MOTOROLA V220(od Orange), problém s MMS (a s dat. profily)

O mobilních telefonech značek Lenovo i Motorola

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod janah09 24. 11. 2005 02:49

Zdravím, a prosím o radu..koupila jsem si levně, MOTOROLU V220(v Bazaru, s jejich roční zárukou), která má nejen logo ORANGE (ale i položky v menu jsou předělané podobně jako to dělá náš T-mobile), a problém je, že je tam pevně nastaveno několik datových profilů (některé jsou "zamknuty", ale žádný kód přístroje jsem neobjevila, nevím jak to popř. odemknout)..a samozřejmě tohle konfikurační sms od T-mobilu(mám T-M paušál) nezvládla předělat, tak jsem to nastavila rúčo..a když dám spustit TM-CZ GPRS WAP profil, tak už se normálně na t-zones dostanu, ale MMS pořád nefachaj..-mám tam samozřejmě i TM-CZ MMS profil (ale oba aktivní nemůžou asi být, a ani s jedním zvlášť ty MMS nefungujou..-při odesílání, je status zprávy : "chyba: Zprávu nelze odeslat"..a při příjmu mi přijde, ale nelze ji stáhnout :cry:
Kdo poradí, pls???
omlouvám se,ale už tu vůbec není prostor, abych s váma mohla sdílet něco jinýho, než parametry..ale proto, že spoustu z vás mám fakt ráda, tak budu doufat, že se potkáme i někde jinde...nebo to občas zkusím-jestli tu už není lepší vzduch;o))
janah09
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mousee 24. 11. 2005 12:19

mozno hlupa otazka, ale nemusis mat aktivovane mms operatorom?
nestaci to mat len nastavene
mousee
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod janah09 24. 11. 2005 14:15

mousee píše:mozno hlupa otazka, ale nemusis mat aktivovane mms operatorom?
nestaci to mat len nastavene


---hmm..tak v tom problém -bohužel- nebude :pozor2
omlouvám se,ale už tu vůbec není prostor, abych s váma mohla sdílet něco jinýho, než parametry..ale proto, že spoustu z vás mám fakt ráda, tak budu doufat, že se potkáme i někde jinde...nebo to občas zkusím-jestli tu už není lepší vzduch;o))
janah09
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Andrew-DC 24. 11. 2005 19:25

no je navod ako vymazat websession
cez program P2KTools staci vymazat "a/webssesion" a utvorit si nove a potom mozes v mobile ponastavovat profily

a k tomu menu od Orangeu, z telefonu to mozes odstranit jedine preflashovanim (prehratim fw) ;)
Andrew-DC
Pokročilý

Odeslat příspěvekod janah09 24. 11. 2005 23:46

...no tos mě moc nepotěšil..že to bude takhle složitý...-a kde ten program seženu (a to je program do compu, nebo do MT??(já ji nepropojuju s PC!!:o(((
omlouvám se,ale už tu vůbec není prostor, abych s váma mohla sdílet něco jinýho, než parametry..ale proto, že spoustu z vás mám fakt ráda, tak budu doufat, že se potkáme i někde jinde...nebo to občas zkusím-jestli tu už není lepší vzduch;o))
janah09
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Andrew-DC 25. 11. 2005 22:40

je to program do kompu:(
Andrew-DC
Pokročilý

Odeslat příspěvekod janah09 26. 11. 2005 12:30

..tak už jsem ty MMS zprovoznila :tleskani :tleskani ...-ani nevim pořádně jak(hrála jsemsi s profilama, nastavením attd.), ale hlavně, že to fachá :wink:
omlouvám se,ale už tu vůbec není prostor, abych s váma mohla sdílet něco jinýho, než parametry..ale proto, že spoustu z vás mám fakt ráda, tak budu doufat, že se potkáme i někde jinde...nebo to občas zkusím-jestli tu už není lepší vzduch;o))
janah09
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Andrew-DC 26. 11. 2005 12:39

tak to ti gratulujem ;)
Andrew-DC
Pokročilý


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků