Emtéčko v síti O2 - obecná diskuze

O virtuálních operátorech a jejich službách

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz


Odeslat příspěvekod esquire 1. 3. 2018 00:09

Myslim, ze obnova dat pres SMS je super. Tady pisete, ze je tvar SMS moc slozity atd. Tak si tu SMS ulozim do konceptu v telefonu a zadny problem. Kdyz Emtecko obnovu pres SMS nemelo, bylo to spatne, ted, kdyz ji ma, je to taky spatne. Fakt nechapu...
esquire
Pokročilý
Uživatelský avatar


Odeslat příspěvekod ze.us 1. 3. 2018 07:30

Kratky zpravy ma vyhrazene O2.
ze.us
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod intago 1. 3. 2018 09:41

Tescomobil je taky O2 a já píšu Internet R a hotovo... Co je to napadlo?? :shock:
Ale fakt je, že když jsem studoval obchodní podmínky emtecka, připadaly mi v mnohém nejasné, podivné. Ale firma je to solidní, to jo...
Ale Tesco už po sté prodloužilo bonusy, tak se u mě emtecko odklada... :mrgreen:
intago
Junior

Odeslat příspěvekod Matjbc 2. 3. 2018 23:06

Dá se někde nastavit aby se mi po každém odchozím hovoru zobrazila zpráva s časem hovoru a hlavně počtem zbývajících volných min/s???
Matjbc
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod sNOWu 3. 3. 2018 18:57

NEdá
sNOWu
Junior

Odeslat příspěvekod tomus 5. 3. 2018 02:23

Tyto informace najdete u Emtecka pouze v samoobsluze,
ale pokud mate chytry telefon, tak by to mohla zvladnout nejaka aplikace, zkuste pohledat.
tomus
Junior

Odeslat příspěvekod imaster 5. 3. 2018 08:08

Aplikace je zde, sice neoficiální, ale spolehlivá.
http://forum.mobilmania.cz/viewtopic.php?f=1939&t=1260948
imaster
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Matjbc 5. 3. 2018 11:05

Není to sice úplně přesně co jsem myslel, ale jako vcelku dostatečná náhrada super, díky moc pánové
Matjbc
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dj.kure 5. 3. 2018 14:22

Děkuji za ocenění, škoda jen, že aktuálně nemám příliš času na její rozvoj. Emtéčko slibovalo aplikaci oficiální, tak jsem s ní větší plány zanevřel a začínám zjišťovat, že asi zbytečně.
dj.kure
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod imaster 5. 3. 2018 14:46

Ptal jsem se na appku na infolince když jsem řešil internet a slečna s neurčitým hlasem řekla, že připravují.
imaster
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dj.kure 5. 3. 2018 14:50

To bohužel říkají už ale více jak rok :-( a s tou nemožností vypnout internet v samoobsluze to taky moc nevylepšili :-/
Apple iPhone 14 Pro 256GB Deep Purple | Apple Watch 6 | O2 Family | Vodafone OneNet
dj.kure
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tttppp40 17. 3. 2018 10:35

Od včera zkouším zapnout Reset Fup, v samoobsluha i přes SMS a nic. Prostě nefunguje. Mám posledních 15 MB. Nemáte někdo podobný problém?

-- 18. 3. 2018 15:32 --

tttppp40 píše:Od včera zkouším zapnout Reset Fup, v samoobsluha i přes SMS a nic. Prostě nefunguje. Mám posledních 15 MB. Nemáte někdo podobný problém?

Tak skoro až po dvou dnech (teď) se mi sám zapnul Reset Fup. Vůbec nechápu o co Goo.......
tttppp40
Junior

Odeslat příspěvekod petr s 18. 3. 2018 20:58

Lze nějak zjistit funkčnost Premium SMS. Loni v listopadu jsem si je aktivoval (přišla i sms) a teď jsem zjistil, že mi asi nefungují.
petr s
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků