Lenovo - oficiální zastoupení v ČR

O mobilních telefonech značek Lenovo i Motorola

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Reku 8. 7. 2014 02:47

http://mobil.idnes.cz/lenovo-jde-do-ceska-0ap-/telefony.aspx?c=A140707_155155_telefony_jm
Reku
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod oooooooooo 8. 7. 2014 04:10

na podzim dementovali,uz podruhé,napotretí by to mohlo vyjit.nicmene nedelam si iluze o cz zastoupeni,u notasu jak neni next bussines day, zadny extra sluzby.
oooooooooo
Android Maniak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod copper 12. 7. 2014 12:50

Nevim kdo co a ktery podzim dementoval, naopak letos na jare bylo deklarovano, ze od Q3 budou mobily s primym CZ zastoupenim.
Staci se podivat na shop napr. CZC, kde se sedivky uz jen doprodavaji a chysta se puda pro ofiko distribuci.
~ Carpe diem ~
copper
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod oooooooooo 12. 7. 2014 13:21

na podzim byl rozhovor se šefem mobilni divize kterej řekl na přimej dotaz že neplanuji ofiko zastoupeni protože prioritou je čina,indie a rusko.Bylo to už druhy jejich oficialni vyjadření k expanzi do evropy v připadě mobilnich telefonů..Na czc se moc nekoukej - nebo raděj se koukni co doprodavají a za kolik.Potom možna to vyklizení uvidiš v jinym světle jestli lenova kupuješ a maš aspon minimalni přehled o jejich aktualni nabidce.
Ta hromada co tam vidiš - použite zboží,myslím nema důvod v možnem ofiko vstupu,duvod může být mnohem pragmatičtější,ti kteři si poradí sami tak to kvuli čemu spousta lidi vracelo shopům Lenova VIBE těm to nevadilo. Značna čast si ho sežene jinde a individualně.Lidi co kupovali pass blind prakticky jenom podle ohlasů na velkejch českejch šopech ho často vraceli kvuli paskvilu co tam je misto češtiny.Dokud nezačalo lenovo blbnout s tim že nadstavbu svoji pořad nafukuje tak opravdu more locale stačilo - ted to může byt pro člověka co na celkem duležity obrazovce na něj ziva angličtina celkem šok - takže zabali,pošle zpět a ve lhutě 14 dní..řekl bych celkem problem pro tyto shopy.Ještě jsem neviděl jedno jediny Lenovo z czc nebo mironetu kde by to zkusili s Jbartem,ne, všude je narodni prostředí apk neboli more locale a to je fakt na dany rom katastrofa z hlediska lokalizace.Těch drbek je víc co tam bylo doprasený a spiš tipuju že s tim měli vic problemů než jim bylo milý.
http://seven7.blog.zive.cz/
Spuštění Windows předchází pád.
oooooooooo
Android Maniak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod copper 14. 8. 2014 17:52

Jak jsem napsal, se stane. Od zari (Q3) je Lenovo s divizi mobilu v CR oficialne.
~ Carpe diem ~
copper
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dewils 27. 8. 2014 13:25

Tak je to oficiální - od září :-) :tleskani
http://mobil.idnes.cz/lenovo-smartphony-vstup-do-cr-dei-/telefony.aspx?c=A140826_192527_telefony_vok
dewils
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ka-spel 27. 8. 2014 19:34

Tak úvodní nabídka nic moc. Za tyto prachy jsou lepší mobily. Třeba od Jiayu.
Felicia 1,6 kombi LPG -> Octavia II 1,9 TDI kombi
Časy se mění : praskají řetězy místo řemenů a lehčí je nastartovat nafťák v mrazu než zahřátý po jízdě
ka-spel
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Reku 27. 8. 2014 19:53

Drahota drahá. A ten nejlevnější mobil je dokonce podle mě SILNĚ předražený.
Reku
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Ludek_II 27. 8. 2014 21:02

Česká republika by se měla přejmenovat na Klondajk. Je to kratší a přesně to vystihuje to, že tady chce každý jen rýžovat. :-P
Za sebe říkám, že jsem zklamán. Nejen cenama ale i tou "širokou" nabídkou pěti modelů.
Ludek_II
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ka-spel 27. 8. 2014 21:51

A to bych řekl, že Lenovo je u nás dost profláklé z indivinduálních dovozů. Přeji ofiko cz zastoupení úspěch jak těm co v 90 letech vozili elektroniku za cenu v Německu v maloobchodě min + 30%. Kupoval to jen debil. Dnes je jiná doba.
Felicia 1,6 kombi LPG -> Octavia II 1,9 TDI kombi
Časy se mění : praskají řetězy místo řemenů a lehčí je nastartovat nafťák v mrazu než zahřátý po jízdě
ka-spel
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Was3k 28. 8. 2014 20:00

Jediný telefon, u kterého se mi zdá cena přestřelená je K920, tam bych ji akceptoval někde mezi 15-16tis. Na druhou stranu, telefon je to opravdu parádní. Krásně tenké kovové tělo s tenkými okraji, a přes to 4000mAh baterie, k tomu navíc dual sim (minimálně v kombinaci těchto parametrů konkurence ztrácí). Výkon více než dostatečný, krásný displej (ač na me už velký) a fotoaparát taky vypadá slibně (i s focením za horšího světla si celkem obstojně poradí).
Navíc ono něco stojí sem ten telefon dovézt, splnit všechny zákonné podmínky pro dovoz, bezchybně přeložit a optimalizovat sw, zajistit v ČR servis... Se spoustu těchto drobnosti se šedi dovozci vůbec netrápí a pokud si telefon necháte poslat z číny na vlastní triko, tak klidně, ale pak nebrečte jaké máte problémy se sw, reklamacemi, atd...
Was3k
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Reku 28. 8. 2014 20:19

Nesmysl. Dovést telefon? Kolik to je na jeden kus? Na kolik vyjde překlad na jeden kus?
A hlavně jaká je VÝROBNÍ cena !!!?! A od té se vše odvíjí.

-- 28. 8. 2014 20:25 --

Nesmysl. Dovést telefon? Kolik to je na jeden kus? Pár korun.... Na kolik vyjde překlad na jeden kus? Pár korun.... atd. Takže stovka na kus. Maximálně. Tyhle všechny náklady .... Podívej se třeba na varné konvice z Činy, kterou jsem dnes kupoval. Tam taky děláš dovoz (a to je.konvice mnohem větší) , tam taky děláš překlad ....
A hlavně jaká je VÝROBNÍ cena !!!?! A od té se vše odvíjí.
Ten levný A536 telefon je výrobní cena podle cen telefonů v Číně dost pod 100 USD..... A prodejní tady skoro 4000 korun.....
Prostě klasické rýžovaní, ale jen těch neznalých .... Naštěstí ....
Na DPH, clo a podobně jsem samozřejmě nezapomněl. Ten A536 telefon by i za 3000 korun byl na hraně .... Stačí porovnat s výbavou a cenou jiných telefonů prodávaných v ČR ....
Reku
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod orgasmic 2. 9. 2014 14:47

NEevlim, tedy jsem.
orgasmic
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod JosephD 9. 9. 2014 13:16

Vždyť ten nejlevnější kousek Lenovo A328 mi přijde poměrem cena/výkon jako jasná koupě a momentálně je to horký kandidát na telefon pro mou přítelkyni. Co byste za cenu 2999 Kč z oficiální distribuce koupili jiného?
JosephD
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Reku 9. 9. 2014 13:47

To je něco jiného. A536 a A328 je jiný typ. Řeč byla o A536, to je nějaká novinka v ČR distribuci, ten A328....
Reku
VIP uživatel


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků