Vectone Mobile v síti T-Mobile - obecná diskuze

O virtuálních operátorech a jejich službách

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Persbrandt 22. 2. 2017 14:45

osobne2 píše:kredit nulovy, doruceni zdarma, samoobsluhu maji, nikdy jsem SIM nedobil a stale jsou funkcni, uz je mam cca rok, zezacatku tam fungovala i data (zdarma), ale po par minutach je blokli, kod site to ukazuje 23009.


Aha, bohuzel kod 23009 mi nic nerika.
A to vam na tech nedobitych simkach fungovalo i volani v siti zdarma? Nebo jsou simky funkcni pouze v tom smyslu, ze se na ne lze dovolat a prijimaji smsky?
Persbrandt
Junior

Odeslat příspěvekod polda 22. 2. 2017 15:25

Varianta 2
polda
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod osobne2 22. 2. 2017 20:32

23001 T-M
23002 O2
23003 Vodafone

Takze Vectone ma vlastni kod site 23009.
osobne2
Junior

Odeslat příspěvekod polda 22. 2. 2017 21:23

Tam to vubec je zajímavé Operátor je My Home,sim Vectone takto se zobrazuje.
polda
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod 6162 26. 2. 2017 17:35

Volání zdarma funguje jen 3 měsíce po dobití nebo v době kdy máte aktivní nějaký balíček. Osobní zkušenost. SIM mám od června 16 dvakrát dobito online. Po prvotním nadšení už jsem vychladnul,máme je ve dvousimkáčích ale už je víceméně nepoužíváme. Mají takový amatérský přístup jako by to dělali prvně....
6162
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod polda 26. 2. 2017 20:21

To jsem čekal, že bude platit jen 30 dnu jako u ostatních.
polda
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Reku 26. 2. 2017 23:57

Nepíše 30 dnů po dobití, ale 3 měsíce. Tak jak je to ?!?
Reku
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Mintaka 15. 3. 2017 14:42

Kredit platí jen 90 dní, pak propadne. Bez ohledu na to zda dobijete znovu. Prostě od dobití 90 dní a tečka. Potvrzeno při dotazu na Vectone na Facebooku.
Mintaka
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Persbrandt 17. 3. 2017 02:09

Coze jenom 90 dni = 3 mesice od dobiti a znovudobitim se neobnovuje? Jestli je to tak, tak to je teda sila. Mozna proto tady zatim neudelali diru xo sveta.Neznam u nas zadnehi jineho opa, ktery by nevycerpany kredit, kdyz jeste v dobe jeho platnosti bylo znovu dobito, nechal propadnout. Klidne mne opravte.

Pokud vim, tak o2 je kritizovano (podle mne rozhodne opravnene) , ze po expiraci krdditu po 6 mesicich a naslednem dobiti jeste behem platnosti karty neobnovuje puvodni nespotrebovany kredit. Ale ze by operator neobnovil nespotrebovany kredit, ani kdyz byl znovu dobit jeste v dobe svoji platnosti? Tak to je kradez.
Takhle se pokud vim u ostatnich operatoru chova jenom bonusovy kredit, ktery clovek dostane navic, nikoliv normalni krddit, ktery si clovek za penize dobije.
Persbrandt
Junior

Odeslat příspěvekod Ředitel ČTÚ 8. 4. 2017 12:48

https://www.vectonemobile.cz/nase-sim-k ... ries_1_sim

Žijete a pracujete najednou ve dvou různých státech? Často se vracíte domů, chcete být v kontaktu s přáteli, kolegy či klienty v jiné zemi? Potom je bezplatná Vectone služba 2 země 1 SIM karta pro vás ideální.

S jedinou SIM kartou, která obslouží dvě mobilní čísla, můžete cestovat mezi dvěma státy jen s jedním účtem Vectone a neztratit přitom žádnou z východ místní SIM karty. Nejenže získáte místní národní číslo, takže budete k zastižení v obou státech, ale můžete si také užívat levné sazby Vectone, ať už jste tam a nebo tady.

Stávající zákazníci
Jednoduše si zaregistrujte druhé telefonní číslo na vaši stávající SIM kartu. Kontaktujte prosím zákaznickou podporu na čísle 222 (z vašeho Vectone čísla) nebo zavolejte na +420 794 099 962 .

Obrázek
Ředitel ČTÚ
Vrátnej na ČTÚ
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pj84 8. 4. 2017 19:04

Pracuju v Srbsku, a tak jsem se na věc dotazoval, protože od ledna 2017 funguje Vectone mobile i v Srbsku. Tohle mi z ČR na Facebooku odpověděli: "Získáte 2 nezávislá čísla pod jednou SIM kartou. Může se hodit například v případě, že nechcete předělávat SIM karty v telefonu. 1 číslo vždy zůstává hlavní, na tomto čísle můžete aktivovat balíčky a podobně. Na druhé přidané číslo nelze bohužel použít další speciální nabídky. V tomto případě jsou k dispozici pouze standartní lokální sazby.
Pokud máte stávající kartu, jak říkáte českou. Můžete si zavolat na zákaznickou linku a požádat o přidání srbského čísla k této kartě.
V tomto případě bude české číslo považováno za hlavní a srbské za sekundární."
pj84
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Ředitel ČTÚ 12. 6. 2017 12:18

Obrázek

Nevím jestli je to novinka, nicméně je k dispozici toto :

Za 269 Kč na 30 dní - 200 jednotek - ať už minuty / SMS nebo MB v roamingu.
Ředitel ČTÚ
Vrátnej na ČTÚ
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod intago 15. 6. 2017 10:21

vždyt je to drahé... i kdyby mi zbylo 100 jednotek, co bych svedl s ubohými 100mega?? Pofupovka také asi nebude... Leda za ty peníze 2000 jednotek, jinak to výhodné není
intago
Junior

Odeslat příspěvekod jůzr 21. 7. 2017 15:16

Ten balíček za 250,- nevypadá špatně https://www.vectonemobile.cz/nase-sim-k ... aci-volani
Závislost na moderních technologiích, může být stejně příjemná i nepříjemná, jako závislost na sexu.
jůzr
Junior

Odeslat příspěvekod unavix 31. 7. 2017 19:04

Funguje tenhle virtuál? Objednal sem simky, dorazili ale nefungují. Na mail nereagují, telefon na "infolince" nikdo nezvedá. Má vůbec smysl s tím ztrácet čas?
unavix
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků