 a je v pohodě, ale pokud bych mohl mít telefon o tisícovku levněji, šel bych touto cestou. Za ušetřené peníze můžete koupit něco jiného případně vybrat náramek dle vlastních potřeb.
Jozef Cmar
Junior

Odeslat příspěvekod Lowmick 14. 1. 2018 19:54

díky, vidím to podobně
Lowmick
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod VolumePJ 15. 1. 2018 00:01

Já kupoval Honor 9 10.1. v Alze a ještě k němu byl Honor Band 3, dnes koukám a už neni.. asi jsem stihl na poslední chvíli před vyčerpáním zásob :D Jinak náramek je fajn, ale ne pro každého, dnes jsem ho zkoušel a radši zůstanu u obyčejných hodinek.
VolumePJ
Junior

Předchozí stránka

• Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Autor