O-Mobil v síti Vodafone - obecná diskuze

O virtuálních operátorech a jejich službách

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod virda200x 7. 10. 2014 11:08

Ahoj,

máte někdo zkušenosti s tímto virtuálem (http://www.o-mobil.cz)? Mají docela zajímavou nabídku, vypadá to na někoho menšího.

Předem díky, Ivan.
Naposledy upravil Fíla dne 26. 3. 2015 14:44, celkově upraveno 1
Důvod: upraven název tématu
virda200x
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod pavel.pipal 7. 10. 2014 11:53

V tarifech mají velmi předražené volání, a proto mohou nabízet "levný" internet v mobilu - v součtu to podle mého názoru není nijak výhodná nabídka.
Krom toho 5,50 Kč/min po vyčerpání minut z tarifu - to je maso.
pavel.pipal
Junior

Odeslat příspěvekod virda200x 7. 10. 2014 18:04

Zase maji ale uctovani 1+1, na lince mi typek rikal, ze budou zvysovat FUP zakladu na 250 MB. To uz vypada lepe .) no uvidim jak se rozhodnu no, dam vedet jeste.
virda200x
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod zdenda321 7. 10. 2014 18:52

databankove obrazky, logo napadne podobne tomu z microsoft online sluzeb (onedrive), obchodni podminky az na vyzadani.

za me jasne NO-GO
zdenda321
Junior

Odeslat příspěvekod Roger73 7. 10. 2014 23:27

virda200x: No jestli vám nějaký operátor přijde zajímavý jenom proto, že je menší, tak určitě najdete hodně menších operátorů s mnohem výhodnějšími nabídkami než tento. Jediný trošku zajímavý bod je ten balíček 1,2 GB za 70 Kč, který je ovšem k ničemu, protože je právě podmíněn těmi předraženými hlas. tarify.
Zkrátka a dobře nabídka zcela nekonkurenční s ostatními virtuály, spíš bych ji viděl jako jednu z nejdražších co se týče poměru poskytnutá hodnota - výkon, možná by jí ještě mohli konkurovat zoufalí operátoři typu Erimobile apod.
Podle mne tohoto operátora nemá vůbec smysl zkoušet, snad jenom z hecu, ale byl by to dost drahý hec.
Roger73
Junior

Odeslat příspěvekod malejarda 8. 10. 2014 05:22

Voničem, je to drahé, je to drahé.
malejarda
Junior

Odeslat příspěvekod GymmiCZ 8. 10. 2014 06:25

O-mobil fungující na žluté síti Q-CZ. Operátor z Pardubického kraje nemá tarify pod 330,- Kč už toho znevýhodňuje. 150 MB dat je hodně málo a studentský tarif se hold nepovedl. Flat už je o něco zajímavější, ale schází zde třeba za 799,- Kč s 3 GB nebo za 559,- Kč s 600 MB. Neomezeně v síti (min.+SMS) za 99,- Kč - 179,- Kč. Logo a webovka je taky důležité, ale více nás zajímají ceny. No nevím je to Vodafone a o partnerech Quadruple se čtou špatné recenze!
GymmiCZ
Junior

Odeslat příspěvekod prcz 8. 10. 2014 09:00

Roger73: pockej, ale pri objednavce si muzes vybrat vyssi balicek i k nejnizimu minutovemu tarifu.
Dalsi veci, co se tyce te konkurenceschopnosti. Treba u GoMobilu, kdyz budu chtít 50minut na volani, neomezené SMS a internet - to ze takovej tarif vubec nedostanu opomenme, nejvyssi mozny pocet SMS je 300 a cena v tu chvili 430 Kč. Navíc Gocko ma uctovani 60+1 a nemá SMS ve vlastni siti zdrama.

Tedy, me to prijde celkem zajimavy, spis je to o tom, kdo co potrebuje, evidentne kazdy cili na jinou skupinu.
prcz
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod anonymni 8. 10. 2014 09:42

Neomezené sms za 330 Kč bez smlouvy, to by mohlo někomu vyhovovat.
Stejně tak jako neomezený IVM za 400 Kč k tomu nebo mobilní internet neomezený za 595 Kč.
Za mě ale nee.
anonymni

Odeslat příspěvekod honzatrx 8. 10. 2014 10:59

Je to docela úlet. Za 500 dávají 300 minut, 500 MB a neomezené sms, jenže já mám za 520 flat s neomezeným voláním, neomezenými sms a FUPem 1,5 GB a to vše také bez závazku. Kdyby ten tarif s neomezenými sms dali za 200 a ne 330, pak už by to pro pisálky mohlo být zajímavé, nebo ponechat výši tarifů a cenu za volání za 3 Kč, tak prosím, ale to, co prezentují, je předražený nesmysl.
honzatrx
Junior

Odeslat příspěvekod virda200x 10. 10. 2014 11:04

Tak sem nakonec vybral tarif Start - 100 minut (1+1) neomezený SMS a 500MB net, nove to zvedli ze 150 na 500mb.

No a asi vezmu i babce, za 2 stovky maji 100 minut do vsech siti s tarifikaci 1+1, coz mi prijde mnohem pohodlnejsi, nez furt dobijet jak vocas a resit, do jaky site volam atd. Navic je zde moznost nastavit limit na ty minuty atd.

Tak sem zvedav a prejte mi hodne stesti :D
virda200x
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Reku 10. 10. 2014 11:16

A nejsi ty jejich agent a toto je jen reKlama? Založil jsi si tady nick a hned jsi začal o tomto virtuálovi. . .
Ceny nic moc, spíše nic a ty si to fakt pořídíš? I s 500 MB daty je to podle mě nic moc nabídka. Za 330 měsíčně jsem na tom u Tesca lépe ;-) a mám předplacenku a volání v síti "zdarma".
Na druhé straně chápu, že malí virtualové to mají těžké. :-(

-- 10. 10. 2014 11:18 --

A kde to je za 200? Vidím 330 a víc ...
Reku
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod virda200x 10. 10. 2014 11:21

Ja nikde nemuzu sehnat neomezeny SMS s netem za 330 korun, kdyz mi takovej tarif sezenes, tak klidne prejdu, pokud to budou mit drahe. Ale nic takoveho sem proste nenasel ani na tech ruznych tarifonech, matech a ja nevim jakych kalkulackach.
Agent nejsem, chtel sem jen zjistit, jestli s tim ma nekdo zkusenost, registraci tady mam, ale vzheldem k tomu, ze sem napisu jednou za 3 roky sem ji proste nedohledal :)


Pro babi je to zrejme podpultovka, zeptal sem se a tohle byla odpoved.
virda200x
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Reku 10. 10. 2014 12:42

Neomezené SMS jsou za 330 jen pro studenty !
A za 200 korun 100 minut žádná výhra. To je výhodné jen pro někoho, nedobíjet.... U Tesco máš za 150 reálných korun 120 minut do všech sítí a 1+1 účtování, 60 SMS do všech sítí a volání a sms v síti grátis na 30 dnů! !!! Takže tebou uvedená nabídka pro babičku je.mizerná. Navíc, pokud ti nevadí platit kartou, tak se dá nastavit automatické dobíjení.
U Kaktusu je taky 1+1 a balíček za 200 korun....
Reku
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod virda200x 10. 10. 2014 13:09

Leda pro studenty... takyze ja student jsem, tedy nic to nemeni na faktu, ze takovato lepsi nabidka neni, nebo ja ani ty o ni nevime, tak nechapu furt ty narazky na to, ze je to drahe. Pro tebe a tvuj zpusob vyuziti asi ano, ale u nas na fakulte toto zajima hromadu lidi a nikdo nic takovveho nenabizi.

Koukam ted na to tesco a mas pravdu, ze pokud bude mit tu clubkartu, za 100 minut zaplati 125 korun, ale v podminkach sem nasel tarifikaci 60+1 az pote 1+1, coz je proste zase tak trochu nefer. Problem je, ze ve Vernericich tesco neni...
virda200x
Kolemjdoucí

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků