Jaký je nejlevnější paušál?

O virtuálních operátorech a jejich službách

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod dj.kure 15. 11. 2016 21:02

Emtéčko, nejnižší tarif za 3Kč měsíčně. Hovory a SMS pod dvě koruny.
dj.kure
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod comment 15. 11. 2016 21:39

Tak jsem volal na Vodafone a Tarif na míru s 0 Kč / měsíc existuje a mohou ho aktivovat, paní mi ho dokonce i nabídla jako vhodnou volbu. Jednou za rok se musí uskutečnit nějaká aktivita (volání, sms), takže se na to trochu myslet musí, ale jednou ročně bych to asi zvládl. Zatím to tedy vypadá na Vodafone, ale díky za info o Emtéčku, o této věci jsem vůbec nevěděl a vypadá to také hodně zajímavě. Musím ještě zjistit, jak se chovají k tarifům, které nejsou používané a další detaily.
comment
Junior

Odeslat příspěvekod dj.kure 15. 11. 2016 23:20

Není to časově omezeno. Viz SZ.
dj.kure
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod honzatrx 15. 11. 2016 23:32

ČEZ mobil - nulový paušál, jednou za půl roku nutná aspoň sms, standartně 2,20 volání, sms 1,20, při využití balíčků minut nebo sms ještě méně.
honzatrx
Junior

Odeslat příspěvekod xtonda 16. 11. 2016 10:33

U ČEZ platím jak volám je potřeba aktivita jednou za tři měsíce. Vodafone nulový tarif na míru mám už léta, už léta tam nebyla útrata, SIM ani není v žádném zařízení a zatím nikdo zrušením nevyhrožuje, ale u nově aktivovaných to může být jinak.
xtonda
Junior

Odeslat příspěvekod zivan 16. 11. 2016 13:03

CEZ mi SIMku zrusil presne na den, tam bych s nejakym nerusenim nepocital :)
Motorola Edge 20; HP Elitebook 845 G8 (Ryzen 5650U, 32GB RAM, WD SN570 1TB, 14" fullHD IPS) + HP USB-C G5 Essential + 29" LG 29UM65 + 22" Eizo S2202W
zivan
Pokročilý

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků