Lenovo A6000 - obecná diskuze

O mobilních telefonech značek Lenovo i Motorola

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod metyn 26. 11. 2016 20:51

rada hodná mistra ooooo, Meta
metyn
Junior

Odeslat příspěvekod oooooooooo 27. 11. 2016 10:43

Na rozdil od tebe radim i v PM a moje rady nespocivaji v tom že si přečteš parametry mobilu a nasledně poradiš že si ho ma koupit protože to bude pecka. :-)
A ano rada byla perfektní,kdybys o mobilech věděl vic než kulove tak bys tušil že mount point je zodpovědny za viditelnost jednotlivych oddílů když si otevřeš libovolneho spravce souborů v TELEFONU.V připadě že mount point je přepsanej,poškoznej,mount point -rovná se připojny bod,tak telefon vidí kulové.Oprava je jednoduchá - nastudovat adb.Kdyby bylo realné že to dokaže stačila mu napověfda mount point.Takže vysledek je že opravdu to byla rada mistra,při vši skromnosti. :-)
že to nepochopí typci jako ty co tomu rozumí jako koza petrželi ,to už je jina pisnička.
Mount point jde editovat v konzoli a určitě ještě jinym způsobem,vzhledem k tomu že android jde COKOLIV řešit v konzolíi,jinymi způsoby nikdy neztracím čas.
můžeš začit studiem přikazu /proc/self/mountinfo pak pochopiš jak dobrá byla moje rada
Takže pořešene permissions,mount a konzole.Powereshell a adb ,nebo bash nebo busybox.Člověk bez skušeností než nastuduje jak vubec věci v zakladu fungují by si za tu dobu vydělal pokud neni neschopnej na ekvivalent danyho telefonu,jakmile to ale nastuduje je uplně jinde než ostatní,spoustu blbosti se kteryma lidi litaji do servisu ma pořešeny za 10 minut,jednou provždy.Jenže naučit se to musí sám,to nejsou windows - next next,opravdu chcete a opravdu jsi si jistý a opravdu chceš instalovat,odinstalovat?Neboli postup přizpůsobený i ledem s IQ tykve.
http://seven7.blog.zive.cz/
Spuštění Windows předchází pád.
oooooooooo
Android Maniak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod freddy158158 27. 11. 2016 11:59

lidi ale nechtěji řešit nějaké příkazy-odkazy-nákazy .. lidi to chtěji použivat.
pokud výrobce neni schopen ani udělat pořádný upgrade tak si daný model nezaslouží používání.
freddy158158
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod oooooooooo 27. 11. 2016 12:07

Mně je šumafuk co lide chtějí :-) Ja se bavím o tom jak lze vyřešit problém.A zbytek je na lidech,servis,zaplatit někomu znalému,hodit z okna naučit se přikazy.To už je na každém což tady evidentně někdo nechápe.Ono toiž u software a obecně v IT to už tak chodí - když je opravdu problem tak zapomente na NEXT NEXT a vyřešeno.Prostě musíte umět něco co neni statndartni věc a to se samo do hlavy nedostzane,člověk se to musí naučit - nebo otevřit peněženku a platit.Nevím o jine variantě.
Mimochodem xkrat jsem měl v ruce ten bezproblemový IPHONE,takova ta urban legends o bezproblemovosti a protože servis za tak jednoduchej problem chce přes tisic korun,navic to neni na počkaní tak jsem si za 5 minutovou akci bez jakyhokoliv studu učtoval 800.Pravě protože lidi chtěji použivat a nikoliv něco řešit.To jenom na obranu lenova,z myho pohledu a to jsem bohužel ted vlastník jednoho jejich telefonu jejich soft je stejna katastrofa jako u každyho kdo vykrada napady komunity a cpe je do firmware.Nicmeně na druhy straně neexistuje nikdo kdo by dělal dokonaly stroje a už vubec nikdo neexistuje u nějž by k danymu problemu nemohlo dojit.K sestřelení mountpointu mimo jine může dojit i kvuli *****ě v filesystemu a s tim fakt softwarovi inženyři co dělaji firmware nemají NIC co společnyho.
http://seven7.blog.zive.cz/
Spuštění Windows předchází pád.
oooooooooo
Android Maniak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod oooooooooo 27. 11. 2016 12:59

mount point a adb, busybox.co vam soudruzi na odpovedi nebylo jasneho ?bez toho se v tomto pripade nehnete pokud nechcete riskovat bootloop
Obrázek
btw ze necemu nekdo nerozumi neni ostuda, ostuda je kdyz si mysli ze ano a napriklad presny nasmerovani protoze je nad jeho schopnosti ho pochopit komentuje stylem jako vy dva :-)
oooooooooo
Android Maniak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod metyn 27. 11. 2016 17:05

ten člověk chtěl radu, konkrétní ale né radu typu vygugli si to , takže nejsili ochotný mu normálně poradit tož rači nepiš nic, asi tak, Meta
metyn
Junior

Odeslat příspěvekod tomikm 27. 11. 2016 17:49

ano, óčko odepisuje v PM a odepisuje v nich rady typu je 10 možností, je to jednoduchý a pokud logicky uvažuješ, tak si je vygůgli. Čili tím chce tazateli říct, že je totální debil a neumí ani hledat na netu. Měl by si ale chlapec uvědomit, že ne každý se zabývá mobily a pokud s nimi má problém, obrátí se na forum o radu a ne že si sem přijde pro urážku. On je asi génius a rozumí všemu.
tomikm
Junior

Odeslat příspěvekod freddy158158 27. 11. 2016 18:13

a na to jste přišli až ted že se tu rozkličování problému nedočká? :D 8-)
freddy158158
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Martina1412 5. 2. 2017 10:24

Zdravím,
Stala se mi jedna nemilá věc.
Jako každý den jsem nechala mobil přes noc na nabíječce. Když jsem ho ráno otevřela, byl nabit pouze na 88%. Včera taktéž, 59%. Originální nabíječku nemám, někam se mi zatoulala a bojím se, že mi na reklamaci řeknou, že to je špatné zacházení s mobilem, protože mobil mám asi na dvakrát křuplý. Přemýšlela jsem ještě o výměně baterie v mobilu, ale myslím, že to nepomůže. Už nevím co dělat.. Mobil starý 1 rok, Lenovo A6000, děkuju za rady.
Martina1412
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod freddy158158 5. 2. 2017 11:01

jina nabíječka není? co ještě zkusit nabít jinym zdrojem? třeba kabelem z PC?
https://www.sunnysoft.cz/zbozi/160PCS-1 ... 0wodY78KOg
freddy158158
Junior
Uživatelský avatar

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků