Lenovo VIBE Shot nefunkcni po jendom dnu

O mobilních telefonech značek Lenovo i Motorola

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Blueberry_CZ 9. 9. 2016 19:39

Dobry den.. chtel bych ze zeptat jestli nevite jak alza.cz pristupuje k "Zboží můžete do 14 dnů vrátit
Peníze vám vrátíme do 1 dne" kdyz je telefon rozbity? Telefon jsem pouzival jenom jeden den a slapal v pohode.. rano me jeste vzbudil a pak konec :/ nejde zapnout,nereaguje na nabijecku proste uplne mrtvy z niceho nic :( takze bych chte l asi vratit penize nez reklamaci a dlouhe tahanice :-| nevite cim by to taky mohlo byt? asi nejaky spatny kus :/ Diky za odpovedi jestli si udela nekdo cas na par pismen ;-)
Blueberry_CZ
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod ze.us 9. 9. 2016 21:32

Nemuzes preci vratit (v ramci zakonne lhuty) nefunkcni zbozi. Nebo ti to prijde normalni? Ale co, je to mimozemstan, tak to klidne zkus a poreferuj.
ze.us
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Blueberry_CZ 9. 9. 2016 22:08

mimozemstan :mrgreen: Supeeer takze budu max mesic bez telefonu :D ze ja blbec si kupoval neco pres alzu/int. eshop :( jinak nevis co to muze byt za chyba prosim te? :-|
Blueberry_CZ
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod oooooooooo 9. 9. 2016 22:23

pristupuje normalne. osobne jsem vracel v lhute 14 dni nefunkcni grafickou kartu. postupuj dle navodu na jejich strankach a nikoliv blbosti lidi co s tim nemaji zkusenosti.
Samozrejme - vráceni bez udani duvodu, nikoliv reklamace.
Komplet baleni.
Btw , prvni den, Lenovo, nenakonfigurovane uzivatelem, nejcastejsi scenar u spousty Lenov, OTA aktualizace, nebo minoritni automaticka aktualizace systemove app na pozadi bez vedomi uzivatele - KO :-)
Naposledy upravil oooooooooo dne 9. 9. 2016 22:28, celkově upraveno 1
oooooooooo
Android Maniak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Blueberry_CZ 9. 9. 2016 22:27

aha.. takze vubec nemam rikat ze telefon nefunguje? :D je mi to celkem blbe tam prijit a rikat ze ho proste jenom nechci :) myslim ze jsem celkem ferovy clovek :D ......
Blueberry_CZ
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod oooooooooo 9. 9. 2016 22:31

Ferovy znamena ze dodrzuji co je ve smlouve dano. Neferovy bych byl kdybych ho odpalil stylem ze technik si neprdne aby to zjistil a pak vracel.Mimochodem, ja nikam nesel, zabalil, poslal,.Finito.Prisel mail s nabidkou dobropis v cene nakupu, nebo prachy na ucet.
oooooooooo
Android Maniak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Blueberry_CZ 9. 9. 2016 22:32

ahaaa... takze muj problem je asi "minoritni automaticka aktualizace systemove app na pozadi bez vedomi uzivatele - KO" :) dekuji.. konecne neco rozumneho :) jen nevim jak dal postupovat.. jestli vratit cely telefon nebo mu dat jeste sanci :/
Naposledy upravil Blueberry_CZ dne 9. 9. 2016 22:38, celkově upraveno 1
Blueberry_CZ
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod oooooooooo 9. 9. 2016 22:38

V podstate muzes pres konzoli na PC ho zkusit ozivit. Pokud se ti na ni v tomto stavu ohlasi - device conected, tak to pujde. Navod - xda, androidforum.
oooooooooo
Android Maniak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Blueberry_CZ 9. 9. 2016 22:39

Aha.. takze to asi zkusim.. a kdyz se mi to povede ciste teoreticky.. nestane se mi to pak znova? :-| nejsem nic moc na tyto veci :/ ale moc diky! ;-)
Blueberry_CZ
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod oooooooooo 9. 9. 2016 22:47

muze se ti to stat kdykoliv, prave pokud nevis jak elimovat riziko softbricku nebo bootloopu. to za A.
Za B nikde neni receno ze je to tuti tim, jenom to je jedna z variant k nimz dochazi. Klidne muzes mit smulu na kus a telefon neodvolatelne zdechl - hardwarovy problem.
oooooooooo
Android Maniak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Blueberry_CZ 9. 9. 2016 22:54

Diky moc.. ;-) konecne jsem aspon trosku v obraze :) neco z toho to urcite bude.. tim padem jsem udelal chybu ze jsem kupoval lenovo.. Iphone nebo samsungu nebo sony bych takove problemy resit nemusel.. jenze jsem chtel dat sanci necemu novemu.. :) jeste bych mohl zkusit zaplatit diagnostiku v nejakem servisu :) ale zase kdyz bude "otevreny" ztracim automaticky zaruku.. ale jsou to urcite zajimave problemy o kterych jsem nevedel pri koupi no :/ .. ale diky ze jsem aspon trosku pochopil problem "Lenovo" :)
Blueberry_CZ
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Nick Cave 9. 9. 2016 23:25

To nemusí být problém jen značky Lenovo, např. LG G4 mělo série modelu, které exly kvůli bootloopu
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Blueberry_CZ 9. 9. 2016 23:28

Diky.. :) "bootloop" Nevedel jsem ze existuje neco takoveho :D :) dneska jsem dostal velkou skolu :))
Blueberry_CZ
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod oooooooooo 9. 9. 2016 23:41

ozivoval jsem iphone - takze do dfu mode, lenovo, samsung, htc, motorolu, lg, sonaka a co ja vim co vsechno. je fakt ze lenovo melo v nekterych radach extremne dodrbanej firmware, extremni deb. lity v update, kdy treba sel do haje preloader coz byla legrace protoze flashnout normalnim zpusobem, nebo ozivit pres fastboot uz nejde. Priznaky - uplne mrtvej foun kterej nereaguje na nic, tzn. zadna snaha nejet, dioda nesvitila at uz byl nebo nebo nebyl na nabijecce, tvaril se jako uplne ko.Takze se musel sehnat jinej preloader - ten spravnej a udelat v konzoli sekvenci nekolika kroku. Je li to tvuj pripad rek bych ze pokud te to nebavi, neztracej cas a di ho vratit.
oooooooooo
Android Maniak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Blueberry_CZ 9. 9. 2016 23:47

jojo.. je uplne ko.. jestli je na nabijecce nebo ne je to uplne fuk.. vubec nereaguje.. :/ jsem hodne zklamany no.. chtel jsem zkusit neco noveho ale tohle asi neee no.. abych resil system co mesic nebo co 2 tydny.. :/.. ale jsem zvedav jak na to zareaguje "mimozemstan" :-) kdyz budu telefon co mesic nebo co 2 tydny vracet :)
Blueberry_CZ
Kolemjdoucí

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků