O-Mobil

O virtuálních operátorech a jejich službách

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod jkmaxfli 11. 6. 2017 15:48

Ahoj
Nevíte někdo co je to za virtuála? Důvěryhodnost flat tarifů?
Ceny jsou podezřele nízké ( Neomezené volání, neomezené sms a např. 1.5GB dat celkem za 445 s DPH, bez závazku a v síti Vodafone, tarifikace 1+1 po sekundách.
Díky
http://o-mobil.cz.uvirt59.active24.cz/#!/tarify
jkmaxfli
Junior

Odeslat příspěvekod lukodlak 11. 6. 2017 16:07

Přeprodej firemních tarifů.
Zajímám se o elektroniku a programování.
lukodlak
Junior

Odeslat příspěvekod jkmaxfli 11. 6. 2017 16:17

Co z toho plyne?
jkmaxfli
Junior

Odeslat příspěvekod lukodlak 11. 6. 2017 17:51

Nevím nemám zkušenost.
Zajímám se o elektroniku a programování.
lukodlak
Junior

Odeslat příspěvekod Reku 11. 6. 2017 18:30

U firemních tarifů nemáš přímou kontrolu nad číslem, to z toho hlavně plyne.
Reku
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod jkmaxfli 11. 6. 2017 18:32

Jak kontrolu nad číslem? Prosím blíže specifikovat
jkmaxfli
Junior

Odeslat příspěvekod Reku 11. 6. 2017 18:55

Zjednodušeně řečeno: telefonní číslo "patří " zprostředkovateli (např. o-mobil) - a když něco chceš změnit nebo odejít, nedohaduješ se s operátorem, ale s "prostředníkem ", a to je trochu jiný právní vztah, než ty a přímo operátor....
Reku
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod jkmaxfli 11. 6. 2017 19:24

Tak to jsem pochopil, samozřejmě, že vím, že je to virtuál v síti Vodafone a nebudu řešit problémy s Vodafonem, ale s O-Mobilem. Mám již třetího virtuála, tak snad jsem to pochopil správně.
jkmaxfli
Junior

Odeslat příspěvekod Reku 11. 6. 2017 19:33

Já to nestudoval, jestli je to virtuální operátor, je to dobrý, já psal o šedivce....
Reku
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod robbert 11. 6. 2017 19:39

Tak tady hlavně záleží kolikrát si menis ve i na tarifu, ne? Z mého pohledu to problém není. Taky mám sedivku a po problémech s počátečním nastavením po přechodu vse pracuje jak má a úspory jsou hodně podstatné.
Mé příspěvky vyjadřují mé názory. Chcete se mnou nesouhlasit? Můžete, ale to je asi vše, co můžete.

Bože, dej mi sílu, abych změnil, co změnit mohu, dej mi trpělivost, abych snesl to, co změnit nemohu, dej mi moudrost, abych to od sebe rozeznal.
Nekácet!
robbert
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod opasino 11. 6. 2017 20:34

Drahé to není, ale ani žádný zázrak, podobné se dá udělat na retenci. Pokud ti to vyhovuje, nebál bych se toho, zejména, když už s virtuály zkušenost máš.
opasino
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod pepisis 17. 6. 2017 08:32

Vypadá docela dobře. Uvažuju, že tam převedu rodiče, na ten nejnižší tarif - 95 Kč/100min/100sms. Navíc tarifikace 1+1. Ale nevíte někdo, jaké jsou ceny po provolání volných minut a sms?
pepisis
Junior

Odeslat příspěvekod Lues.deFunes 17. 6. 2017 11:21

Pepisis: není lepší jít do tarifu dTestu 100 minut/50 SMS za 73 Kč?
Lues.deFunes
Junior

Odeslat příspěvekod pepisis 17. 6. 2017 11:39

No za cca 20 korun mám navíc 50 sms, což rodiče využijí. Navíc si mohou volat zdarma a tarifikace je 1+1, což nevím jestli u toho dtestu je.

-- 24. 6. 2017 09:13 --

Tak jsem je kontaktoval přes mail, aby mi poskytli ceník a nějaké další informace. Dosud bez odpovědi. Hlavně, že mají na stránkách: "K čemu je Vám levné volání, když se máte problém vůbec spojit s někým, kdo Vyřeší Váš požadavek?". V souladu s jejich heslem se jim raději vyhnu obloukem.
pepisis
Junior

Odeslat příspěvekod pepan0212 18. 11. 2017 12:07

Má někdo nějaké zkušenosti s tímto virtuálem. Nabídka nevypadá špatně.
pepan0212
Kolemjdoucí

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků