Lenovo P70 2015 - obecná diskuse

O mobilních telefonech značek Lenovo i Motorola

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod misak2015 18. 11. 2015 09:38

POZOR!!!na tento eshop, nabízí čínskou verzi telefonu, protože bílá barva se v Evropě neprodává

http://www.tornadoslev.cz/cs/lenovo-p70 ... te-bily-2/
Lenovo P70-A
misak2015
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Bohous32 18. 11. 2015 16:37

Tornadoslev prodává jen telefony z čínské distribuce.
Bohous32
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod hokysan 19. 11. 2015 01:24

Spaidy96 píše:Aplikací s takovým názvem je tam několik,nevím kterou myslíš.Já mám light flow na 4.4.4 jede ale na 5.1.1 nejede. Modul přímo pro lenovo? Jak se jmenuje? A ještě jsi psal o modulo pro paměť.Díky moc

Jen se chci optat,jak se ti podařilo rozjet Light Flow na tomhle telefonu?Já ať dělám co dělám,notifikace žádná.
hokysan
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Spaidy96 19. 11. 2015 02:57

Musíš mít root ,placenou verzi a android 4.4.4
Spaidy96
Junior

Odeslat příspěvekod Miky1111 19. 11. 2015 11:39

Ahoj,
Měl bych dotaz: kamarád má tenhle telefon a jeden kluk mu vzal mobil ve třídě a hrabal se v nastavení a dostal se do aktualizace androidu a zadal tam 5 (nevím přesně jam to bylo, takhle mi to popisuje) a ted je na displeji jenom červený obdélník a nic nejde, akorát zvysit hlasitost. Ani vypnout. Nemá tady někdo tušení co s tim?
Děkuju moc za odpověď
Miky1111
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod misak2015 19. 11. 2015 12:12

Lenovo P70-A
misak2015
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod thomas333 19. 11. 2015 12:54

Zdravím všechny..
Po pár měsících používání P70 mám spousty otázek, pokud by někdo znal odpovědi, budu rád za každý tip pro odstranění problému.. :)

1. Signál na SIM 1 je viditelně nižší, než na SIM2, ne zřídka vypadne úplně a po čase příjde sms, že mám zmeškané volání..
2. Nelze odemknout SIM s PIN po restartu.. (nelogicky musím najet na gesto, kde zadám PIN a ihned po té naskočí odemknutí SIM1 a SIM2.. (prozatím používám bez pinu, poněvadž tahle alotrie není na moje nervy!!!)
3. Při psaní sms je problémová ikona tečky, často reaguje až na 3 klik a pokud chci dát např. otazník je situace stejná!!! Sice se rozbalí seznam znaků pod tečkou, ale ikona nereaguje.. opět až na 2-3 pokus..
4. Jak uložím tel. číslo do kontaktů z protokolu? Dokud neproběhla aktualizace android stačilo podržet ono číslo a hned vyjela nabídka na přidání.. ted nic takového nenaběhne..

Díky za každou radu.. mám pocit, že vývoj androidu jde opačným směrem, než který se požaduje a pisálek, který v recenzích psal o odladěnosti softwaru pro P70 by měl změnit doktora nebo léky!!!
thomas333
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod oooooooooo 19. 11. 2015 17:23

vyvoj androidu vs zmrseny firmware vyrobce jsou dve nesouvisejici veci
re :mikky,kamarad zapnul jednu z voleb pro vyvojare,projed si to,zrus
oooooooooo
Android Maniak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hokysan 22. 11. 2015 11:11

Zdravím,mám jen jednu prosbu,neví někdo jak v tomto telefonu synchronizovt kalendář s Facebookem?Ani přes vestavěný,ani přes Business calendar na to nemůžu nijak přijít,přitom v minulém Galaxy vše šlo bez problému.Díky za radu.
Asus ZenFone2,ZE500CL
Microsoft Lumia 640XL DS W10
hokysan
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod oooooooooo 22. 11. 2015 14:03

u posledniho lenova co jsem mel jsem musel odstřelit vestavěnej lenovo calendar,jestli tam je odstřel ho každopadně dělal rotyku v každym jednom lenovu co jsem měl
http://seven7.blog.zive.cz/
Spuštění Windows předchází pád.
oooooooooo
Android Maniak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod smajlik2 18. 12. 2015 17:47

Poradíte nějakou alternativní aplikaci na SMS pro P70, která umí odesílat bez háčků a při používání neblbne ledka?
Zkoušel jsem aplikaci Textra a chompSMS a pak ledka pořád bliká zeleně i když mám smsky přečtené :-(
smajlik2
Junior

Odeslat příspěvekod jisve78 20. 12. 2015 13:21

Zdravim, potreboval bych pomoc, mam P70, temer se vsim spokojenost, JEN...
casto mi nefunguje Spravce kontaktu, coz se projevuje tak, ze kdyz mi nekdo vola, vidim jen cislo a ne jmeno, ktere mam ulozene.
Nebo kdyz jen otevru polozku Kontakty, tak se tvari jako prazdne a trva nekolik minut, nez se nactou, vyskakuje hlaska "Spravce kontaktu prestal pracovat - ukoncit/Pockat"
take treba napsat SMS se v podstate neda, protoze neni komu ji poslat. Kontakty mam na Google uctu.
jinak je vse fajn, pouze telefonovat a psat SMS se moc neda :-)
Podle Lenovo Smart Assistant mam vse aktualni, zadna aktualizace... android 4.4.4
Ma nekdo podobny problem nebo radu ? diky moc, Jirka
jisve78
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Nick Cave 20. 12. 2015 13:33

Zkus nainstalovat jiný Phone Dialer
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Borisovic 7. 1. 2016 10:11

Zdravím, mohl by nějaký majitel vyzkoušet funkčnost apky ACR? jde mi o to, že u některých modelů při nastavení "zdroj zvuku (VOICE_CALL)" jde pěkně slyšet obě strany hovoru. Popřípadě vyzkoušet jiné nastavení aplikace. U některých modelů telefonů je problém, že druhá strana hovoru není slyšet. díky
Borisovic
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Marek.P 7. 1. 2016 11:01

Koukni na tuto,Ta mi funguje spolehlivě
https://play.google.com/store/apps/deta ... llrecorder
Marek.P
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků