Emtéčko v síti O2 - obecná diskuze

O virtuálních operátorech a jejich službách

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod anonymius 25. 4. 2019 20:51

Maka tu nekomu VoLTE na Samsungu s ETL nebrand softem, nebo je nutno mit O2 soft ? Je nutno nejaky cas pockat, nez se to samo aktivuje ?

-- 26. 4. 2019 16:02 --

Tak VoLTE maka, maka i bez datovyho balicku, akorat mi museli aktivovat APN 4G - zarizeno pres FCB. Predtim se mi tel do 4G site neprihlasil ;-)
anonymius
Junior

Odeslat příspěvekod tomus 26. 4. 2019 18:34

ripper6 píše:Mimo pracovni dobu nejde sim blokovat? hmm tak to je hodne blby, to ti udelaj takovej ucet ze budes splacet do smrti exekuci :D

Není to tak, Emtéčko má na webu uvedeno speciální telefonní číslo 727 943 131, na které se volá s žádostí o blokaci SIM karty, toto číslo funguje i mimo pracovní dobu, o víkendech i ve svátky, Dnes mi to potvrdila operátorka technické podpory Emtéčka.
tomus
Junior

Odeslat příspěvekod Persbrandt 12. 5. 2019 07:19

Pred casem jsem nekde tady cetl, ze mesicni datove balicky k tarifum Emtecko TRZ pry funguji tak, ze pokud je clovek zrusi predcasne (pred uplynutim mesicni platnosti), tak mu nauctujou jenom pomernou cast poplatku za obodbi, kdy byl balicek aktivni, ale pritom muze vycerpat cely FUP toho balicku.
Chci se zeptat vas, kdo to pouzivate, funguje to jeste stale tak? Tedy kdyz si k tarifu Mini aktivuji treba balicek 1,5 GB rekneme 15.5. a deaktivuji ho uz 17.5., cili ho budu mit aktivni jenom dva dny, tak zaplatim jenom pomernou cast z toho mesic. pausalu 139 kc pripadajici na dva dny, tedy neco jako 139/31 x 2, a pritom mohu behem tech 2 dnu vycerpat cely FUP 1,5 GB toho balicku? Plati to stale tak?

Jenom uz pak v danem mesici nemuzu prislusny balicek znovu aktivovat nebo dokonce pak nemuzu aktivovat zadny datovy balicek? Ledaze bych teda ten balicek znovu aktivoval na jine sim karte...
Taky mi neni jasne, jak by se to uctovalo pri vyuziti resetu FUPu (pri predcasne deaktivaci), jestli tam to pravidlo taky plati nebo jestli se reset FUPu uctuje vzdy cely nebo jak to je.

A kdyz TRZ tarify se uctuji vzdy za kalendarni mesic (predpokladam, ze to tak maji vsichni), tak ty datove balicky jsou klidne treba od 18. dne mesice do 17. dne nasl. mesice (pokud teda ten balicek dobehne cely), proste podle toho, kdy si je clovek zaktivuje?
Jinak predpokladam, ze deaktivaci balicku udelam pres webovou samosku jeste s vyuzitim dat z toho balicku v pohode, ale pri aktivaci balicku v samosce by mi to asi strhlo (teda zauctovalo) nejaky ten denni internet, pokud bych teda zrovna nepouzil wifi nebo nejake jine pripojeni, je to tak? Netusim, jestli se aktivace tech balicku daji delat i pres infolinku.
diky za pomoc
Persbrandt
Junior

Odeslat příspěvekod jirys 12. 5. 2019 09:26

Všechny balíčky fungují vždy do konce měsíce . Tak jak píšeš když jej aktivuješ 18 v měsíci tak platí do konce kalendařního měsíce a platí se adekvátni část .
A to jak píšeš zapnout na 2 dny nevím jestli to půjde vypnout , bo změna se může dělat 1x za měsíc zase kalendářní ...
Nemám
jirys
Junior

Odeslat příspěvekod alfas123 12. 5. 2019 11:51

Uz to nejde, vypina sa to len na dotaz a vzdy ku koncu mesiaca.
Nemaju klzave zuctovacie obdobie, ale vzdy od 1. do posledneho dna v mesiaci
alfas123
Junior

Odeslat příspěvekod dj.kure 12. 5. 2019 14:47

Už to naštěstí nejde... píšu naštěstí, protože nesnáším tu českou nenažranost, kdy každý vymýšlí všechno možný pro to, aby mohl vyčerpat maximum a pokud možno nemusel nic zaplatit a nebo jenom naprosté minimum.

Kdykoliv v daném měsíci aktivuješ, máš službu vždy minimálně do konce toho daného měsíce (pokud zároveň požádáš o zrušení).
Apple MacBook Pro 13", Core i5 3210M, 8GB RAM, 240GB SSD
Apple iPhone 8 64GB Space Gray | Vodafone OneNet (VoLTE a VoWiFi)
Xiaomi Mi 8 6GB/128GB Black | Vodafone OneNet + Emtéčko
Apple Watch 4
dj.kure
Junior

Odeslat příspěvekod Persbrandt 12. 5. 2019 15:51

alfas123 píše:Uz to nejde, vypina sa to len na dotaz a vzdy ku koncu mesiaca.
Nemaju klzave zuctovacie obdobie, ale vzdy od 1. do posledneho dna v mesiaci

Co myslite tim, ze se to vypina jen na dotaz? Proste to clovek musi v samosce vypnout, ne?
A implicitne se ten balicek asi automaticky obnovuje, ze?

A plati se adekvatni cast poplatku odpovidajici poctu dni s aktivnim balickem, nikoli vycerpanym datum?
A pokud si koupim reset FUPu, tak tam se taky plati adekvatne za pocet dni?

-- 12. 5. 2019 15:56 --

dj.kure píše:Kdykoliv v daném měsíci aktivuješ, máš službu vždy minimálně do konce toho daného měsíce (pokud zároveň požádáš o zrušení).

Jakoze aby se balicek vypnul na konci aktualniho mesice, tak musim pri jeho aktivaci zaroven pozadat o jeho zruseni? Nebo staci o zruseni pozadat kdykoli do konce daneho mesice?
(mozna mne jenom zmatla ta formulace)
A aktivace i deaktivace se dela nejlepe pres samosku?
Persbrandt
Junior

Odeslat příspěvekod sexmaxnamax 13. 5. 2019 09:12

Jak se dá získat zaměstnanecký tarif ,když nejsem zaměstnanec? ;-) Volám velmi málo ,nechci předplacenky a chtěl jsem mini tarif s měsíční paušálem.
sexmaxnamax
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod jirys 13. 5. 2019 09:23

Dá se získat normálně tady si ho objednej :

https://emtecko.cz/trz/#order
Nemám
jirys
Junior

Odeslat příspěvekod sexmaxnamax 13. 5. 2019 09:39

No ptal jsem se na jejich chatu a bylo mi řečeno,že pouze pro zaměstnance. Takže oni to někde nějak ověřují? Aby po mě pak nechtěli smlouvu nebo jiný doklad. Rozumíme si..
sexmaxnamax
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod jirys 13. 5. 2019 10:22

Nic nebudou chtít . Klidně objednej . Já také nejsem zaměstnanec ...
Nemám
jirys
Junior

Odeslat příspěvekod petyo 13. 5. 2019 10:25

Tak to asi říct musí. Prostě to objednej na webu, nad čím spekuluješ? Oni mají hodně rychlý servis. Ta sim ti přijde prakticky hned.
petyo
Junior

Odeslat příspěvekod Nick Cave 13. 5. 2019 11:19

Už se někomu stalo, že nezaplatil fakturu do datumu splatnosti ale až po termínu? Jsou z toho nějaké sankce nebo jak to řeší?
Nick Cave
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod sexmaxnamax 13. 5. 2019 11:58

O.k., já se jenom ptal. :) Chci převést číslo od Vodafone. Tak díky ;)
sexmaxnamax
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod petyo 13. 5. 2019 12:55

Mě jen došla sms, že mám do pěti dnů zaplatit. Ale kdosi tady psal, že mu došla písemná upomínka a za každé číslo platil 100,-Kč.
petyo
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka