Předplacená karta pro dítě

O virtuálních operátorech

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod polda 12. 12. 2014 11:32

Mobil.cz- zadny dite nevydrzi uz kvuli spoluzakum bez netu.
polda
Junior

Odeslat příspěvekod Reku 12. 12. 2014 13:14

Ale vydrží. Jen dav se podřizuje davu. Mám vlastní zkušenost.
:-)
Reku
Moderátor

Odeslat příspěvekod malejarda 12. 12. 2014 14:35

S tou poFUPovou rychlosti u mobil.cz bude kazde dite leda tak skripat zubama. :mrgreen:
malejarda
Junior

Odeslat příspěvekod xlendi 12. 12. 2014 16:21

Právě. Taky jsem vyzkoušel mobil.cz. A hned to bylo "tatí, dej mi zpátky ten Bleskmobil, tam se dají aspoň zdarma posílat esemesky" (rozuměj z ineternetu po vypršení FUP). Jde přesně o tu rychlost internetu po FUPu.

Ale jinak souhlasím - Mobil.cz nebo Kaktus jsou obecně na volání a SMS pro dítě asi nejvýhodnější. S tím Tescem ale nesouhlasím - to je nejvýhodnější pro středně volajícího dospělého, který ty dvě stovky měsíčně prostě provolá resp. prosurfuje. Já dceři dobíjím dvě stovky tak jednou za tři, čtyři měsíce (jak jsem psal výše, počkám si vždy na akci).
iPhone 6S PLUS 128 GB, Asus Zenfone 2 ZE551ML - 4GB/64 GB, (MS Lumia 640 XL LTE DS), iPad Mini 3 128 GB WiFi+Cellular
xlendi
Junior

Odeslat příspěvekod comment 13. 12. 2014 23:42

Díky za tipy. Vyzkoušíme asi pro začátek ten Mobil.cz a pokud budou pomalá data problém, tak asi tu Oskartu. Každopádně díky za všechny tipy a názory.
comment
Junior

Odeslat příspěvekod speedy 14. 12. 2014 01:07

Jen to chce v mobilu používat Oskárka a bezproblémů jdou posílat SMSky na TM,O2,VF i po FUP....
speedy
Mírně pokročilý

Předchozí stránka

• Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Autor