Lenovo S650 - obecná diskuze

O mobilních telefonech značek Lenovo i Motorola

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod david299 11. 6. 2014 13:48

Ahoj, kupoval jsem si nový mobil Lenovo s650 a nefunguje mi volání, nic neslyším když někomu volám i když druhá strana mě slyší, neslyším ani vytáčení. Když připojím sluchátka tak funguje vše v pořádku i když hovor mám v modu "hlasitě". Folii mám sundanou, na mobilu jsem nic nenastavoval, telefon je nový, prodejce do něj nainstaloval českou lokalizaci.

Koupený z http://telefony-lenovo.cz/
Při nejhorším ho pošlu na reklamaci, pokud nic nepomůže.
david299
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 11. 6. 2014 13:53

Tovární nastavení nic?
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod david299 11. 6. 2014 14:00

Je to můj první chytrý telefon takže jsem "debil" co se týče mobilu. Pokud to vrátím do továrního stavu tak tam nebudu mít češtinu ?? Jak to přepnu do továrního stavu ???

-- 11. 6. 2014 15:03 --

Telefon jsem restartoval a už to funguje, omlouvám se za zbytečný topik. Poslední otázka je to normální že musím telefon restartovat aby jsem slyšel druhou stranu nebo to znamená nějakou poruchu :D
david299
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 11. 6. 2014 14:05

Pokud se to bude opakovat a POKAŽDÉ budeš muset restartovat, jedná se o poruchu.
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod oooooooooo 11. 6. 2014 15:37

david299 píše:telefon je nový, prodejce do něj nainstaloval českou lokalizaci.

telefon bleskově vrat.připlacet si takovou pálku za to že nefunguje tip top, je totalní nesmysl a ano fakt sis pálku vzhledem k nakupce připlatil,lidi co budou operovat s dopravou,celnikama at se ani nenamahají,shop ma minimalně wholesale program ,nebo VIP jako nakupčí ,takže ceny který normalně jsou vidět na činskym shopu nemaji s realitou nic společnyho při nakupu pro českej shop kterej si objednava u nich a to i kdyby protočil jenom cca blbych cca 1500 dolarů u nich.
prostě nic neřeš a ihned reklamuj,aspon si ověřiš jestli vůbec stalo za to si připlatit za možnost reklamace,hlavně měls reklamovat ihned po vybalení a prvním problemu.
http://seven7.blog.zive.cz/
Spuštění Windows předchází pád.
oooooooooo
Android Maniak
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků