Lenovo Vibe X3 - obecná diskuze

O mobilních telefonech značek Lenovo i Motorola

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod BLOODEYE 28. 12. 2015 07:45

Ahojte,

som cerstvym vlastnikom Lenovo VIBE X3 a musim povedat, ze ide o vyborne vybaveny pristroj s najlepsimi reproduktormi, ake mozete v telefone pocut.

Exkluzivne 1.recenziu na webe najdete tu: https://www.youtube.com/watch?v=taO87eX44LM

Zhrnutie recenzie:

+ najlepsie reproduktory v mobile prekonavajuce aj HTC (osobne odskusane)
+ Kvalitny zvukovy vystup, 3 mikrofony
+ silna 3600mah bateria
+ slusny fotak (snimac Sony)

- chyba USB C, nabijanie trva az 2hod aj ked vyrobca uvadza quickcharge
- drobne nedostatky v nastaveniach
(nejde nastavit automaticke zhasinanie displeja, menit nastavenia videokamery - napr nocny rezim, nejde zapnut blesk pri hdr atd)
- potesila by aj opticka stabilizacia

Keby ste mali otazky, kludne sa pytajte ;)
Naposledy upravil BLOODEYE dne 28. 12. 2015 12:38, celkově upraveno 1
SE-Nokia-Samsung-HTC-SONY-LENOVO
BLOODEYE
Junior

Odeslat příspěvekod Nick Cave 28. 12. 2015 07:56

Pozn.: Vibe X3 je za cca 12tis. (450€) předražený přístroj, ty stereo reproduktory to nezachrání..
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod BLOODEYE 28. 12. 2015 08:11

Telefon s podobnou vybavou lacnejsie urcite nenajdes ;)

Pri Lenove sa neplati za znacku, aj ked obsahuje spickove komponenty (snimac Sony, zvuk Dolby Atmos)
SE-Nokia-Samsung-HTC-SONY-LENOVO
BLOODEYE
Junior

Odeslat příspěvekod miromen4 28. 12. 2015 08:48

A k čemu mu ten "špičkovy" snimač je když to zabije zbytkem levnějšich komponent jako optika atd. Prostě typicky čiňan kde je nižši cena znat. Na povrch se ukaže co že tam neni za TOP HW ale už se neřekne B že ji zabiji zbytkem levnych komponent.I po SW strance je znat že zde Lenovo zřejmě neplati lidi kteři by odvedli nějakou nadstandardni praci což opět ukazuje na cenu těchle činskych značek.
FOCUS 1.5 EB
miromen4
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod BLOODEYE 28. 12. 2015 09:04

Moje skusenosti zatial iba pozitivne, tie nedostatky SW v nastaveniach su skoda, to mate pravdu, uvidime ci to vylepsi nejaka aktualizacia.

Presiel som z HTC Desire Eye prave kvoli fotaku (v horsich svet.podmienkach + video katastrofa) a tento v X3 zatial o triedu lepsi
SE-Nokia-Samsung-HTC-SONY-LENOVO
BLOODEYE
Junior

Odeslat příspěvekod oooooooooo 28. 12. 2015 10:51

open camera, jiny launcher, nic ? :-) jestli je pro tebe tak podstatnej widget budik ze ho zminujes ve vlastnostech rychle bys prisel na to ze ho pochopitelne na plose muzes mit..
oooooooooo
Android Maniak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod BLOODEYE 28. 12. 2015 11:00

OOOOOOO, na plochu mozem dat iba HODZINY - tam vsak musim prepinat este zvlast na budik a nie je to najrychlejsie veru (aj to nastavovanie).

Ale tak jasnacka, ze aplikacie horeuvedene ''chyby'' vyriesia
SE-Nokia-Samsung-HTC-SONY-LENOVO
BLOODEYE
Junior

Odeslat příspěvekod Hamon 28. 12. 2015 11:33

Že se vždy najde nějaký blb co vše haní a přitom telefon viděl na obrázku.
Já vrátil Lumii 950XL jeden z nejlepších foťáků v mobilu a dnes mám 16 dní X3 a klidně řeknu že fotí stejně !!!
Pár věcí mi vadí nepodsvícená tlačítka a že nemá rádio.
Zvuk má opravdu vynikající !
Zpracování , materiál na jedničku.
Je poznat že to bylo děláno pod taktovkou Motoroly.
Před Lumií jsem měl LG G3 a dnes mohu doporučit Lenovo X3 jako výborný telefon.
Hamon
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod BLOODEYE 28. 12. 2015 11:53

Hamon, tak super, si ma potesil - po skusenostiach s HTC mi fotak Lumie chybal (808,1020), tak tam asi nebude extra velky rozdiel vo fotkach...
Na bezne fotenie urcite staci.

Nevies mi povedat, ako nastavim automaticke zhasinanie displeja a widget rovno na budik ? (Nie je to v nastaveniach / miniaplikaciach)
SE-Nokia-Samsung-HTC-SONY-LENOVO
BLOODEYE
Junior

Odeslat příspěvekod oooooooooo 28. 12. 2015 15:18

re :BLOODEYE
snazil sem se ti naznacit ze kdyz zmenis launcher muzes si tam dat na kazdou plochu 5 widgetu s budikama a dvacet samostatnych hodin kdyz te to bude bavit tak provozovat..uz je to nakopnuti dostatecne?
Osobne mimochodem preferuji in pocasi misto samost. widgetu budiku, protoze mam v jednom a vidim -svatek , pocasi, datum, hodiny.kliknuti na jedn. polozky widgetu otvira akce co sem nastavil, datum - kalendar, hodiny - budik, minuty - planovac, atd
Naposledy upravil oooooooooo dne 28. 12. 2015 15:36, celkově upraveno 1
oooooooooo
Android Maniak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nick Cave 28. 12. 2015 15:31

Nainstaluj si Nova Launcher, na automatiku třeba Gravity Screen
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MrFail 28. 12. 2015 20:23

BLOODEYE píše: Dolby Atmos

Marketingová nálepka
MrFail
Junior

Odeslat příspěvekod Hamon 29. 12. 2015 09:50

BLOODEYE píše:Hamon, tak super, si ma potesil - po skusenostiach s HTC mi fotak Lumie chybal (808,1020), tak tam asi nebude extra velky rozdiel vo fotkach...
Na bezne fotenie urcite staci.

Nevies mi povedat, ako nastavim automaticke zhasinanie displeja a widget rovno na budik ? (Nie je to v nastaveniach / miniaplikaciach)


V nastavení /Displej/Režim spánku...výběr 15sekund až 30minut
Widget budíku není vždy je přiřazen k hodinám stačí kliknout na hodiny a otevře se ti budík/světový čas/stopky
Já používám Transparent weather clock v nastavení třeba klikem na hodiny se otevře hned budík.

Obrázek

-- 29. 12. 2015 10:04 --

MrFail píše:
BLOODEYE píše: Dolby Atmos

Marketingová nálepka

Kdyby jsi telefon měl a pohrál si s nastavením zvuku a vyslechl něco pak bys kecal jinak.
Každý repráček má svůj zesilovač.
Ekvalizér
Stereo je stereo !
Není to chrastítko někde vzadu čí z boku ale pěkně vepředu od displeje na který koukáš.
Nejlepší zvuk z telefonů co jsem měl HTC/Sony/Samsung/LG/Lumie
Hamon
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod BLOODEYE 6. 1. 2016 14:04

Porovnanie zvuku HTC Boomsound vs LENOVO Dolby Atmos v mojej dalsej videorecenzii:

https://www.youtube.com/watch?v=iNwskr0GU48
SE-Nokia-Samsung-HTC-SONY-LENOVO
BLOODEYE
Junior

Odeslat příspěvekod freddy158158 6. 1. 2016 21:59

miromen4 : ty jsi vedel lenovo jen na obrazku a posuzujes podle vzhledu ze? .. ach ta dnesni doba ;-)
freddy158158
Junior
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků