SAZKAmobil v síti Vodafone - obecná diskuze

O virtuálních operátorech a jejich službách

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Mikka1 8. 5. 2017 07:58

Diky moc. Me ten jejich web s odmenama za dobiti a netem vazanym na Sazka kartu nejak zmatl... potrebuji 2x cca 14 dni mit data v siti Vodafone kvuli pokryti. Uvazuji spravne, ze tedy ted kartu zaktivuji a za 2 nesice si z kreditu koupim datovy balicek?
Mikka1
Junior

Odeslat příspěvekod Reku 8. 5. 2017 11:50

Ano, jde to, ale jinak pozor, od dubna platí kredit 150 korun jen tři měsíce od aktivace a je celý bonusový. V tomhle tvém případě je ale vše OK.
Reku
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Mikka1 8. 5. 2017 17:51

Diky moc.

-- 9. 5. 2017 06:26 --

Tak vcera jsem kartu zaktivovala a plati pro ni podminky od dubna, zadny uvodni net, pekne hned na balicky. Tak zrejme 2× koupim data (do 3 mesicu se vejdu) a pak ji vyhodim. Jako zalozni na data bude asi lepsi Oskarta.
Diky moc.
Mikka1
Junior

Odeslat příspěvekod hannys85 4. 6. 2017 18:42

Stějně jsou to šmejdi. To si můžou libovolně změnit podmínky již pro dosud koupené sim karty ? Zakoupil jsem si v minulosti více sim karet kvůli soutěžím, jelikož šly z úvodního kreditu zasílat sms na premium čísla. Nyní to již nelze a kredi platí pouze 3 měsíce. To je vážně super >:-(
hannys85
Junior

Odeslat příspěvekod Mikka1 4. 6. 2017 19:27

Jo je to vazne super, kdybych to vedela, pouziju spis Oskartu. Prijde mi ponekud nefer koupeny kredit vydavat za bonusovy a nemoct si z nej koupit ani jizdenku. Pravda, byla to ta vanocni akce, tak ta SIM byla za polovinu, tak mohli aspon tu cast nechat s normalnim pouzitim a normalni expiraci... navazani odmeny za dobiti - internetu na Sazka kartu je taky vtipne...
Mikka1
Junior

Odeslat příspěvekod hannys85 4. 6. 2017 19:40

Taky bych čekal, že by bylo fér u původních karet neměnit podmínky kreditu a jeho platnosti(na přebalech není žádné upozornění o tom, že se jedná o bonusový kredit). To si zatím nedovolil ani žádný velký operátor, ten měl vždy na přebale informaci o tom, že úvodní kredit je bonusový a nelze použít na premium služby. KDybych měl doklad o koupi těch karet, tak bych žádal Sazku o vrácení peněz, jelikož by si do podmínek taky mohli potom dát, že lze kredit využít např. jen od 1 do 2 hodiny ranní a má platnost 5 dní.
hannys85
Junior

Odeslat příspěvekod JayDeeSq 5. 6. 2017 10:01

nevím přesně jaké kde byly podmínky, ale pokud to opravdu nikde není uvedeno a ani není nikde univerzální klauzule tak samozřejmě můžete odstoupit od smlouvy (ano i prepaid je smlouva) a kredit vám musí vyplatit zpět i bez dokladu (vyplatí jen zůstatek kreditu samozřejmě)
JayDeeSq
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Reku 5. 6. 2017 10:29

Je třeba přečíst podmínky, jestli tam náhodou nebylo, že když kartu aktivujete za více, než například 30 dnů od zakoupení, mohou se změnit podmínky...... :-)
Třeba Tesco to takto má přímo na obale, ale může to i ve VOP....
Reku
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod anonyni 5. 6. 2017 13:43

Do 30.06.2017 50% sleva na pořízení nové SIM: https://www.sazkamobil.cz/akce-podminky ... za-polovic
anonyni

Odeslat příspěvekod Reku 5. 6. 2017 16:50

Jen pozor, myslím, že už není za aktivaci těch 200MB zdarma. Takže už to moc výhod nemá, ani za tu polovinu, když už je jen bonusový kredit. Snad jen výhoda výběru čísla.
Reku
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Mikka1 7. 6. 2017 15:51

Není, vyzkoušeno.
Mikka1
Junior

Odeslat příspěvekod anonyni 7. 6. 2017 19:51

Mě o data nejde, zvažuji pořízení, zatím mě nezaujalo žádné číslo. Věšina OP má recyklovaná čísla, tady za rozumnou cenu pěkné nepoužívané číslo. Doufám. :-) Akce 1 + 1 SIM běží u TescoM (dávají kupóny k nákupu).

-- 14 čer 2017 17:09 --

Novou kartu mám doma, doručení formou GEIS OK. V sámošce jsem si aktivoval službu Info o ceně služby (po každém hovoru či SMS přijde zpráva o ceně). SMS vyzkoušeno nemám, ale předpokládám, že se to týká i SMS. Tuto službu má Vodafone, já ji osobně vítám jako formu o ceně posledního hovoru. Dalším poznatkem pro mě je, že klasický příkaz na výši kreditu dle telefonního seznamu *11# neukazuje kredit, je nutno odeslat bezplatnou SMS ve tvaru K na číslo 8866 a přijde SMS o stavu kreditu. Už to zde výše padlo, původní kredit platí 3 měsíce a je bonusový.
anonyni

Odeslat příspěvekod mirage7 27. 6. 2017 13:52

Jaká je u Sazka mobilu průměrná doba na vygenerování ČVOP? Před 2 týdny jsem na infolinku oznámil výpověď a zažádal o ČVOP... a zatím nic.
mirage7
Junior

Odeslat příspěvekod Reku 27. 6. 2017 21:24

Máš tarif nebo předplacenku?
Na předplacence přijde ČVOP do několika minut po hovoru s operátorem. U tarifu nevím, ten bych prvně převedl na předplacenku, a pak řešil ČVOP.
Reku
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod mirage7 28. 6. 2017 05:18

Mam predplacenku a prevadel jsem celkem 3 simkarty... nic, zavolam jim znova.
mirage7
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků