Lenovo Phab2 Pro, Phab2 Plus, Phab2 - obecná diskuze

O mobilních telefonech značek Lenovo i Motorola

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Nick Cave 26. 10. 2016 09:44

To nezni moc příznivě pro tento model, je jasné, že se v rychlosti nemůže rovnat SGS7 (i když po roce, dvou, kdoví) :-D
Každopádně počkám na osobní odzkoušení, ještě mám v záloze Asus Zenfone3 Ultra :)
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod JoxY 26. 10. 2016 10:25

No je fakt, ze som zhyckany vlajkovymi modelmi androidu, iPhonmi a na PC SSD diskami, takze mi to vadi. Na kazde cakanie, pokial si mozem vyrollovat kontextovu ponuku v prehliadaci na konkretnej stranke som pomerne alergicky. Ked vidim. Co vsetko sa dostava dnes na trh a co dokazu Cinania vyrobit za hubicku, tak mi pride dat za toto 300€ vela, tomuto modelu s FHD by slusal SD652, co bude vo verzii Pro (avsak na QHD je to podla mna uz zas slaby SoC).

Rovnako asi by sa pohodlnejsie drzal, ak by bol tvarovany ako povodny Phab Plus, ktory bol pekne zaobleny a zrejme by sa hrany nezarezavali do prstov.

Zenfone 3 Ultra sa mi tiez pozdava, je pekne zaobleny, mohol by lepsie padnut do ruk pri vecernom prezerani v lahu. :-)
JoxY
Junior

Odeslat příspěvekod freddy158158 26. 10. 2016 11:08

ještěže mam v merku "pro" .. no uvidime.uz aby tu byl.
ten telefon tu mel byt pul roku.na to ze je velkej a ma byt "našlápnutej" (alespon pro verze) tak se mi zda ze pokulhava.
.
diky za odpovedi ale stejne se kouknu do nastaveni sam.treba to nahravani jde nastavit aby se to nahravalo samo.u treba K5 to neni (musis vzdy odkliknout) tak to by me mrsklo :-D
.
nick : P1 se rovnat muze heeec? :-D :-D
freddy158158
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nick Cave 26. 10. 2016 11:21

freddy, do vánoc se Pro asi nedočkáš, nevím co přesně mají za problem (že by ladili ty Tanga?) :-D
Jinak na automatické nahrávání hovoru si můžeš nainstalovat apku, ne? :)
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod oooooooooo 26. 10. 2016 12:03

rychlost prostredi uz nejakej patek neni odvisla od chipsetu, rekneme predminuly mtk, nic moc vykon, jsou to ty true octa staci s prstem nekde aby to bylo bleskurychle. Je pekny kdyz polozite vedle sebe neco s trikrat rychlejsim chipsetem a toto a ejhle, zjistite ze chipset zarucuje prd protoze o nem to neni.
Ale o silenych nastavenich konfiguráků, pomalych ,nikoliv malych : -) pametech, super hyper vecech ala lenovo power a jeho klony nacpany v fw a je z veci co muze mrskat jak z praku dychavicna herka. Nastesti to jde poresit ale je to otrava.Ovladani v rukavicich je vec kdy se kombinuje vlastnost digitizeru s sw nastavenim. Neumoznuje hw - nejde dodat. Nahravani hovoru nestoji za zminku, app a umi vzdy vic nez vestaveno, pokud nepouzijete nakej des, autonahravani je samozrejmost.
oooooooooo
Android Maniak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod freddy158158 26. 10. 2016 13:20

nick : nee v poho.ja nespecham a jak jsem psal tanga me zajimaji max na nejake slecne :-P :-D
to nahravani tam je.o to strach nemam.tady jde o samospoušt což třeba ta K5 nema.P1 ma .. jakakoli App bohuzel nikdy nedosahuje kvality vestave App ;-)
freddy158158
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod oooooooooo 26. 10. 2016 15:15

umi tedy autonahravat a zvolit 5 zdrojů jak, sest formatu do ceho, vybrat typy upozorneni na nahravani a ukonceni a autosynchro se zvolenym cloud ulozistem ? jo ?mam pocit ze ne, nikoliv pocit, vestaveny nahravani to neumi..Je to pouze pohodlny, nemusis hledat kvalitni app.Pouzivam 3 roky cca, autospousteni, jeden jedinej problem nebyl.. Jo lidi co si nase. ou do mobilu hyper killery a cistice app se mozna divi jaktoze to nefunguje. Pro ne je jedina rada, nemuzete li bez nich zit musite dat app flag system a kouzlo, nikdy se nestane ze hovor nenahraje
oooooooooo
Android Maniak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ředitel ČTÚ 26. 10. 2016 20:27

Je to rezani od hran do rukou snesitelne nebo nesnesitelne? Jak je to velky problem ? A vaha? Za jak dlouho je to neprijemne ?
Ředitel ČTÚ
Vrátnej na ČTÚ
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod freddy158158 26. 10. 2016 22:29

ředitel : si myslim že zaleži z čeho přecházíš.já eventuelně z P1 tj. 200 gramu. 230 uz nepoznám pokud bude dobrá ergonomie ;-)
.
oooo : řešiš kraviny.
freddy158158
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nick Cave 27. 10. 2016 01:58

Tak ta ergonomie je pro mne hodně důležitá, davam ji při výběru smartphone na první místo, no jestli bude u Phab2 Plus špatná, tak jsem předem zklamán.. :(
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod JoxY 27. 10. 2016 10:12

No takto, ked clovek sedi, alebo stoji a telefon drzi v dlani, tak je to vcelku OK, aj ked si ovcas zablokuje dotyk prstami, lebo maju presah na dotykovu vrstvu. Ale ked sa drzi na sirku pri lezani, telefon reze to malicka, ked som si telefon podoprel. No ako mozno ste viac zvyknuty na take zariadenia ako ja, ale ostre hrany mi dost vadili, slusilo by mu zaoblenie na rohoch a trosku mensia hrubka, predsa skoro 1cm citit. Kazdopadne je to individualne, urcite si ho treba osahat na svoju ruku. :-)

Phablet som uspesne vratil, takze skusenost bola, ale poohliadnem sa niekde inde. :-)
JoxY
Junior

Odeslat příspěvekod Ředitel ČTÚ 1. 11. 2016 15:31

Americké obchody dnes začaly prodávat rozměrný telefon Lenovo Phab2 Pro

Více na: http://www.zive.cz/bleskovky/google-tan ... fault.aspx
Ředitel ČTÚ
Vrátnej na ČTÚ
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nick Cave 2. 11. 2016 13:51

Lenovo Phab2 Pro se bude prodávat i u nás :)
https://m.mobilenet.cz/clanky/lenovo-ph ... -kdy-31533

-- 4. 11. 2016 00:26 --

Lenovo Phab2 Plus se už začíná objevovat v eshopech :)
http://mobilni-telefony.heureka.cz/lenovo-phab-2-plus/#
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ředitel ČTÚ 16. 11. 2016 08:25

Phab 2 Plus a Phab 2 už běžně skladem, česká distribuce

https://www.czc.cz/lenovo-phab-2-plus-3 ... 84/produkt

https://www.czc.cz/lenovo-phab-2-plus-3 ... 85/produkt

cena 7 999 Kč. Myslím, že zajímavé to bude až půjde s cenou o minimálně 1 000 Kč dolů vzhledem k výkonu čipsetu.
Ředitel ČTÚ
Vrátnej na ČTÚ
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nick Cave 16. 11. 2016 09:02

Čekám, až bude Phab2 Plus někde na prodejně vystavený :)
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků