Vectone Mobile v síti T-Mobile - obecná diskuze

O virtuálních operátorech a jejich službách

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod osobne2 13. 9. 2016 02:55

Tak dej pak vedet, v cem je figl.
osobne2
Junior

Odeslat příspěvekod pazit 20. 9. 2016 07:55

Minuty mi doposud nevrátili i když už asi 5x slíbili, že do večera je mám zpět (naposledy před týdnem). Mezitím mi balíček skončil, takže nemám nic a oni už ani neodpovídají.

Dnes mi nejdou ani USSD kódy a když si zavolám, hlásí mi to, že moje číslo neexistuje! Takže konec? Přišel jsem tedy o 200 Kč a měsíc dopisování si s podporou :grr:
pazit
Junior

Odeslat příspěvekod Happygo 20. 9. 2016 08:37

já mám tři simky a jak to tak všude čtu....poletí do koše... :(
Happygo
Junior

Odeslat příspěvekod pazit 20. 9. 2016 09:08

Sim už zase naběhla, ale všechny další problémy trvají, takže se pokusím provolat minuty a letí to taky do koše. Stačí kouknout na jejich FB co píší další lidi, pořád ty stejné problémy a pořád řešení v nedohlednu.
Naposledy upravil Nick Cave dne 20. 9. 2016 09:25, celkově upraveno 1
Důvod: odstraněn OT
pazit
Junior

Odeslat příspěvekod Happygo 20. 9. 2016 11:44

snažil jsem se několikrát dobít přes platební kartu a nešlo to a nyní jsem za to rád :D
Happygo
Junior

Odeslat příspěvekod osobne2 20. 9. 2016 12:48

To budou jen porodni bolesti, casem se to zlepsi.
osobne2
Junior

Odeslat příspěvekod roy1 20. 9. 2016 12:55

Od května trochu dlouhé porodní bolesti, jen aby nepřešly v smrtelné křeče....
roy1
Pokročilý

Odeslat příspěvekod opasino 20. 9. 2016 15:43

Takto neduveryhodne sluzby bych se rychle zbavil.
opasino
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Letadlo 13. 10. 2016 20:01

Tak volat na čísla Vectone mobilu ze sítě Tesco mobile už jde. Nevím přesně, kdy to spravili, ale i tak to trvalo celkem dlouho. Jak je to ze sítě Blesku nevím, SIMku BM jsem už zlikvidoval. Ale očekávám, že to bude stejné.

Ono se asi něco děje, ale strašně pomalu a laxně.

-- 19. 10. 2016 12:43 --

Tak mi dneska příšla SMSka od Vectone mobile v následujícím znění:

GREAT NEW OFFER! Double your data for the same price 1GB for 199CZK,3GB for 299CZK and 6GB for 499CZK. VISIT https://goo.gl/E2kB4E


Je skoro nepřístojně perfektní, jak na nás Čechy svědomitě myslí a všechny informace nám přinášejí v našem rodném jazyce.
Letadlo
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pazit 20. 10. 2016 18:28

Dnes jsem konečně zlikvidoval poslední Vectone SIM, takového operátora jsem za 15 nebo kolik let neviděl. Kdyby se ještě stále našel blázen, co to s nimi chce zkoušet, tak vezte že:

* volání Vectone - Vectone (zdarma) mi stále účtovali jako do cizí sítě a peníze přes asi 20 slibů (když ještě komunikovali) nevrátili
* 90% sms, které jsem poslal, nedošlo příjemcům, i když je hlásil telefon jako odeslané (naúčtované byly vždy)
* sim se stále pravidelně odpojuje, takže vám lidé hlásí, že jste byli nedostupní
* od určité doby nešlo zapnout data (možná pod určitou úroveň kreditu - nevím přesně kdy/kolik)
* podpora už se 1,5 měsíce neukázala na sociálních sítích, neodpovídají na maily a na PM, na infolinku se nedovoláte a kdyby náhodou jo, není tam nikdo česky mluvící

A za tohoto stavu jsem četl na FB, že se stále někdo snaží dobíjet, nechápu. Provolejte peníze dokud to jde a rychle pryč.
pazit
Junior

Odeslat příspěvekod Ředitel ČTÚ 26. 10. 2016 21:43

To je novinka za dobiti 200 kc na tyden 3 gb netu gratis, 500 kc 7gb nan15 dni a 1000 kc 10 gb na mesic ?
Ředitel ČTÚ
Vrátnej na ČTÚ
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Reku 27. 10. 2016 02:52

Pokud by to bylo trvale, tak v kombinaci 6GB za 500 na měsíc by to bylo dobré.
Ale platí to omezeně:

Tato nabídka platí pouze pro zákazníky Vectone mobile, kteří dobíjejí kredit.Tato nabídka je platná do 31.10.2016Nevyužitý bonus vyprší na konci kalendářního měsíce.Vectone si vyhrazuje právo kdykoliv ukončit či změnit tuto nabídku, či změnit obchodní podmínky.Neomezená data zdarma jsou vymezená do využití 30GB

-- 1. 11. 2016 12:51 --

Tak data za dobití prodloužili až do konce listopadu a tipuju, že budou minimálně do konce prosince.
Reku
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod outumaniak 17. 12. 2016 13:10

Zdravim, chci se zeptat. Prenasel jste nekdo sve cislo k vektone mobile. Jake mate zkusenosti.
outumaniak
Junior

Odeslat příspěvekod Nick Cave 17. 12. 2016 20:09

Četl jsi snad předcházející příspěvky? :)
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Reku 17. 12. 2016 22:05

Číslo bych tam zatím nepřenášel, ale ta nabídka dat za dobití je dost zajímavá v souvislosti s tím, že pak lze kredit uplatnit na další data. Ale nevím, jak jim ten internet jede...
Reku
VIP uživatel

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků