Emtéčko v síti O2 - obecná diskuze

O virtuálních operátorech

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod emtéčko 18. 7. 2018 09:02

budou levnější
emtéčko
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Nick Cave 18. 7. 2018 09:37

Super, jsem zvědav na ceny :)
Nick Cave
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod sNOWu 18. 7. 2018 09:48

A volání bude taky levnější? Kdy bue ceník vyvěšen?
sNOWu
Junior

Odeslat příspěvekod Ipanema 18. 7. 2018 10:03

Tak pokud budou opravdu levnější tak to super a tleskáme dopředu!
Není to až tak dávno, kdy se ceník měnil a data byla "omezena" změnami ve FUP resetu.
Budeme si zde pevně přát, aby tomu nebylo také nyní a podobné malé změny ve Všeob. Podmínkách se nedotkli velkých cenových změn....
Můj mobil: OnePlus 3
Ipanema
Junior

Odeslat příspěvekod anonymius 18. 7. 2018 10:13

Uz bude VoLTE ??
Samsung Galaxy S7 8.0 ETL + A3 2017 8.0 ETL
anonymius
Junior

Odeslat příspěvekod emtéčko 19. 7. 2018 14:38

jen pro vyjasnění. TRZ ceník zůstane beze změn. měnit se bude veřejná nabídka. zmizí flexitarif a nahradí ho 3 nové tarify. VoLTE zatím neplánujeme do té doby než O2 vyladí chyby v síti. Nicméně nabídka na VoLTE od O2 je na stole a bez jakýchkoli požadavků na cenu.
emtéčko
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod _vpa 19. 7. 2018 15:39

jenom dobře, VoLTE od O2 je příšernost, i když v poslední době už vyladili dost věcí.
_vpa
Junior

Odeslat příspěvekod dj.kure 20. 7. 2018 16:31

Jestli je VoLTE už na stole, tak nevím na co čekáte. Jen ho spusťte. Komu bude blbnout, tak si jej vypne. Případně jej v defaultu nechejte vypnuté a zapínejte na základě žádosti nebo položky v samoobsluze. Používám už poměrně dlouho VoLTE u Vodafonu a funguje fantasticky.
dj.kure
Junior

Odeslat příspěvekod _vpa 21. 7. 2018 18:09

Problém je, že když si ho vypnete a telefon ho podporuje, tak to funguje někdy ještě hůř. Pokud voláte někomu s Volte, a máte ho vypnutý, tak to třeba nejde. Mají několik různých nastavení i pro různý firmware a když to přestane fungovat, zavolám a nastaví jiný. Ale jak řikám, postupně se to zlepšuje a ladí se to. Rozhodně je dnes lepší mít Volte zapnuté, tato situace je lépe vyladěná.
_vpa
Junior

Odeslat příspěvekod dj.kure 24. 7. 2018 18:39

Tak čekal bych, že třeba situace v případě telefonů typu Apple iPhone bude odladěná maximálně. Alespoň u T-Mobile ani Vodafone jsem s tím neměl problém nikdy :-) chápu, že u Androidích telefonů to problém být může (tisíce typů telefonů / verzí FW).
Apple MacBook Pro 13", Core i5 3210M, 8GB RAM, 240GB SSD
Apple iPhone 8 64GB Space Gray | Vodafone (VoLTE a VoWiFi)
Xiaomi Mi A2 Lite 4/64GB | Vodafone OneNet + Emtéčko
Huawei Watch (W1)
dj.kure
Junior

Odeslat příspěvekod _vpa 25. 7. 2018 07:22

typicky mám problémy na telefonech Samsung a iPhone (jiné co máme nemají Volte), cca 50ks + občas i na ostatních, pokud volají na telefony s Volte. Aktuálně v červenci však hlášen jen asi 1 problém, zatímco červen ještě tak 50x.
_vpa
Junior

Odeslat příspěvekod dj.kure 25. 7. 2018 10:12

Což je zvláštní, když iPhony mají totožný fw modemu. Muselo by se to týkat vždy jen konkrétního modelu O.o
Apple MacBook Pro 13", Core i5 3210M, 8GB RAM, 240GB SSD
Apple iPhone 8 64GB Space Gray | Vodafone (VoLTE a VoWiFi)
Xiaomi Mi A2 Lite 4/64GB | Vodafone OneNet + Emtéčko
Huawei Watch (W1)
dj.kure
Junior

Odeslat příspěvekod _vpa 25. 7. 2018 11:13

iPhony nemají totožný firmware, různá uživatelé dělají upgrade různě.
_vpa
Junior

Odeslat příspěvekod dj.kure 27. 7. 2018 12:21

Pletete si FW modemu a verzi OS. Pokud někdo nemá vyloženě původní verzi iOSu, se kterou konkrétní iPhone vyšel, tak má pravděpodobně i poslední verzi FW modemu a pro operátora je to tím pádem totožné zařízení. Těch variant je jen několik a všechny mají totožnou implementaci funkce VoLTE. Proto není potřeba mít (jako třeba u prvních Samsungů) FW Brand daného operátora.
dj.kure
Junior

Odeslat příspěvekod Pierre87USA 31. 7. 2018 05:52

Docela by me zajimalo, da se nekde podivat na financni vysledky emtecka?
Pierre87USA
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka