Lenovo K5 Plus, spotřeba dat

O mobilních telefonech značek Lenovo i Motorola

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod RG60SEII 30. 3. 2017 19:36

Koupil jsem tento telefon a s nelibostí jsem zjistil, že pořád čerpá mobilní data. Jsem z toho znechucen.
Co vše musím vypnout a jak, aby se toto nedělo? Jde to vůbec? Jasně, byla to chybná koupě, ale přece to nehodím do popelnice.
Mnohokrát děkuji za pomoc.
Naposledy upravil Nick Cave dne 31. 3. 2017 09:24, celkově upraveno 1
Důvod: upraven název tématu
RG60SEII
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Nick Cave 30. 3. 2017 20:22

tak především pomůže vypnout mobilní data :-D
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod RG60SEII 30. 3. 2017 21:42

Ach jo, to je to tak složitý pochopit??
Pokusím se ti to vysvětlit ještě jednou, i když je mi jasný, že jistě víš, o co se mi jedná.
Proč starej Samsung 536 tohle nedělal? Jo, nebylo tam tolik balastu, kterej nejde odinstalovat. Zajímalo mě, co je tady v tomhle krámu navíc, že to dělá, co to dělá. Myslel jsem, že s tím telefonem (ano, nazývejme to sračkou) má někdo podobný zkušenosti.
Zdarec
RG60SEII
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod oooooooooo 30. 3. 2017 22:16

Staci jit do nastaveni a data posleze zapinat na vyzadani.Je li to prilis slozita operace vrat se zpet k samsugu.Ono se to, ono samo..Ono to ten kram.To uz slysim pres dvacet let u pc a x let u telefonu.Vetsinou to samo ma nazev uzivatel - u tebe presneji uzivatel neni schopen provest absolutne primitivni operaci v nastaveni.
oooooooooo
Android Maniak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod banner 31. 3. 2017 08:07

Tak proč sis koupil něco, jako je K5? Otřesný telefon. Kdyby ses tady s námi prvně poradil, neměl bys problémy. Přístě se raději obrať na tohle fórum, než koupíš kravinu. Teď k problému, máš několik možností:
Zvyš si pořádně FUP, vypni data, nebo si dej omezení na objem dat. Taky si zkontroluj, co ti vlastně ta data žere. Neprovádíš náhodou aktualizace systému přes data? Víš, že scrollování facebookem, instagramem a prohlížení snapchatu žere snad nejvíce dat? Facebook automaticky pouští videa, instagram taktéž.
Někdy je těžké se prosadit...
banner
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nick Cave 31. 3. 2017 09:12

co je na tom tak složitého? do jednoho slotu dáš simku mobil.cz s internetem zdarma, kterou přepneš na data a v druhém budeš mít jinou na vše ostatní..
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod oooooooooo 31. 3. 2017 09:27

re:banner Ach jo…
Toto nema co spolecneho s telefonem..Mohl bych klidne pastnout ukazku z menu ale uz mne to tady nestoji za kliknuti navic..K4 note ma uplne stejny..
Takze kupodivu pokud pominu vsechny ostatni zpusoby existuje moznost - nastaveni - prenesena data.Tam je prepinac.Zakazat mobilni datove prenosy.A ted mi povez jak ti to muze zrat data ? Pro pokrocile je tam tridit provoz - jooo a zacnes zakazovat na urovni jednotlivych app.
Ti uplne pokrocili si omrknou log - zjisteni o co go zabere min nez psani blitek a blabolu do fora.
Jenze drtiva vetsinu lidi si mysli ze nejsou tak pitomi aby se museli ponizit ti ze mrknou do nastaveni a do pruvodce nastavenim.Presne ty typy co kdyz jsem jim v minulym zamestnani smazal ikonku seznamu na plose, prisli za mnou ze pocitac nema internet.Toto neni mobilem.Je to o tom ze jakakoliv zmena a je vkelu s pristupem, ono se to , samo se to
Ze by takovej typek mel treba vpn doma, takze by si rozbehal na androidovi fw - coz ma kazdej pokrocilej kdo filtruje i wifi na urovni ven,lan,vpn,to jsem ani radeji nepripominal.
oooooooooo
Android Maniak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod freddy158158 31. 3. 2017 09:30

oooooo : 1000x souhlas .. lidi jsou ovce...boze kam ten svet speje :-(
freddy158158
Junior
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků