Lenovo A5000 - změny po aktualizaci firmwaru

O mobilních telefonech značek Lenovo i Motorola

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Myrre 16. 9. 2015 19:37

ahoj,prosím o radu,aktualizoval jsem v lenovu A5000 android na 5.0.2...neřeším vzhled atd.,ale nejdou mi vibrace-při nabíjení,při hovoru,při dotyku...dneska jsem vyndal simku,vrátil zpět do slotu,ale sim karta v něm nejde,musím ji mít v tom druhém...prostě po aktualizaci mobil "zlobí"...setkal jste se po aktualizaci někdo také s problémy???děkuji Vám.
Myrre
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Nick Cave 16. 9. 2015 21:40

Upgrade občas přináší problémy i u dražších modelů různých značek..
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 17. 9. 2015 00:24

Downgrade, nebo vyčkej nápravy.
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod freddy158158 17. 9. 2015 07:17

jestli ho maš s číny tak to bude asi problem ( za peníze oprava ) jestli ho mas z česka tak ho dej na reklamaci at si s tim poradí když ti přestal fungovat jako dual sim ;-)
Ps : ješte se mi stalo že přestala jit simka.najednou chcípla (u tebe třeba nahoda při aktualizaci nebo po aktualizaci si neco nesedlo .. pomohlo ji vymenit za novou.
freddy158158
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Myrre 17. 9. 2015 09:32

pánové děkuji...telefon mám koupený přes Alzu, když dám pryč zadní kryt, vše anglicky, čínsky...po aktualizaci mi nejde pár věcí - s těmi zmíněnými např. budík (měl jsem zapnuté vibrování, které nejde)...ani tovární nastavení nepomohlo...navrhujete počkat nebo reklamace v Alze???díky
Myrre
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod freddy158158 17. 9. 2015 10:21

to,že je to tam anglicky / činsky nic neznamena ( nebudou pro každej stat to tam psat v mateřštině ) .. Alza problemy neděla.ja bych dal reklamaci.
freddy158158
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod FKlika 17. 9. 2015 11:48

Obnova do továrního nastavení :)
FKlika
Junior

Odeslat příspěvekod Myrre 17. 9. 2015 12:09

obnova do továrního nastavení nepomohla...ještě zkusím novou simku, jestli pojede, ale také si myslím, že budu muset reklamovat...takže díky aktualizaci na 5.0.2 budu bez mobilu :(...nebo mám počkat na další aktualizaci?zlatej 4.4 kitkat
Myrre
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod LV426 19. 12. 2015 20:15

Z výchozího 4.4kk na 5.0.2 ....

- když teď někde v menu roluju, tak občas při trošičku delším dotyku to jakoby prosvítí (problikne ten řádek), nechápu k čemu taková vymoženost je, ale hrozně mě to rozčiluje, předtím to tam nebylo :/

- zmizelo mi počasí z hlavní obrazovky, jak jej tam dostanu zpět, to co tam bylo mi vyhovovalo.

- lamadotaz: když dám tel. do továrního nastavení, vrátí se mi 4.4 ?
Ve vesmíru váš křik nikdo neuslyší.
LV426
Junior

Odeslat příspěvekod Nick Cave 19. 12. 2015 20:18

Tovární nastavení nevrátí aktualizaci zpět..

Já jsem zatím Lenovo na Android5 neaktualizoval po přečtení zkušenosti na foru
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod LV426 19. 12. 2015 20:26

A kuš, jako je to ještě svižnější, než bylo mi přijde, ale štve mě hlavně to co jsem psal ten první bod, to je nějaká vlastnost té verze Androidu nebo co to je ?

A to počasí mi zmizelo proč, to nechápu taky ...
Ve vesmíru váš křik nikdo neuslyší.
LV426
Junior

Odeslat příspěvekod Nick Cave 19. 12. 2015 20:28

Upgrade vždy přináší změny, bohužel ne vždy k lepšímu, je toho plný internet..
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod LV426 19. 12. 2015 20:47

Jo, to mi je jasné, chtěl jsem to zkusit, ale pořád žádná odpověď na moje otázky :)
Ve vesmíru váš křik nikdo neuslyší.
LV426
Junior

Odeslat příspěvekod Nick Cave 19. 12. 2015 20:52

Widget počasí můžeš nainstalovat z GP jaký chceš a na to rolování si zvykneš, co jiného ti zbývá :-)
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hokysan 19. 12. 2015 21:07

U Lenova je aktualizace na vyšší Android jen neštěstí,aspoň pro uživatele,kteří se v telefonu nerejpou a jen ho používají.Zjistil jsem,že to u všech jen degraduje normální používání.A dnes po zkoušce Huaweie P 8 lite,jsem zjistil to samé :-(
hokysan
Junior
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků