Emtéčko v síti O2 - obecná diskuze

O virtuálních operátorech a jejich službách

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod intago 22. 3. 2019 09:47

Ta provolá daleko víc. Pamatuju, že bonus 660.- provolala za 4-5 dní... Doma skoro nevolá. Jen ve špitálu, kde dělá , tam všichni dochtoři si neomezenku musí platit ze svého.
Jo a taky si všichni ze svého kupují stetoskopy, ač je mají jen ve špitálu, doma mají další. Kdo tohle ví?
intago
Junior

Odeslat příspěvekod hauzz 22. 3. 2019 22:44

(omlouvám se za OT) Tak ať si špitál podá výběrové řízení na korporátní tarif pro zaměstnance a bude to mít výhodněji. Jenže to by se do toho někomu muselo chtít a sekretariátu by zbyla administrativa na rozúčtování. Ale ceny by měli určitě lepší než spotřebitelé.
hauzz
Pokročilý

Odeslat příspěvekod intago 23. 3. 2019 08:12

No, nějaký služební mobil tam mají, ale je kolem toho nějakej zmatek, tak si všichni volají svým.
Je to divnej svět. Když se tam jedna doktorka ptala, proč se nefasuje služební stetoskop a musí si kupovat do práce svůj, řekli jí, že nikdy nikdo takové přání neprojevil. A at si ho koupí jak ostatní. A koupila...
intago
Junior

Odeslat příspěvekod Nick Cave 23. 3. 2019 10:02

Dělal jsem FUP reset a zároveň jsem si tak trochu nechtěně aktivoval ExtraFUP čili dvojitou porci dat. Jaká je platnost a kolik zaplatím za ExtraFUP? Převádí se také do dalšího měsíce? Má s tím někdo zkušenost?
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dj.kure 23. 3. 2019 11:36

O "ExtraFUPu" slyším poprvé. Takže jedině informace na mailu nebo lince operátora.
dj.kure
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nick Cave 23. 3. 2019 12:01

Zeptám se na to v pondělí, ale co jsem tak pročítal jejich stránky, tak to vypadá na možnost FUP reset použít v jednom měsíci opakovaně, takže vlastně já si ten FUP reset aktivoval 2x :-)
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dj.kure 23. 3. 2019 14:14

Jo takhle, rozumím. Tam předpokládám platí převod m+1, takže i když 2x aktivováno, tak převedeno do příštího měsíce jen jednou.
Apple iPhone 14 Pro 256GB Deep Purple | Apple Watch 6 | O2 Family | Vodafone OneNet
dj.kure
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nick Cave 23. 3. 2019 14:19

Je to jak píšeš, ve vyúčtování mám započítáný jeden FUP reset, asi mne zmýlilo to, že se data odečítají i po resetu z celkového měsíčního objemu, naposledy jsem resetoval před půl rokem :-)
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dj.kure 26. 3. 2019 23:34

Chci se zeptat, jestli už někdo využíváte VoLTE s Emtéčkem? Já jsem si blbec koupil Xiaomi Mi8 a se sítí O2 se Xiaomi moc nekamarádí. VoLTE sice svítí, odchozí hovory skrze něj jdou, ale nejdou posílat sms a při příchozím hovoru se stejně přepíná přes CS Fallback do 3/2G. S Vodafonem a TMO žádný problém. Na předchozím Honoru 9 ovšem VoLTE s O2 funguje také v pohodě.
dj.kure
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vladaman 31. 3. 2019 11:23

Zdravim. Chci se zeptat. Jak se da u EMTECKA deaktivovat data(balicek 1.5GB). V samosce se da prepnout pouze na nizsi ci vyssi balicek. Infolajna pres veekend nemaka. Najde se nejaka rada. Diky.
vladaman
vladaman
Junior

Odeslat příspěvekod dj.kure 31. 3. 2019 16:27

Poslat mailíka :-) a v pondělí to deaktivují.
Apple iPhone 14 Pro 256GB Deep Purple | Apple Watch 6 | O2 Family | Vodafone OneNet
dj.kure
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tomus 2. 4. 2019 22:29

Jo jenže v pondělí už bylo 1. Dubna, tedy nový měsíc, takže zaplatí ještě celý následující měsíc, což je věc která mě u Emtéčka docela štve, člověk si musí dávat pozor aby na konec měsíce nevyšel víkend a zákaznickou linku tím pádem není možné včas kontaktovat.
Nebo se mýlím?
tomus
Junior

Odeslat příspěvekod jirys 3. 4. 2019 07:35

Ja si myslim ze nezauctuji cely mesic ale jen pomernou cast , aspon tak to bylo . Ale asi jiz nepujde tento mesic zapmout internet , nejake zmeny jdou delat 1x za mesic ...
Nemám
jirys
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod risa2000 3. 4. 2019 07:49

dj.kure píše:Chci se zeptat, jestli už někdo využíváte VoLTE s Emtéčkem? Já jsem si blbec koupil Xiaomi Mi8 a se sítí O2 se Xiaomi moc nekamarádí. VoLTE sice svítí, odchozí hovory skrze něj jdou, ale nejdou posílat sms a při příchozím hovoru se stejně přepíná přes CS Fallback do 3/2G. S Vodafonem a TMO žádný problém. Na předchozím Honoru 9 ovšem VoLTE s O2 funguje také v pohodě.

Kdy to spustili? Když jsem se loni ptal emtéčka, jestli podporují (a nebo budou podporovat) VoLTE, tak mi řekli, že ne a ne.
EDIT: Jen upřesnění, ptal jsem se 1. června 2018.
risa2000
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod FeShiNe 3. 4. 2019 07:53

Spoustěli to postupně ve vlnách od 15.3.2019 a před koncem téhož měsíce měli všechny sim již aktivní VoLTE.

Jinak mohu potvrdit, že VoLTE funguje perfektně.
FeShiNe
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků