Lenovo VIBE Shot nefunkcni po jendom dnu

O mobilních telefonech značek Lenovo i Motorola

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod oooooooooo 10. 9. 2016 00:35

asis nepochopil princip 14 dni bez udani duvodu vraceni, pokud nakoupim v eshopu. pokud nic nechybi v baleni, neni mechanicky viditelne poskozen, vracis bez udani duvodu... Dostanes zpet penize, v nekterych pripadech dostanes o kilo min zpet, viz polozka kolem obalu ve smlouve atd. Vyrobek se nemeni KUS za KUS, dostanes penize. Pokud chces muzes kyvnout na nabidku ze mas v shopu dobropis v cene nakupu, vracim neco za 6000, kupuji za 8000.Doplatim 2000.
oooooooooo
Android Maniak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Blueberry_CZ 10. 9. 2016 09:58

aha.. :) diky moc ;) takze tam v pondeli nabehnu a vratim ho :) jen bych nechtel mit potom nejake opletacky ze jsem vratil nefunkcni zbozi :) o to mi jde.. :kuk: aby to nekdo na prodejne nezkusil a nerekl ze telefon nefunguje tak ho nemuzu vratit.. :-( jinak ulozene cisla aplikace a podobne veci ktere jsem stahnul v telefonu nezustali po tomto komatu ? (kdyz jsem tedka zapojil telefon do pc tak led dioda zacala blikat a telefon zavybroval a na telefonu se mi objevilo spousteni systemu android + telefon muzu normalne ovladat mam tam vsechny aplikace a podobne.. takze co s tim tedka ? ale baterka se mi nechce nabijet.. tedka se pomalu nabiji tak mozna to bude ten problem :D stara baterie.. baterka hlasi plne nabito za 8h/ tedka zase za 1h 36min tak ja uz fakt nevim.. )
Blueberry_CZ
Kolemjdoucí

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků