O-Mobil v síti Vodafone - obecná diskuze

O virtuálních operátorech a jejich službách

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod poplis.poplis 18. 4. 2015 08:06

spis mi slo o to, ze jsem jim psal email mimo jine i kvuly ty smlouve a odepsaly mi ze smlouvu jsem jim podepsanou poslal emailem.coz si muzu vykladat ruzne i treba ze to podskrabl nekdo za me...vyrizoval jsem soubezne prechod zene k vodafonu a tam musela podepsat smlouvu a naskenovat a poslat emailem takze jsem to nejak neresil

k te kontrole dat nekdo naky napad?
poplis.poplis
Junior

Odeslat příspěvekod guru jára 18. 4. 2015 09:44

Smlouva nemusi byt jen pisemna.
guru jára
Junior

Odeslat příspěvekod poplis.poplis 26. 4. 2015 14:41

Nevite nekdo jak to probiha pokud vycerpam FUP limit? Vodafone me zasobuje sms ze uz mam vycerpano 70,80,90% FUP a ze pote mi aktivuje dalsi priplatkovy balicek internetu za tolik a toli,pokud to chci zmenit mam jit na www... Nebo zavolat,u obojiho chteji 6ti mistne heslo ktere mi nikdo nerekl ani mi nebyla sdelena,napsana.
Na emaily nikdo nereague
poplis.poplis
Junior

Odeslat příspěvekod Persbrandt 28. 4. 2015 14:35

Upozorňující smsky na FUP vá mposílá přímo Vodafone, navíc vám chce aktivovat ten dodatečný internet po FUP?
To je jenom další důkaz toho, že O-mobil je šedivka (přeprodejce služeb) a ne virtuál...

Navíc moc nechápu podle ceníku, v čem je výhoda O-mobilu proti přímému vztahu s Vodafonem...
Persbrandt
Junior

Odeslat příspěvekod poplis.poplis 28. 4. 2015 15:01

tak sedivka to zrejme je,ale ja stim nemam zadny moralni problem :)

jinak co se tyce internetu:po vycerpani FUP limmitu se rychlost snizi,balicek se automaticky neuctuje.da se prikoupit 1,5GB za tech 70kc emailem,telefonatem ci sms...blby je teda akorat to,ze kdyz vycerpam o vikendu nebo mimo proozni hodiny pockam si na aktivovani balicku.
pristup do mobilni vodafone appky se pry resi a v budoucnu by melo fungovat uvidime :) zda v budoucu jeste u o-mobil budu :)

Persbrandt:vyhodu vidim v tom,ze nabizi jako jediny tarif pro lidi co pisou sms a malo volaji a zaroven nechteji posilat zpravy pres messengery.a ten net je taky celkem solidni bych rekl.....i kdyz s tim balickem je to uz za 400kc coz uz je nic moc.

Mate nekdo zkusenosti s odchodem od o-mobil?
Resim to denne a bez viditelneho vysledku.
poplis.poplis
Junior

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků