Lenovo P90 Pro - obecná diskuze

O mobilních telefonech značek Lenovo i Motorola

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Ředitel ČTÚ 10. 2. 2016 19:01

Tak máme tu další zajímavý a nebojím se říct cenový trhák :-D

Obrázek

Lenovo P90 Pro - Extrémní výkon, vysokokapacitní baterie a obrovská paměť v elegantním balení
•Úložiště 64 GB, operační paměť 4 GB
•Výkonný procesor podporuje bezproblémové přehrávání multimédií
•Jasný a ostrý Full HD displej 5,5"
•Baterie s technologií pro rychlé nabíjení a impozantní doba hovoru 4 000 mAh
•Pokročilý přední a zadní fotoaparát s několika režimy 13 Mpix

u O2 za velice pěkných 6 995 Kč s DPH :tleskani

http://www.o2.cz/osobni/mobilni-telefon ... 0-pro.html
Ředitel ČTÚ
Vrátnej na ČTÚ
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nick Cave 10. 2. 2016 20:38

Ovládací tlačítka na levé straně - dle mne velice nepraktické..
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 10. 2. 2016 20:46

Pro mě ok. Mám telefon taky s 5,5" a držím ho v levé ruce a ovládám pravou, takže palcem na levé ruce bych to měl ok. Je to stejně jen detail, na který si lze zvyknout.
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod bolojang 10. 2. 2016 20:51

Přesně tak, vlevo vpravo, je to fuk prostě zvyk. Teď zrovna mám tlačítka na zádech. A u dalšího telefonu je pozice tlačítek to poslední co mě bude zajímat.
bolojang
Junior

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 10. 2. 2016 20:53

Taky je mám vzadu u aktuálního telefonu. Ze začátku jsem si to chválil, ale stejně ikdyž vezmu do ruky jiný telefon, tak je to ta poslední věc, co mě zajímá. Ale sto lidí, sto chutí.
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod TichyA 11. 2. 2016 07:29

Je to super nabídka. Překvapily mě i docela "kompaktní“ rozměry na to, že má i senzorová tlačítka a velkou baterku. Vyzkoušel jsem ho u O2 a docela dobře padne do ruky. Jediný, co by mě zrazovalo od koupě je android 4.4.4 , což je už docela stará verze a nic novějšího nejspíš už nebude.
TichyA
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod mikemiky 11. 2. 2016 09:15

Jestli by to byl takovej trhak vsude,tak bych se starsi verze androidu nebal, brzo by se objevil CM ;-)
mikemiky
Junior

Odeslat příspěvekod oooooooooo 11. 2. 2016 17:31

jestli je to atom dockas se mozna neoficialniho pofiderniho portu cm, vetsina atomu to ma tak..
kdyz jsme u veci xposed je oproti cm lepsi volba, pokud je clovek schopen se domluvit s jednotlivymi moduly.Na atomu ovsem i kdyz rozbehano jsem se musel vzdat pulky funkcnosti co jsem byl zvyklej provozovat, ko.kretne slo o asus se kterym jsem si hral.
oooooooooo
Android Maniak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nick Cave 4. 4. 2016 09:37

Lenovo P90 Pro v dubnu u O2 za 5995kč, podmínky akce zde
http://m.mobilmania.cz/o2-ma-recyklacni ... /a-1334024
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Uzivatel322 22. 6. 2016 21:22

Dobry den, mam problem s mym Lenovem P90pro. Pokud je mobil teply (tudiz pri skoro jakemkoliv pouzivani) tak je zadni kamera nepouzitelna. Nechce zaostrit + vydava mechanicky zvuk. Na internetu jsem hledal a nic nenasel. Dekuji za odpovedi cim by to mohlo byt a zdali je jedina moznost vymena telefonu
Uzivatel322
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Nick Cave 22. 6. 2016 21:39

zkus hard reset, jinak výměna
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod drendr 19. 7. 2016 08:01

Neví někdo, jestli dostane OS upgrade na android 5 nebo 6? Přemýšlím o koupi tohodle telefonu, ale s KitKatem si ho rozhodně nekoupím. Popřípadě dá mi někdo návrh srovnatelného telefonu za stejnej peníz? Díky.
drendr
Junior

Odeslat příspěvekod mikemiky 19. 7. 2016 08:31

Zprava od Lenova je takova, ze to v planu neni, to byl taky ten duvod proc jsem nekoupil.....
Jedine pockat na nejakou upravenou rom....
Krom te ramky to asi bude stejne jako P90, protoze se to tak i zobrazuje v telefonu, tak nevim v cem je problem mu tu petku dat taky...
mikemiky
Junior


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků