PC se samovolne restartuje

Diskuze výhradně o operačním systému Windows 10

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod besip75 3. 2. 2018 18:45

Zdar mam AMD athlon{tm} X4 860k quad core procesoor 3700mhz
s windows 10

tak 2-3 mesice se mne zacal pc samovolne vypinat-restartovat...nemuzu s urcitosti rict zda je to po nakem update a nebo je to proste chyba zdroje atd.....
po par dalsich update bych spis rekl ze se to trochu omezilo...Pc se restaruje tak 1 denne...nekdy jednou za 2-3 dny....nikdy nemam po restartu chybovou hlasku ze je neco spatne...a co vim tak jen asi jednou se po restartu ihned nahravali aktualizace
nake reseni nabo zjisteni co je pricina???
diky :?: :arrow:
besip75
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod The Shitman 3. 2. 2018 23:08

Samovolné restarty u AMD prý způsobovala záplata na meltdown nebo spectre, ale to je ani ne měsíc zpátky. Osobně nemám AMD, proto píšu prý.

Kompletní sestava?
Teploty?
Restarty náhodné, nebo při vyšším vytížení?
The Shitman
Ex-moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod besip75 4. 2. 2018 11:02

AMD athlon{tm} X4 860k quad core procesoor 3700mhz 2 cores 4 logical processor
8 GB Ram
Nvidia geforce gtx750Ti
Bios version date- American Megatrends inc.Fa, 23-jan-15
----------------------------------------------------------------------------------------------------
Teploty..jsem moc nesledoval mohu to nejak nastavit abych se bliz dozvedel,,ale tohle bude asi souviset i s restarty...

zprvu bych rek pri vetsim zatizeni...stavalo se to dost casto pri hrani hry nebo kliknuti na video ale :!: :!:

tet bych rek ze se ty restarty spis omezily.. stava se to normalne i pri beznem otevreni stranky..a napr pokud by se mne PC restartovalo v prubehu hrani hry tak po restartu klidne funguje po zbytek dne bez restartu i pokud dal napr hraju

jako laik jsem si rikal ok mozna zdrj nebo teplota,,,ale to pak zase nekoresponduje stim ze pc v klidu jede dal treba nekolik hodin...nevim zda se mne restartovalo vicekrat jak 2x za den,,ale urcite asi ne 3x..jinak ja ten problem mam vice nez mesic

jinak asi blbost ale na prodluzovacce ma zaple vic veci a kdyz nekdy vypnu Pc vecer tak pak jeste na prodluzovacce vypinam on/of spinac....a nekdy ma vuli a nechce jakoby jit lehce do polohy off...nevim zda tohle muze byt problem ale takhle mne to fungovalo cca 3 roky mozna bez problemu

-- 26. 2. 2018 16:11 --

nikdo jiny se stejny problemem..popripade nasel reseni??

-- 26. 2. 2018 16:20 --

nikdo jiny se stejny problemem..popripade nasel reseni?? :roll: :?: :arrow:

-- 15. 3. 2018 14:39 --

no koukam nikdo porad ma samy problem
zadne update nepomohli
neni to ani vicecetne ani mene proste nekdy 1 za den nekdy 1 za 2 dny..se pc restaruje
besip75
Kolemjdoucí


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků