Lenovo Phab2 Pro, Phab2 Plus, Phab2 - obecná diskuze

O mobilních telefonech značek Lenovo i Motorola

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod LammerOutsider 2. 5. 2017 03:01

Jo, díval jsem se důkladně. Jen si teď nemůžu přesně vzpomenout nad čím konkrétně jsem se to asi hodinu vztekal že jsem to nikde nemohl najít a google mi nic nepověděl. Proklikal jsem metodicky úplně všechny nabídky a možnosti a tam jsem si právě všiml, jak málo možností nastavení mají nový Androidy oproti starým.
Já jen zpětně zapátral v paměti po nějakém dojmu, jak mě před několika měsíci nabádal Nick Cave abych se po koupi případně podělil. Vím, trochu pozdě, ale snad odpustíte :P
LammerOutsider
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nick Cave 2. 5. 2017 03:11

Kdyby se vyskytl jakýkoliv problem, tak se tady zeptej, já už musel pořešit také pár věcí..

-- 18. 5. 2017 11:41 --

Recenze Lenovo Phab2 Plus
http://www.mobilmania.cz/lenovo-phab-2- ... iredir=off

-- 10. 8. 2017 08:07 --

Lenovo Phab2 Pro, Phab2 Plus, Phab2 nedostanou Android 7
https://dotekomanie.cz/2017/08/phab2-pro-phab2-plus-phab2/
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zumzumzum 28. 4. 2018 20:35

Vyplatí se tento telefon ještě dneska (teď) můj taťka straší že by chtěl VELKEJ telefon min. 6 palců a tak jsem našel tenhle :D tenhle vypadá nařáchle...
► Sháním: Sony Xperia Z5 Premium za nepřemrštěnou cenu! ( telefon se 4K displayem ] ◄ Momentálně používám Xiaomi 13 Flora Green
zumzumzum
Místní informátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nick Cave 28. 4. 2018 20:58

Určitě vyplatí, když chceš velkej displej, jasná volba, měl jsem Phab2 Plus přes 1/2r a dodnes na něj s nostalgií vzpomínám, nestačila mi výdrž baterie, jinak naprosto bezproblémový smartphone, jen foťák někdy pomaleji ostřil, ale vzhledem k tomu, že tohle nezmiňovali v recenzích, tak mě mrzí, že jsem zapomněl ten foťák vyzkoušet po hard resetu před prodejem
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků