Emtéčko v síti O2 - obecná diskuze

O virtuálních operátorech a jejich službách

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Petr-II 31. 12. 2017 15:05

Jedná se o novou SIM kartu. Nikde jinde jsem nenakupoval. Zkoušel jsem se přihlísit i do O2 m-platby, ale ani tam jsem se nedostal. Podporuje vůbec tuto službu O2 pro "šedivky"? Proto se ptám, zda již někdo přes emtečko nakupoval na Play.
Petr-II
Junior

Odeslat příspěvekod tttppp40 31. 12. 2017 15:46

M-platby ani nákup přes Google Play u Emtéčka nefunguje. Dotazoval jsem se na infolince a tuto službu nepodporují.
tttppp40
Junior

Odeslat příspěvekod Petr-II 31. 12. 2017 17:50

to tttppp40: Dík!

Ví někdo, zda podporují CLIP?
Petr-II
Junior

Odeslat příspěvekod Zek205 2. 1. 2018 17:29

Pokud vycerpam data, dostanu se do samoobsluhy abych si dokoupil dalsi?

Dik
Nokia Lumia 1020 WP8.1 + Nokia Lumia 620 WP8.1/W10M + Nokia Lumia 820 WP8.1 + Samsung Monte + SE Xperia E15i Android 2.3
Zek205
Junior

Odeslat příspěvekod tttppp40 2. 1. 2018 17:41

Podle mě ne. Musíš udělat dokup předtím než vycerpas. Jinak přes Wi-Fi.
tttppp40
Junior

Odeslat příspěvekod Zdenek.Moravia 2. 1. 2018 18:29

Petr-II píše:to tttppp40: Dík!

Ví někdo, zda podporují CLIP?



Myslíš utajení čísla volané straně?

-- 2. 1. 2018 18:32 --

Zek205 píše:Pokud vycerpam data, dostanu se do samoobsluhy abych si dokoupil dalsi?

Dik


Jasně že dostaneš u všech tarifů i bez dat.
Zdenek.Moravia
Junior

Odeslat příspěvekod tomus 2. 1. 2018 19:09

Ahoj mám dotaz, když mi dojdou data a chci si dokoupit další přes FUP reset tak můžu si dokoupit data z kteréhokoli balíčku nebo jen z toho který mám právě aktivovaný?
tomus
Junior

Odeslat příspěvekod mojmax 2. 1. 2018 19:28

Myslíš utajení čísla volané straně?


To není CLIP, ale CLIR.
mojmax
Junior

Odeslat příspěvekod Zdenek.Moravia 2. 1. 2018 20:25

Tak nevím co teda řeší protože u všech operátorů z ČR se standartně zobrazuje volané číslo pokud není zadán požadavek na utajení ze strany volaného.
Zdenek.Moravia
Junior

Odeslat příspěvekod Fido 2. 1. 2018 20:54

Zek205 píše:Pokud vycerpam data, dostanu se do samoobsluhy abych si dokoupil dalsi? Dik

Na tohle jsem se dotazoval přímo emtéčka a bylo mi sděleno, že žádná vyjímka (pro samoobsluhu) neexistuje. Takže jen přes wifi.
Tady by se asi dost hodilo, kdyby existovala i jiná možnost. Např. přes sms. Mají to snad všichni operátoři, nechápu, proč zrovna emtéčko ne.

tomus píše:Ahoj mám dotaz, když mi dojdou data a chci si dokoupit další přes FUP reset tak můžu si dokoupit data z kteréhokoli balíčku nebo jen z toho který mám právě aktivovaný?

Jmenuje se to "Fup reset" což logicky znamená obnovení téhož.
Můžeš si ale změnit balíček na jiný a účtuje se ti jen poměrná část. To ale jde udělat jen jednou za měsíc.
Fido
Junior

Odeslat příspěvekod Zek205 3. 1. 2018 00:31

Fido píše:
Zek205 píše:Pokud vycerpam data, dostanu se do samoobsluhy abych si dokoupil dalsi? Dik


Na tohle jsem se dotazoval přímo emtéčka a bylo mi sděleno, že žádná vyjímka (pro samoobsluhu) neexistuje. Takže jen přes wifi.
Tady by se asi dost hodilo, kdyby existovala i jiná možnost. Např. přes sms. Mají to snad všichni operátoři, nechápu, proč zrovna emtéčko ne.



Na tu sms jsem myslel taky. Takze se zeptam jeste takhle: reset fup lze provest kdykoli nebo je treba pockat na vycerpani dat? Protoze logicky mi data nedojdou kdyz sedim doma u wifi, ale kdyz jsem nekde mimo.
Nokia Lumia 1020 WP8.1 + Nokia Lumia 620 WP8.1/W10M + Nokia Lumia 820 WP8.1 + Samsung Monte + SE Xperia E15i Android 2.3
Zek205
Junior

Odeslat příspěvekod Strapal 3. 1. 2018 10:24

Zdarec pánové. Chtěl bych se zdatných zeptat na pár věcí.

- Jakou síť využívá k provozu emtéčko? Bohužel jsem odkázán pouze na dostupnost sítě T-mobile..

- Pak by mně zajímalo (bez ohledu na dostupnost signálu) jak teda funguje u emtéčka FUP reset. Mám to chápat tak, že FUP reset není samostatný produkt a je možno ho využít až po vyčerpání některého z datových balíků "Internet v mobilu" ? Takže třeba aktuálně si objednám "Internet v mobilu" - 5GB za 275,- Kč. V průběhu měsíce to spotřebuju a až pak je možno využít kterýkoliv "FUP RESET" např. 1,5GB za 70,- Kč tudíž zaplatím 345,- za 6,5GB (s možností převodu nespotřebovaných dat do dalšího měsíce..) ?

- Lze kterýkoliv internetový balík pořídit k nejlevnějšímu tarifu "Emtéčko MINI" 3,63Kč /měs ?
- Jak lze později ukončit smlouvu?
- Je aktuálně něco levnějšího než Emtéčko, co se týká objemu dat za danou cenu ?

Díky moc za info!
Strapal
Junior

Odeslat příspěvekod sNOWu 3. 1. 2018 10:58

O2
- ano
- ano
- 30 dnů
- není, možná kaktus v siti TMobile
sNOWu
Junior


Odeslat příspěvekod esquire 3. 1. 2018 12:25

Strapal píše:- Pak by mně zajímalo (bez ohledu na dostupnost signálu) jak teda funguje u emtéčka FUP reset. Mám to chápat tak, že FUP reset není samostatný produkt a je možno ho využít až po vyčerpání některého z datových balíků "Internet v mobilu" ? Takže třeba aktuálně si objednám "Internet v mobilu" - 5GB za 275,- Kč. V průběhu měsíce to spotřebuju a až pak je možno využít kterýkoliv "FUP RESET" např. 1,5GB za 70,- Kč tudíž zaplatím 345,- za 6,5GB (s možností převodu nespotřebovaných dat do dalšího měsíce..) ?

FUP reset lze vyuzit podle aktivniho datoveho tarifu, tzn. 5GB za 138 Kc. Dalsi moznosti je aktivovat si jiny balicek (vyssi ci nizsi) a zaplatit pouze pomernou cast.
esquire
Pokročilý
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků