Emtéčko v síti O2 - obecná diskuze

O virtuálních operátorech

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod governante 6. 12. 2017 17:04

Ahoj, chtěl bych se zeptat jake předčísli má emtéčko a zda je možnost si vybrat číslo.
Dík
governante
Junior

Odeslat příspěvekod Smells 6. 12. 2017 18:47

Otázka jedna 792, otázka dvě ne. Ale možná by se dalo přes FB domluvit. Jinak jsem bral jedno číslo a dvě převáděl a to číslo co přišlo bylo moc pěkný. Až mě bylo líto, že se na něho nebude volat.
Neraduj se ze světla na konci tunelu.S největší pravděpodobností se jedná o protijedoucí vlak.
Smells
Junior

Odeslat příspěvekod sNOWu 6. 12. 2017 19:19

Stejně to hezký číslo každý jednou uloží do seznamu a potom volá podle jména. Takže by mne to tolik neštvalo
sNOWu
Junior

Odeslat příspěvekod esquire 6. 12. 2017 20:55

V ceníku jsme upravili pravidla pro deaktivaci datového balíčku a pro změnu jeho velikosti. Litujeme, ale vypnout datový balíček a obratem jej znovu aktivovat již nebude možné. Vypnout datový balíček (aby se automaticky neobnovil v dalším měsíci) či změnit jeho velikost bude možné jednou měsíčně; požadavek na deaktivaci lze odvolat. Budete-li si přát balíček vypnout, učiníme tak vždy ke konci měsíce. Cenu datového balíčku budeme účtovat poměrně od jeho aktivace (resp. obnovení) do konce měsíce, nedojde-li ke změně (velikosti) datového balíčku.
Moc dlouho jim to nevydrzelo... :-S
esquire
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Ipanema 6. 12. 2017 21:04

Ještě před měsícem psali, že bude balíček, pak 1x restart zdarma a pak až placený FUP Reset!!!

Jak tedy chápat větu z mailu?
Kód: Vybrat vše
Nic se nemění na tom, že změníte-li balíček, resp. velikost balíčku, zaplatíte za původní i nový balíček vždy jeho poměrnou cenu do/ode dne této změny. Nic se nemění ani na tom, že budete-li si přát data nad rámec Vašeho datového balíčku, můžete (vedle změny jeho velikosti) data dokoupit prostřednictvím tzv. FUP reset

Je tam zmínka o dvou poměrných částech.
Naposledy upravil Ipanema dne 6. 12. 2017 21:15, celkově upraveno 1
Můj mobil: OnePlus 3
Ipanema
Junior

Odeslat příspěvekod sNOWu 6. 12. 2017 21:13

Tohle psali na FB.

Blíží se svátky vánoční a my jsme si pro Vás přichystali malé překvapení pod vánoční stromeček . ;) Zůstaňte naladěni a brzy se dozvíte více informací ..:)
Tým Emtéčko

Asi předčasný apríl
sNOWu
Junior

Odeslat příspěvekod tttppp40 6. 12. 2017 21:16

Reset zdarma končí......... Moc hezký. To je tedy překvapení.......
tttppp40
Junior

Odeslat příspěvekod Tielk 6. 12. 2017 21:19

Tak treba navysi soucasne balicky na dvojnasobek a reset fupu nebude potreba.
Tielk
Junior

Odeslat příspěvekod sNOWu 6. 12. 2017 21:25

Nikdo nic navyšovat nebude, to by snad už udělali při této změně, která je platná od 07.01.2018

-- 6. 12. 2017 21:30 --

Zase to tak černě nevidím. Příklad:

1. měsíc - mám aktivované data 1.5 GB za 139 Kč. Data vyčerpám za 20 dnů. Od 21. dne změním data na balíček např. 5GB a za zbývajících 10 dnů zaplatím 90 kč a mám do konce měsíce 5GB dat. takže za cca 182 Kč mám 6,5 GB.

2. měsíc - mám z předchozího aktivovaný 5GB dat. Vyčerpám za 10 dnů, zase zaplatím 90Kč a od 11 dne do konce měsíce si aktivuji nižší tarif 1.5GB za cenu 92 Kč. A druhý měsíc mám zase za cca 182 Kč 6,5 GB.

Snad je to dobře :-)
sNOWu
Junior

Odeslat příspěvekod Fido 6. 12. 2017 22:54

No pokud půjde balíček vypnout vždy až ke konci měsíce tak to takhle fungovat nebude.

Zrovna jsem chtěl k emtéčku přejít ale teď váhám. Tohle je dost rána pod pás. A přitom relativně nedávno (cca 2 měsíce) tvrdili, že "reset zdarma" bude navždy.
Fido
Junior

Odeslat příspěvekod descent 7. 12. 2017 00:57

A toto je co? Takže já nemůžu deaktivovat a aktivovat totéž? Ale můžu mít 1,5GB a jak se vyčerpá aktivovat 5GB a v dalšim měsíci zase změnit na 1,5GB? Tedy 20 dní 1,5 za 93 a pak 10 dní 5 za 92 = 6,5GB za 185Kč?

Výňatek:
III.6. Změna (velikosti) balíčku je možná pouze jednou za kalendářní měsíc. Počet navýšení FUP prostřednictvím služby FUP reset 200 MB, FUP reset 1,5 GB, FUP reset 5 GB nebo FUP reset 10 GB je neomezený a zákazník může službu FUP reset aktivovat opakovaně.
III.7. Cena balíčku bude účtována vždy poměrně v rozsahu odpovídajícím části kalendářního měsíce od aktivace balíčku do konce tohoto kalendářního měsíce. Dojde-li ke změně (velikosti) balíčku, bude (i) cena původního balíčku účtována vždy poměrně v rozsahu odpovídajícím části kalendářního měsíce od jeho aktivace do dne změny (velikosti) balíčku a (ii) cena nového balíčku účtována vždy poměrně v rozsahu odpovídajícím části kalendářního měsíce ode dne změny (velikosti) balíčku do konce tohoto kalendářního měsíce. Cena FUP reset bude účtována vždy v plné výši.

To, že změna balíčku lze udělat jednou za měsíc je fajn, ale projeví se ta změna ihned nebo až ke konci měsíce? Pokud ihned, bude si každý muset najít datum kdy se mu oplatí přejít na jiný balík.
descent
Junior

Odeslat příspěvekod rmrf 7. 12. 2017 07:04

Tipuji, že kampaň Emtéčka o dvojnásobku dat za jednu cenu naštvala někoho u O2 a způsobila, že hoši od O2 konečně upravili nastavení systémů, takže to už nepůjde nikomu ani v O2.
rmrf
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod sNOWu 7. 12. 2017 07:07

Balíček vypínat nebudu, provedu jeho změnu. Vsak to píšu nahoře. Podle mne se změna projeví od data změny. Otázka je, pokud zaplatím jen poměrnou část, tak jestli ale dostanu plné data a ne taky poměrnou část.
sNOWu
Junior

Odeslat příspěvekod Ipanema 7. 12. 2017 09:57

"Vyjádření" podpory Emtéčka:

"Dobrý den :) změnu už bohužel systém nepovoluje tedy aktivace a deaktivace balíčku bude od 7. 1. 2017 zrušena :/ Možnost přechodu z menšího balíčku na větší a opačně, ale zůstane k dispozici."

Takže co píše descent na předchozí straně bude krkolomné, ale možné.
Můj mobil: OnePlus 3
Ipanema
Junior

Odeslat příspěvekod tttppp40 7. 12. 2017 10:16

To co píše descent, je nesmysl. Většina lidí potřebuje v průměru konstantní dávku dat na den. 1,5 GB na 20 dní a 5 GB na 10 dní nevyužije nikdo.
tttppp40
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka