Lenovo Vibe P1m - obecná diskuze

O mobilních telefonech značek Lenovo i Motorola

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Vyva 12. 11. 2015 19:56

Zdar,
nevíte někdo jak nastvit individuální zvonění ke kontaktu ?
Vyva
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod haxor.cz 13. 11. 2015 09:09

Ahoj,

stačí otevřít kontakty, kliknout na příslušný kontakt a zvolit "Výchozí vyzváněcí tón".
František Bielik, Lenovo Ambasador
haxor.cz
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod BigT 20. 11. 2015 12:58

nejde nastavit řazení podle příjmení...
PC: PC: Intel i5 8400, Asus ROG Strix B360‑G , 16GB Kingston HyperX, SSD Adata SP920+WD Blue 1TB, GIGABYTE GTX 1050 OC 2G, be quiet! Pure Power 10, CM Elite 333, LG IPS235P 1920x1080

NTB: HP 430 G5

Mobil: Samsung A52s 5G
BigT
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod czk9 13. 12. 2015 19:20

Nevite někdo,na co je tam ta malinka dioda na prave strane nahore?Neustale pomalu blika,takze jako notifikace neslouzi.A vypnout se neda.Blika i když nemam zprávy.Jinak s P1m jsem absolutne spokojen.Baterie bez problemu 4 dny.
czk9
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod ferkl 15. 12. 2015 06:19

Nepřišel někdo na to, jak seřadit kontakty dle příjmení? Lenovo helpdesk poradil: "...stačí vstoupit do kontaktů a v kontextové nabídce zvolit "Možnosti zobrazení". V této nabídce naleznete možnost "Seřadit seznam podle"...". Buď je to k jiné verzi Androidu nebo je uživatel "trubka"...
ferkl
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod BigT 15. 12. 2015 07:14

Já tam tu volbu jaksi vůbe nemám
PC: PC: Intel i5 8400, Asus ROG Strix B360‑G , 16GB Kingston HyperX, SSD Adata SP920+WD Blue 1TB, GIGABYTE GTX 1050 OC 2G, be quiet! Pure Power 10, CM Elite 333, LG IPS235P 1920x1080

NTB: HP 430 G5

Mobil: Samsung A52s 5G
BigT
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod oooooooooo 15. 12. 2015 07:25

BIG T - mel jsem Lenov povicero, co Lenovo to jedna z prvnich akci vymena dialeru za neco rozumnejsiho.Doporucuji ti udelat totez.Vyber si dle dejme tomu svetandroida - nejlepsi dialery, nebo neceho podobnyho.Zabijes dve muchy jednou, problem,+ novy funkce.Popravde, dialer menim u vseho, jakakoliv znacka
oooooooooo
Android Maniak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod czk9 16. 12. 2015 17:47

czk9 píše:Nevite někdo,na co je tam ta malinka dioda na prave strane nahore?Neustale pomalu blika,takze jako notifikace neslouzi.A vypnout se neda.Blika i když nemam zprávy.Jinak s P1m jsem absolutne spokojen.Baterie bez problemu 4 dny.

Opravuji:notifikační diodka funguje.Můj omyl.

ferkl píše:Nepřišel někdo na to, jak seřadit kontakty dle příjmení? Lenovo helpdesk poradil: "...stačí vstoupit do kontaktů a v kontextové nabídce zvolit "Možnosti zobrazení". V této nabídce naleznete možnost "Seřadit seznam podle"...". Buď je to k jiné verzi Androidu nebo je uživatel "trubka"...

