Virtuál jako záložní číslo

O virtuálních operátorech a jejich službách

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod anonymni 4. 4. 2015 16:21

Potřebuji poradit.

Mám hlavní číslo Twist kartu u T-Mobilu, kde s rodinou mám sponzorované volání zdarma a využívám balíček 100 ( 100 minut zdarma do TM, 100 mb dat)

Sháním ještě jedno operátora či virtuála a potřebuji poradit:

- jiná síť než T-mobile (kvůli tomu, kdyby vypadla síť T-Mobile, abych mohl volat jinam)
tj. cokoliv v síti Vodafon či O2
- dobíjení kreditu nejméně 1x za 6 měsíců, lepší 1 xza 12 měsíců, ale nevadí
- účtování nejlépe 1 + 1
- neplatí se měsíční poplatek, ani se nepožaduje minimální provolaná částka
- umožnění premium sms, ale není nutné

Díky za radu či tip
anonymni

Odeslat příspěvekod Roger73 4. 4. 2015 16:36

Tak 1+1 účtování ne pod T-mobilem se mi moentálně nevybavuje, ale jinak 60+1 mne tak z voleje napadá třeba Sazkamobil nebo Oskarta pod Vodafonem, kde je 1 min za 2 kč
Roger73
Junior

Odeslat příspěvekod ppavlos 4. 4. 2015 16:59

Co třeba tento http://levnasimka.cz/ s tarifem 0 ale je v síti TM. Zaplatíš co provoláš, účtování po vteřinách.
ppavlos
Junior

Odeslat příspěvekod LadislavM 4. 4. 2015 17:21

Co takhle ČEZ ???
LadislavM
Junior

Odeslat příspěvekod anonymni 5. 4. 2015 10:24

Tak jsem zúžil výběr zatím na:

1) Kaktus v síti T-Mobile s účtováním 1 + 1
cena 2,50 Kč za minutu
dobíjení již od 50 Kč měsíčně, platnost kreditu 12 měsíců

2) Oskarta
cena - 2,00 Kč za minutu
účtování 60+1
dobíjení 200 Kč za 6 měsíců, platnost kreditu 6 měsíců, sim karty - 12 měsíců

Tak váhám a nemůže se rozhodnout. Vše má své klady a zápory.

Někdy bude volat se záložní kartou třeba jen 20 sekund, jindy třeba 5 minut a pad třeba 2 měsíce nic. Občas pošlu i premium sms, to ale nebude často.

Nevím jaká je pravděpodobnost výpadku sítě jednoho operátora, uzda je dobré mít číslo ještě v jiné síti třeba Vodafon?
Co mě doporučíte?
anonymni

Odeslat příspěvekod malejjara 5. 4. 2015 10:58

Pravdepodobnost vypadku site se blizi 0%, spise jsou problemy se signalem v nekterych mistech, ale ta mista pak vetsinou nejsou pokryta signalem zadneho operatora. Jinak jeste muzes uvazovat napr. o Tesco Mobile, je v siti O2.
malejjara
Junior

Odeslat příspěvekod smajlik2 5. 4. 2015 11:08

U Kaktusu je výhoda, že dělají docela často akci, že při dobití v určitém čase dávají bonusový kredit navíc, který můžeš využít např. na delší hovory nebo internet.
smajlik2
Junior

Odeslat příspěvekod glock69 5. 4. 2015 11:28

2 michal: u kaktusu nemusíš dobíjet každý měsíc.
glock69
Junior

Odeslat příspěvekod czatlantis 5. 4. 2015 11:39

kamarad.michal píše:- jiná síť než T-mobile (kvůli tomu, kdyby vypadla síť T-Mobile, abych mohl volat jinam)
tj. cokoliv v síti Vodafon či O2

Rovnou bych vyloučil i O2, jelikož T-mobile a O2 spolu sdílí síť. NEvím sice jak moc (resp co by muselo vypadnout, aby oboje přestalo fungovat), ale když už chceš tohle řešit, tak bych se O2 vyhnul.
czatlantis
Junior

Odeslat příspěvekod xtonda 10. 4. 2015 12:25

Jak často se stává, že T-Mobile vypadne síť? Jednou, dvakrát do roka na pár hodin? Jak často zrovna v době výpadku budeš potřebovat volat? U zálohy pro případ výpadku mi přijde jako nejdůležitější co nejnižší udržovací poplatek a to má ČEZ, tam je potřeba mít jednou za půl roku nějakou placenou aktivitu, což nejlépe splní SMS za 1,2 Kč
xtonda
Junior


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků