Motorola G6 /G6 Play /G6 Plus - obecná diskuze

O mobilních telefonech značek Lenovo i Motorola

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

Odeslat příspěvekod Cheetah007 1. 2. 2019 16:27

Jo diky.
Recenze na mojandroid.sk je hned na první strance, zminuji tam ze občas prostředí skobrta a v jedne EN jsem to zahledl také, nastesti to nepozoruji tedy.

Prijde mi ze recenzenti ve snaze prijit první, testuji predprodukcni vzorky, kde výrobce nemá sw ještě tak vychytany, protože zaseky a zpomalene reakce, tohle není u M zrovna zvykem, uvidíme casem a pokid, jiste to vyresi nejaky update ci rovnou PIE a když ne tak se také nezblaznim.
Xperia XA1
Cheetah007
Junior

Odeslat příspěvekod zumzumzum 15. 2. 2019 20:25

Android Pie míří na Motoroly Moto G6 a G6 Play

Aktualizace na Android Pie přináší upravenější uživatelské rozhraní s chytřejšími funkcemi, jako jsou adaptivní baterie či upravené notifikace (upozornění). K dispozici jsou také nové možnosti ovládání adaptivního jasu, vylepšené snímky obrazovky, nové ovladače zvuku, nové emoji a celková zlepšení na poli výkonu a optimalizace.

Model Moto G6 už nedávno začal dostávat aktualizace také ve Spojených státech, takže je pravděpodobné, že zařízení v následujících několika týdnech získá update na dalších trzích. Dostupnost aktualizace zjistíte již tradičně v menu nastavení. Distribuce upgradu však samozřejmě probíhá ve fázích, takže je možné, že čeští uživatelé se dočkají až za několik dnů až týdnů.
Měl jsem tolik mob. telefonů že se mi sem ani všechny nevejdou. Aktuálně používám Honor 9 & Honor 8X
zumzumzum
Schvalování příspěvků

Odeslat příspěvekod Nick Cave 11. 3. 2019 12:29

Motorola G6 Plus dostává Android 9 Pie
https://www.mobilenet.cz/clanky/android ... plus-37367
Nick Cave
VIP uživatel

Předchozí stránka