Asi i já jsem trubka.Také jsem to nenašel.Možná to tam opravdu memí :-D
czk9
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Vyva 21. 12. 2015 10:04

Mám P1m přez měsíc, do minulýho týdne sem ho nerestartoval. Čím déle je telefon bez restartu tím víc žere baterky, a dostane se to až na den a půl výdrže. Oproti tomu od pátku co sem ho restartoval, teď sežral jen asi 30% při normálním používání.
Vyva
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod dejnat 8. 1. 2016 13:49

To co je nainstalováno od lenova neumí přidávat k jednotlivým kontaktům vlastní zvuk. Musíš si stáhnout vlastní dialer, jak navrhuje BIG T. Já mám True Phone a s tím je to paráda. Ale ten systémový musíš schovat, jinak se Ti bude do toho plést. Také nesmíš mít kontakty na simce, ale v telefonu. V systému si nastavuješ zvuky a každá simka má svůj, ale jakmile přidáš vlastní zvuk ke kontaktu, tak Ti to nepůjde.
dejnat
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod szantus 9. 1. 2016 11:07

Již cca. týden lze stáhnout update s ozn. P1ma40_S027_151127_16G_ROW , má cca. 1360 MB ( takže asi celá flash ), po provedení update / vipe data, se zdá telefon svižnější a má ještě lepší výdrž aku.
Hlavně byx to mělo řešit problém s (com.google.camera.fun) u některých verzí přístroje !
V mobilní branži od roku 1997 - můj první: Ericsson GA628, pak dlouhá řada...
Nyní Huawei Mate 10 a 20 Pro, iPhone 12 mini, Samsung S24 - 8/256GB, iPad Mini Cellular (2021), Win 10 PC/Win 11 NTB.
szantus
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod R. 9. 2. 2016 16:36

Zdravím. POtřeboval bych poradit s aplikací Viber na tomto telefonu.
1) mám instalovaný Viber, WhatsApp a Messenger
2) U Viber mi přijde zpráva jen v případě, že je aplikace spuštěná a takzvaně " na pozadí " - tedy pokud stisknete dlouze levé dolní tlačítko a Viber je aktivní. Pokud však tuto aplikaci odstraním ( vykřížkuji, či dám" odstranit vše " ), tak Viber již není funkční a nelze přijímat zprávy.
3) U WhatsApp a Messengeru tento problém nemám
4) Na jiných telefonech ( nikoliv Lenovo ) kamarádi normálně aplikaci ukončí, ale přesto jim zprávy chodí.

Poradíte někdo s nastavením, aby to chodilo jednoduše pořád ( samozřejmě pokud jsou zapnutá data či wifi, to je logické ). Děkuji
R.
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod DapoBenjo 28. 2. 2016 13:42

Zdravím. Mám Lenovo týden (předtím Samsung a bez problému) a tento problém už jsem také řešila - u svého O2 - já teda měla - mám - problém u všech těchto tří jak píšeš ty. Po odejití cca 5minut to všechno "zamrzlo" a dokud jsem nenajela od té aplikace a neotevřela jí, tak nic nechodilo! Jak na data, tak na wifi. O2 mi napsali, at to uplně s přehledem jdu reklamovat na jakékoliv prodejně s přesným návodem, co a jak dělá a nedělá. Pán u O2 udělal ještě nějaký nastavení.. a jak píšeš, pokud je to na pozadí spuštěný - ok.. pokud dám vymazat vše .. tak jsem v prd... a nechodí nic! Někdo další, kdo poradí?
Naposledy upravil seterwohipikule dne 28. 2. 2016 14:33, celkově upraveno 1
Důvod: citace odstraněna, předchozí příspěvek se necituje
DapoBenjo
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod fvs1 23. 8. 2016 05:31

Používáte někdo navigaci Waze? Zkouším ji druhý den a telefon má dost často problém s tím, že moji polohu vykresluje jakoby opožděně - míjím nějakou odbočku, ale v navigaci mi to ukáže, že tu odbočku míjím až když jsem ve skutečnosti desítky metrů za ní.
Offline navigace (zkoušel jsem Be on Road) s tím problém nemá.
fvs1
Junior

Odeslat příspěvekod ROSI45 28. 9. 2016 10:09

Po poslední aktualizaci mě přestalo fungovat vyzvánění Mp3. Vyzkoušel jsem podle rad zde - různé varianty - a stále nic. Odinstaloval jsem i poslední aktualizaci a stále bez výsledku.Mám nastaveno vyzvánění pro SIM,na kontaktech nic.Zkoušel jsem i to,ale také to nefunguje. Kontakty mám v telefonu,ne na kartě.
ROSI45
Kolemjdoucí

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků