Lenovo P70 2015 - obecná diskuse

O mobilních telefonech značek Lenovo i Motorola

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod rexikus 26. 7. 2016 17:45

Telefon dnes zakoupen a gps je nefunkční, pořád jenom hledá satelity. Neví někdo prosím co s tím?
rexikus
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Nick Cave 26. 7. 2016 17:52

Ještě než ho půjdeš reklamovat zkus hard reset, obnovení továrního nastavení
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod roy1 26. 7. 2016 18:47

A jsi venku, že? Počkej chvíli první fix může trvat i dvacet minut.
roy1
Pokročilý

Odeslat příspěvekod metaljohn 20. 9. 2016 18:39

smajlik2 píše:Po necelém roce mi začala blbnout GPS. Stále se pokouší o fix, který není úspěšný. Restart ani vypnutí nepomohlo. Poradíte prosím co s tím?


To mi dělá taky, na google play je podobných komentářů u aplikace map google celkem hodně, stalo se to po nějaké aktualizaci a pěkně mě to s... a snažím se najít, jak to odstranit.
BMW 130i, Fabia IV, BMW Z3 2,8i (na prodej)
metaljohn
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod wiglegummi 21. 9. 2016 19:06

né že bych chtěl dělat chytrýho, ale minuta na googlu
http://androidforum.cz/post1081462.html#p1081462
[ROM] Cyanogenmod 7.2 Xperion v5 [FireKernel] [SCRIPTS] [Amarullz-720Mb internal memory]
wiglegummi
Junior

Odeslat příspěvekod mulo 7. 11. 2016 13:29

Zdravim potrebujem vymenit digitizer , samotny displej je ok len nereaguje dolna polovica vratane tlacidiel da sa vymenit samotny digitizer alebo treba vymenit spolu aj z displejom na youtube som videl videa a vyzera to dost zlozito mate s tym niekto skusenosti?
siemens cx65 - nokia 6233 -nokia 6120 classic - Nokia N82- Orange Boston - Nokia C6-01- Nokia N8 - Nokia N9- LG L9
mulo
Junior

Odeslat příspěvekod Pilsen_Judas 29. 11. 2016 18:51

Dobrý den, ahoj,
moc rád bych Vás poprosil o pomoc. Koupil jsem si bluetooth sluchátka Lamax, které jsou podporovány bluetooth v4.1. Bohužel jsem teď zjistil, že můj mobil Lenovo p70 má pouze bluetooth 4.0. Moje otázka zní, lze upgradovat můj mobil na verzi 4.1? Někde jsem četl, že to lze přes firmware... Co Vy na to? Děkuji
Pilsen_Judas
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Happygo 29. 11. 2016 20:03

no nevim,rekl bych že je to HW vlastnost nikoli softu :-)
Happygo
Junior

Odeslat příspěvekod Kunyak 13. 3. 2017 19:08

Zdravím, vím že to sem přímo nepatří, ale mám dotaz, kámoš má něco málo přes rok telefon a všiml si doma že má prasklinu na displeji ale pád telefonu neměl , měl ho v aktovce takže mohlo prej dojít ke kopnutí do aktovky . Půlka displeje mu nešla a tak ho zanesl do obchodu kde ho koupil řekl co se asi přihodilo a oni mu řekli že mu displej vymění ale bude muset opravu platit ... on souhlasil, telefon opravili displej vyměnili takže vše ok. Asi po měsíci mu začalo haprovat nabíjení až mu telefon nejde nabít a ani zapnout a při připojení nabíječky se hodně zahřeje, šel tedy opět to toho obchodu a tam mu řekli že už na ten telefon nemá záruku o tu prej přišel při té výměně displeje a tak mu to spraví jedině když opět vše zacáluje.Může takto přijít o záruku? Dík za jakékoli info a ještě jednou se omlouvám že to píši sem, dík.
Kunyak
Junior

Odeslat příspěvekod Nick Cave 13. 3. 2017 19:24

Jaký má telefon?
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod szoustal 13. 3. 2017 19:34

Pokud opravu neřeší přímo přes záruční servis Samsung, tak o záruku opravdu přichází.
szoustal
Junior

Odeslat příspěvekod Kunyak 13. 3. 2017 20:08

Telefon má Lenovo P 70.Jako telefon neopravovala přímo ta prodejna co mu prodala ten mobil , ale poslala ho na opravu . Obchod je v Šumperku a jejích hlavní pobočka je Uničov ale kdo to opravoval to on neví, jen mu řekli že to pošlou do Uničova a tam se to vyřeší.
Kunyak
Junior

Odeslat příspěvekod miklas.m 9. 9. 2018 19:05

Zdravím.
Program na zálohu a propojení mob.s PC se mi bohužel přeinstalováním PC smazal.Potřeboval bych ale aby byl v češtině.....můžete doporučit nějaký ??

děkuji M.
miklas.m
Kolemjdoucí

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků