Vectone Mobile v síti T-Mobile - obecná diskuze

O virtuálních operátorech a jejich službách

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod wit.cz 1. 8. 2017 07:07

Nemá. Ignorují český zákon o el. kom a zatím jsou stále ignorování ze strany ČTÚ.
<- Pod obrázkem najdete odkaz na platformu Portu, kde po registraci získáme oba 3 měsíce bez poplatků. Díky, kdo jste využil.
wit.cz
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod unavix 1. 8. 2017 09:29

Podělím se o svoji zkušenost s tímhle "virtuálem". Možná to pomůže někomu s rozhodnutím jít raději jinam a ani tohle nezkoušet.
V pátek 28.7.2017 mi dorazili simky. Karty sem dal do telefonu a .......nic. Žádný signál. Nepomůže ani postup z návodu který mají na webu - v nastavení SIM vybrat operátora ručně. SIMka se stejně do sítě nepřihlásí.
Napsal jsem tedy mail na jejich podporu. Obratem došla odpověď že žádost evidují a odpoví do 48 hodin. No ani omylem. Mezitím jsem zkoušel volat na jejich infolinku. 3 dny bez nároku. Prostě telefon nikdo nezvedl. Až dnes úspěch - až na to že, "operátor" mluvil asi anglicky s nějakým pakistánským přízvukem. Takže jsem mu rozuměl kulový a to i přes to, že jsem volal (snad) na české číslo s předvolbou +420.
Samozřejmě nepomohlo ani vyplnění formuláře na jejich webu s popsáním problému. Ten se sice odešle, ale nikdo na to nereaguje.
Takže jak psali už lidi přede mnou. Nestojí to ani za vyzkoušení. Ruce pryč od takového "virtuálního operátora".
unavix
Junior

Odeslat příspěvekod djdekl 1. 8. 2017 10:45

a jak to s nim vůbec je ? Ukazuje se Vam ze jste v roamingu ? Ma snad i svoje číslo operatora 230 98 ?
Samsung S7 7.0 ETL + T-Mobile
djdekl
Junior

Odeslat příspěvekod polda 1. 8. 2017 11:00

Nevím, já jej už vyhodil, v cizině nešel nikdy roaming ať jsem byl kde jsem byl. Taky přestaly chodit SMS z jednoho vectonu na druhý, obráceně či na jiný vecton to šlo. Ve finále na sim se 125 Kč se nedalo dovolat, ikdyz normálně byl v síti a volat z něj šlo.
polda
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod _vpa 16. 8. 2017 13:19

https://www.novinky.cz/internet-a-pc/mo ... aming.html

Těžká rána pro virtuální operátory. ČTÚ zamítl žádosti o příplatek za roaming
...
Příplatek chtěli zavést virtuální operátoři Mundio Distribution (, miniTEL a ERBIA MOBILE). „Žadatelé neprokázali splnění podmínky Prováděcího nařízení EK, že by nebyli schopni pokrýt svoje náklady na poskytování regulovaných maloobchodních roamingových služeb, což by mělo za následek narušení udržitelnosti jejich modelu pro stanovení vnitrostátních cen," zdůvodnil ČTÚ zamítnutí.
_vpa
Junior

Odeslat příspěvekod Nick Cave 17. 7. 2018 19:55

Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Persbrandt 20. 7. 2018 19:05

a fungoval tenhle virtuál normálně vůbec někdy někomu?
Persbrandt
Junior


Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků