Tarify dTest / Mobil od ČEZ

O virtuálních operátorech a jejich službách

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Well-being 27. 7. 2017 08:47

První zkušenost s aktivací tarifu od dTestu, který poskytuje virtuální operátor Mobil od ČEZ.
Po zaregistrování žádosti o nový tarif v systému dTestu a několika hovorech s dTestem a virtuélem ČEZ jsem se konečně dopracoval k nové simce s tarifem A. Po obdržení smlouvy od Mobil od ČEZ jsem zažil nemilé překvapení: smlouva zněla na úplně jiný tarif od ČEZu za úplně jinou, než deklarovanou cenu. Na infolince ČEZu jsem se potom dověděl, že namají příslušné formuláře pro objednaný tarif a proto posílají formulář (smlouvu) takovou, která je nejvíce podobná požadovanému tarifu a to bez jakékoliv poznámky nebo vasvětlení. Považuji to za nevídaný šlendrián.
~ dubium est initium sapientiae ~
Well-being
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod sonix 27. 7. 2017 11:12

Tak to jim rozhodně nepodepisujte, protože CO JE PSÁNO, TO JE DÁNO!!! A přitom ČEZu stačilo trochu upravit tu původní smlouvu a bylo by vše v pořádku, jistě by to zabralo jenom pár minut.
sonix
Junior

Odeslat příspěvekod standavfr 27. 7. 2017 11:39

Já to risknul,ode dneška převedené číslo,tak uvidíme.Jinak je pravda,že je to zmatek nad zmatek.
standavfr
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod kolous007 31. 7. 2017 08:55

Jinak pozor na podmínky. Pokud to správně chápu, garance cen těch dTEST tarifů je jen 12 měsíců ...
kolous007
Junior

Odeslat příspěvekod standavfr 31. 7. 2017 17:17

12 měsíců je smlouva,pak přechází na dobu neurčitou a na té písemné smlouvě je sleva z tarifu.Takže to vypadá na velblouda z komára.
standavfr
Mírně pokročilý



Odeslat příspěvekod lukas1107 2. 8. 2017 19:42

lukas1107
Junior

Odeslat příspěvekod anonymni 15. 9. 2017 18:32

Jak jste ti, co presli spokojeni s tarify.. Je vsechno v poradku?
Ptam se na zkusenosti, chci to nekomu doporucit, tak aby tam nebyl nejaky hacek. Diky
anonymni

Odeslat příspěvekod BeznyFrantaUzivatel 15. 9. 2017 19:46

Jestli není pozdě. Pokud svůj nátlak myslej vážně :-) Bo minulý týden mi od nich (byl jsem jen registrován) přišel email:

Poslední možnost získat vítězný tarif naší aukce. Na zvážení nabídky máte čas do 15. září.
Na zvážení nabídky vysoutěžených tarifů máte čas už jen do 15. září. Můžete stále přihlásit i telefonní čísla svých blízkých, třeba dětí nebo prarodičů, pro které mohou být tarify optimální a cenově výhodnou volbou.
BeznyFrantaUzivatel
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod standavfr 15. 9. 2017 19:59

Převedl jsem k nim manželku a jedno číslo kamarádovi a všechno proběhlo v pořádku.Registrace na stránkách dtestu je pořád dostupná.
standavfr
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod whatt 17. 9. 2017 19:47

pohrozil jsem operátorovi výpovědí, s tím že jdu přes dTest k ČEZu, tarif A s daty. Nechtěli povolit, tak sem dostal ČVOP.

3. dne zavolali sami znovu a dostal jsem bez dalších keců tytéž podmínky 8-) spokojenost
Když někomu v napjaté chvíli řeknete "okamžitě se uklidni", dáváte mu tím úkol, se kterým se těžko popasuje i zkušený jogín.
whatt
Junior

Odeslat příspěvekod standavfr 17. 9. 2017 19:57

I smlouvu na dobu neurčitou?
standavfr
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod whatt 22. 9. 2017 16:28

jinou než neurčitou můj operátor nenabízí....
Když někomu v napjaté chvíli řeknete "okamžitě se uklidni", dáváte mu tím úkol, se kterým se těžko popasuje i zkušený jogín.
whatt
Junior

Odeslat příspěvekod standavfr 22. 9. 2017 16:40

A co máš za operátora?
standavfr
Mírně pokročilý

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků