Lenovo Vibe P1, Pro, P2- obecná diskuze

O mobilních telefonech značek Lenovo i Motorola

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod oooooooooo 2. 1. 2016 20:50

nebavi se nahodou o rom kde ukoncuje aktivity na pozadi, plus ma limit nestandartni ?tam to potom uplne blbsky jako bonus cisti pri kazdym vypnuti obrazovky, pri prechodu do spanku po uzamceni, standart limit je 5 vterin po vypnuti obrazovky, probehne clean a nazdar.dela to to samy co cleaner co si de stahnout, pred prechodem do rezimu spanku kill all,clean all.potom vidis toto prazdne.
oooooooooo
Android Maniak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hokysan 2. 1. 2016 21:01

freddy158158:díky moc za foto a ukázku a smím li se optat,kdysi u Lenova Vibe P1M byl problém v tom,že aplikace Profile Scheduller běžící na pozadí byla ukončena v tomto menu.V tom telefonu nešlo takto uzamknout app na pozadí,jako na této P1.Nemohl bys ji stáhnout,poté ji nezamykat a smazat z toho seznamu a podívat se,zda-li zůstala běžet?Podobné to bylo i u budíku Timely.Díky předem a omlouvám se,že tak otravuju. :-[
Asus ZenFone2,ZE500CL
Microsoft Lumia 640XL DS W10
hokysan
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod freddy158158 2. 1. 2016 21:21

neotravujes .. neboj ..
tak pokud zamces App tak ani restartem (ani cistenim metlickou) ji neodstranis (prvni obrazek) . pokud ji odemces nebo odstrelis tak uz tam nebude (druhy obrazek) .. ;-)
žadne jine "čističe" jsem nikdy nikde nepoužil :-)
Přílohy
Screenshot_2016-01-02-21-14-28-590.jpeg
Screenshot_2016-01-02-21-16-15-922.jpeg
freddy158158
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hokysan 2. 1. 2016 21:27

Díky moc,hodně to pomohlo,tak jsem nad Lenovem snad ještě hůl nezlomil :-)
Asus ZenFone2,ZE500CL
Microsoft Lumia 640XL DS W10
hokysan
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod CACHEEATER Honza 3. 1. 2016 22:03

Tak jsem si dnes udělal radost a telefon koupil. Zatím stále nastavuju, ale vypadá to dobře. Jen se mi nějak nedaří rozchodit swipe na klávesnici, ač ho mám zaškrtnutý. Dotaz č.2 - dá se screenshot udělat i nějak jednodušeji než přes menu?
Přílohy
Screenshot_2016-01-03-21-50-12-345.jpeg
Vibe P1
CACHEEATER Honza
Junior

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 3. 1. 2016 22:06

Držet tlačítko hlasitosti dolů plus vypínací tlačítko zároveň nefunguje?
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nick Cave 3. 1. 2016 22:14

Klávesnici si můžeš stáhnout z Google Play jakou chceš, nemusíš zůstat jen u té nativní
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod freddy158158 3. 1. 2016 22:34

přesně jak píše seterwohipikule "Držet tlačítko hlasitosti dolů plus vypínací tlačítko" .. tak funguje snad každej android ..
ja swipe nepouživam.myslim že psaní dvema prsty je rychlejší ale vadil mi ten barevny "material desing" a chybějici smajlíci.tak jsem (pro naši verzi ) stahnul tyto
https://play.google.com/store/apps/deta ... atin&hl=cs
dal jsem tmavší klavesnici a bylo tam i to tvé swipe.tak se koukni .snad jsi jinak spokojenej ;-)
freddy158158
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod CACHEEATER Honza 3. 1. 2016 22:56

Tak vypinaci tlacitko a hlasitost se mi nějak nedari - bud si snizim hlasitost nebo vypnu displej, ale screenshot ne. Ja byl zvykly na screenshot prejetim hrbetu ruky ze strany na stranu displeje.
Jinou klavesnici vyzkousim - tohle tukani by me zabilo :-)
A posledni dotaz - da se nějak nastavit, abych se po zmacknuti toho prostredniho tlacitka dole dostal z aplikace na home obrazovku a ne na posledni pouzitou?
CACHEEATER Honza
Junior

Odeslat příspěvekod freddy158158 3. 1. 2016 23:01

to chce cvik.neni to težky :-D
a co jsi pomačkal? kdyz kdykoli zmacknu prostredni tlacitko tak jsem na uvodni obrazovce ;-)
freddy158158
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod CACHEEATER Honza 4. 1. 2016 09:45

Nuže poznatky po jednom dni - přechod ze Samsungu Galaxy S4 není zase tak obrovský, takže ač moje první Lenovo - prostředí je dost podobné, což je super. Klávesnici na swipe jsem si nakonec stáhnul SwiftKey - kdysi jsem ji používal na HTC Desire S a koukám, že od té doby chlapci pokročili a je vážně úžasná! Po ještě více letech se mi ovšem stalo, že jsem nemusel přes noc nabíjet telefon - pecka! Telefon využívám hodně a i tak by doufám mělo stačit nabíjet jen jednou denně a to byl můj hlavní cíl.
Každý další telefon beru vždy větší a s obavou, že to bude pádlo a sakra - zase je to akorát a pádlo to není. Naopak změnu k menšímu displeji bych si už asi nedokázal představit.
Objednal jsem na Aliexpresu pár obalů, pak až přijdou, tak vyberu nějaký vhodný - zatím ho nechám v tom plastovym, co bylo v krabici.
Takže shrnutí - velká spokojenost!
Přílohy
sl1.jpg
Galaxy S4 vs Vibe P1
CACHEEATER Honza
Junior

Odeslat příspěvekod freddy158158 4. 1. 2016 13:39

co jsi nasel za obaly? ja uz tu do vlakna neco daval.jen jestli jsem nic neprehlednul.ono na pevny kovovy moc nabidek neni :-(
vzdy jsem mel nillkin a na sunnysoftu ho maji za 250,- coz mi neprijde az tak moc ;-)
freddy158158
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod CACHEEATER Honza 4. 1. 2016 18:43

Rychlý dotaz - celý včerejší den jsem byl na WiFi, tak jsem si toho nevšimnul, ale dnes jsem tam dal dvě Sim a ani na jedné se mi nedaří zprovoznit internet. V levém rohu to ukazuje 4g, ale žádný signál. Co zase dělám blbě? :-)
Přílohy
Screenshot_2016-01-04-15-48-43-412.jpeg
CACHEEATER Honza
Junior

Odeslat příspěvekod freddy158158 4. 1. 2016 19:05

nastavení - mobilni sítě - nazvy přistupovych bodu (APN) .. tam musiš mit odkliknut sveho operatora
freddy158158
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod CACHEEATER Honza 4. 1. 2016 20:51

Moc děkuju - to bylo ono. Ani si nepamatuju, že bych kdy u jiných telefonů něco takového nastavoval. Člověk se pořád učí :-)

Edit: tak už jsem se naučil ten screenshot přes ty dvě boční tlačítka. Já netušil, že se to musí chvilku držet, proto mi to nešlo. Paráda!
CACHEEATER Honza
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků