Emtéčko v síti O2 - obecná diskuze

O virtuálních operátorech a jejich službách

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod intago 17. 2. 2019 18:16

OK, ani nechci je furt měnit, ale ty smsky by měly být někde popsané, to mi nikdo nevyvrátí
Copak je to problém?? Tesco v tom má pořádek.
intago
Junior

Odeslat příspěvekod dj.kure 17. 2. 2019 21:46

Třeba proto, že ty SMS využívá tak 1/1000 lidí? Napiš jim mail a oni ti sepíší kompletní seznam SMS kódů :-) samoobsluhu mají jednoduchou a přehlednou. Nastavíš si tam vše.
dj.kure
Junior

Odeslat příspěvekod intago 18. 2. 2019 07:28

Proč smsky využívá tak málo lidí? Smskou to vyřídím 20x rychleji než přes samošku...
intago
Junior

Odeslat příspěvekod emtéčko 19. 2. 2019 09:40

VoLTE bude aktivní od března. Ještě s O2 dojednáváme jak to spustíme - jestli najednou nebo postupně v nějakých vlnách (budeme informovat koncem týdne na FB).
Od března budou i nové web stránky/trz a na nich budou přehledně SMS kódy
Jednáme i o zrychlení LTE
emtéčko
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod dj.kure 19. 2. 2019 13:39

2intago: kliknu na záložku samoobsluhy, kliknu na přihlásit, kliknu na službu, se kterou chci něco dělat a volbu potvrdím. 4 úhozy do displeje. SMS = kliknu do zpráv, najdu někde v konverzaci číslo emtéčka, na které jsem někdy už třeba kód posílal, napíšu kód znovu, případně jej kopíruji (tj. minimálně tři kliknutí) a klinu na odeslat. Nepřijde mi to rychlejší. Naopak :)
Apple MacBook Pro 13", Core i5 3210M, 8GB RAM, 240GB SSD
Apple iPhone 8 64GB Space Gray | Vodafone OneNet (VoLTE a VoWiFi)
Xiaomi Mi 8 6GB/128GB Black | Vodafone OneNet + Emtéčko
Apple Watch 4
dj.kure
Junior

Odeslat příspěvekod radim 19. 2. 2019 15:35

Spíš jde o to, že SMS pošlu kdykoliv z mobilu. Do samošky musím na počítač anebo mít v mobilu data. A upřímně, dělat cokoliv na jakýchkoliv webových stránkách na pididispleji mobilu je pro mě osobně očistec. :-)
radim
Junior

Odeslat příspěvekod intago 19. 2. 2019 22:06

jistě, Kuře, právě proto tvrdím, že smskou to vyřídím 20x rychleji než přes samošku...
Vezmi si stopky a uvidíš... Za 5 let v Tescu mám praxi. A displej mám jen tři palce, mobil je u mě většinou modem...

-- 21. 2. 2019 07:39 --

Jo a lze taky smskou zjistit, kolik mega z balíčku jsem spotřeboval? U Tesca stačí, když pošlu sms Internet na číslo 999346
intago
Junior

Odeslat příspěvekod tomus 24. 2. 2019 16:23

Nelze, to zjistíš V samoobsluze.
tomus
Junior

Odeslat příspěvekod lukas1107 24. 2. 2019 18:16

emtéčko píše:(budeme informovat koncem týdne na FB).

Konec týdne a žádné info.
lukas1107
Junior

Odeslat příspěvekod intago 27. 2. 2019 17:22

Neva, hlavně se nic furt nehlídá, nezapíná ani nevypíná, ani nedobíjí.
Klídek... :D 8-)
intago
Junior

Odeslat příspěvekod dj.kure 27. 2. 2019 17:55

Můžeš si stáhnout moji miniaplikaci pro Emtéčko a žádnou SMS nebudeš potřebovat.

http://emtecko.pmalecek.cz/download/mini.apk

Používají ji již stovky lidí.
dj.kure
Junior

Odeslat příspěvekod imaster 27. 2. 2019 17:59

Samsung mi pořád u Tvé aplikace hlásí bezpečnostní problém i když tam pravděpodobně není. Nedá se s tím něco dělat?
imaster
Junior

Odeslat příspěvekod Nick Cave 27. 2. 2019 18:13

Dá, odinstalovat :D
Nick Cave
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod dj.kure 27. 2. 2019 20:00

Bohužel je to jen webview, takže moc nechápu, proč to ty antiviry hlásí. Můžeš si ale dát třeba na plochu zástupce na stránku http://emtecko.pmalecek.cz/. Chtěl jsem už mnohokrát tu minisámošku doplnit o další funkce, ale vždy mi od toto odradil slib blízkého příchodu ofiko aplikace. Bohužel aplikace stále není a samotné ladění mi přijde vice a více zbytečné. Něco tam dodělat a na just okusit hořkost vydání oficiální appky :-D

-- 1. 3. 2019 13:03 --

Emtéčko na Facebooku potvrdilo, že VoLTE začnou zapínat v druhé polovině tohoto měsíce (ve vlnách). Na konci měsíce jej budou mít aktivní všichni.
dj.kure
Junior

Odeslat příspěvekod intago 1. 3. 2019 14:22

Tak to pak napište, jakou máte zkušenost s Volte. A co když volaný Volte nemá, co pak?
intago
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka