Aplikace Emtéčko, rady a návody

O virtuálních operátorech a jejich službách

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Lolo71 3. 11. 2018 12:53

Zdravím, do aplikace tak i do webové varianty se nelze přihlásit, píše to že jsem zadal špatné přihlašující informace, nebo překročil počet přihlašovacích pokusů a to je vše. Dělá to někomu, je nějaké řešení?
Děkuji
Lolo71
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Nick Cave 5. 11. 2018 23:45

Přehodil jsem si simku do mobilu a to samé, do aplikace se nejde přihlásit (přitom zadávám správné údaje) a na web to jde jen přes autorizační kód
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dj.kure 15. 1. 2019 21:37

Aplikace nic nepočítá, vše stahuje z přehledu v samoobsluze Emtéčka.
dj.kure
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nick Cave 15. 1. 2019 23:02

Ano, ale do aplikace Emtéčko se musím přihlásit jménem a heslem, no ale tím, že jsem ji dal do smartphonu se stalo to, že teď v samoobsluze na webu se mi zobrazuje původní heslo jako přihlašovací jméno a heslo nelze zadat, protože to původní odmítá, a tak se nemůžu přihlásit ani do aplikace :-(
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dj.kure 16. 1. 2019 12:13

Jak už tu někdo psal, musíš si ty údaje vytvořit. Prostě se přihlaš do samoobsluhy (s kodem pomocí SMS) a v sekci "Osobní údaje" si vytvoř heslo. Pak se budeš přihlašovat normálně jménem a heslem. Pokud se ti něco zobrazuje automaticky, tak si smaž uložené údaje a cookies z webu.
Apple iPhone 14 Pro 256GB Deep Purple | Apple Watch 6 | O2 Family | Vodafone OneNet
dj.kure
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SnippCZ 8. 5. 2020 11:46

Budes tu apku jeste nejak aktualizovat? Jiz nefunguje zobrazeni zbyvajicich dat (mozna i hovory a SMS). Nebo mam problem jen ja?
image.png
SnippCZ
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod soksmisek 26. 6. 2020 14:30

Mě se nejde v aplikaci vůbec přihlásit, na stránkách samoobsluhy se normálně přihlásím. Heslo zadávám stejné. Nevíte někdo co s tím?
soksmisek
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod dj.kure 26. 6. 2020 20:39

Bohužel už u Emtéčka nemám žádné telefonní číslo, tak už se aplikaci asi více věnovat nebudu. Neustále slibují jejich oficiální, tak uvidíme. Ještě pokud by se mi povedlo sehnat nějaké přístupové údaje třeba u známých, tak bych se na to podíval. Ale zatím nemohu nic slíbit.

-- 3. 7. 2020 09:21 --

Tak, byly mi poskytnuty údaje, díky kterým jsem mohl nezobrazování dat opravit (Emtéčko přejmenovalo datové tarify, takže aplikace nepoznalo, že se jedná o data a ignorovala je). Appka by měla být tedy zase plnohodnotně funkční.
Apple iPhone 14 Pro 256GB Deep Purple | Apple Watch 6 | O2 Family | Vodafone OneNet
dj.kure
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod drakJBC 6. 7. 2020 14:17

Mockrát díky.... Tvoje apka je super.... Kdyby tohle pustil operátor, nenáročnějším by to stačilo... :)
drakJBC
Junior

Odeslat příspěvekod vterra 3. 9. 2020 12:21

Díky za appku, je SUPER ale také asi skončím. Firmám rozhodně Emtéčko NEDOPORUČUJI z důvodů finančních služeb. 1) Nelze hradit platební bránou. Prostě ji nemají. 2) Pokud nestihnete zaplatit včas, pokutují Vás 100 Kč, což je v pořádku, ale zároveň zablokují i příchozí hovory a SMS, takže nemůžete ke svému elektronickému bankovnictví a tím ani zaplatit !!!! 3) Pravděpodobně záměrně prodlužují opětovné zapojení s odůvodněním, že ani druhý den nemají platbu na účtě, což není možné. Taktéž vám uzavřou samoobsluhu s fakturou. 4) Telefon v takovém případě nelze ani přesměrovat. Tato situace téměř nemá řešení a jde zjevně o celkem nepochopitelnou strategii.
vterra
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod dj.kure 3. 9. 2020 12:41

Co se týče plateb, tak žádný problém, okamžité platby přijímají :-) takže platbu mají hned jak ji pošlete (jestli to podporuje vaše banka).
dj.kure
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 3. 9. 2020 13:18

Okamžité platby rozhodně nepřijímají!
(Mají účet u UniCredit Bank, ta zatím okamžité platby nepodporuje - až snad koncem tohoto roku)
To je asi jen jediné mínus...
dj.kure si aktualizuje informace a nebude vykládat nesmysly ;-)
Naposledy upravil anonymni dne 4. 9. 2020 06:30, celkově upraveno 1
anonymni

Odeslat příspěvekod anonymius 3. 9. 2020 15:51

Nestaci inkaso ??
Samsung Galaxy S23, S21, S7, S2, A34
anonymius
Junior

Odeslat příspěvekod hauzz 3. 9. 2020 16:25

V tom mají co dohánět třeba u T-mobile. Možnosti okamžité platby kartou, GPay, QR kód...
hauzz
Pokročilý

Odeslat příspěvekod P3p3k 3. 9. 2020 18:11

A neni nahodou Emtecko jen takovy maly virtual? T-M mi prijde takovy trochu vetsi na porovnani
Alcatel OT - Alcatel 301 - Samsung Monte + Xperia E15i - Lumia 620 - Lumia 820 - Lumia 1020 - Pixel 3a - Pixel 4a - Pixel 7a
P3p3k
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků

cron