Emtéčko v síti O2 - obecná diskuze

O virtuálních operátorech a jejich službách

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod lukas1107 2. 7. 2014 11:49

Obrázek



http://www.emtecko.cz/

PROVOZOVATEL
Moraviatel a.s.
lukas1107
Junior

Odeslat příspěvekod outumaniak 5. 7. 2014 01:00

Mam u nich pausal. Jiz nekolik mesicu. Presel jsem k nim od plus4u. S jejich cenamy a sluzbamy jsem spokojen.
outumaniak
Junior

Odeslat příspěvekod LadislavM 5. 7. 2014 06:42

Nepřijde mi, že by byli lepší než +4U.
LadislavM
Junior

Odeslat příspěvekod GymmiCZ 5. 7. 2014 08:50

U tohoto virtuála moc nechápu účtování jednotek, tak trochu mi to připadá jako u Eurooperátora. Když ne flat tak takhle. To ta nabídka volání po 1. minutě je lepší. Gorila se mi nelíbí jak je nejlepší, mít já to O2 tak tenhle přístup Gorile zakážu.
GymmiCZ
Junior

Odeslat příspěvekod Reku 5. 7. 2014 08:54

A v čem je Gorila nejlepší? Vždyť je to mizerná nabídka. Abych mohl využít volání po druhé minutě grátis, tak si musím koupit ty jejich silně předražený data :D
Reku
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod sabai 5. 7. 2014 23:35

Líbí se mi u nich 500 sms za 120 Kč a taky neomezené volání a sms v síti za 50 Kč
sabai
Junior

Odeslat příspěvekod LadislavM 6. 7. 2014 09:05

To je skvělý, další vhodný adept na tarif do GSM alarmů. Za 50Kč může alarm komunikovat naprosto neomezeně. Takže kdo má doma zabezpečovačku, Emtéčko jen doporučuji.
LadislavM
Junior

Odeslat příspěvekod slavo963 15. 7. 2014 15:04

Hodne jezdim po zahranici, je jeste nejaky operator, ktery ma prichozi hovory v EU za 0.- a mesicni pausal jedefakto 29.-?
slavo963
Junior

Odeslat příspěvekod Roger73 18. 7. 2014 18:55

Má tady někdo osobní zkušenost s emtéčkem? Používá někdo jejich tarif?
Zajímalo by mne hlavně, jak funguje to jejich VPN za 50 Kč, zda umožňuje zdarma volání v rámci celé jejich sítě Emtéčko nebo zda je to jenom uvnitř nějaké skupiny popř. mezi čísly v rodině či na jedné smlouvě?
Nevíte také, zda mají nějakou webovou sámošku, kde si člověk může průběžně kontrolovat útratu a vidí tam konkrétní volaná čísla?
Umožňují přenos čísla zdarma?
Je možné platit faktury inkasem a nastavit si i nižší limit, třeba 80 Kč?

díky za případné zlušenosti
Roger73
Junior

Odeslat příspěvekod slavo963 19. 7. 2014 06:53

prenos cisla je zdarma a na ostatne otazky ti zodpovim pozdeji, za chvili mi maji prijit sim karty
slavo963
Junior

Odeslat příspěvekod Roger73 19. 7. 2014 13:28

Fíla: Mně ale na mailový dotaz odpověděli něco jiného. Cituji:
Dobrý den,
ten kdo má aktivovanou službu VPN za 50,-Kč volají si účastníci této služby mezi sebou zcela zdarma.

Pěkný den
Emtéčko

Je otázka, nakolik byla pracovnice v odpovědi přesná, na upřesňující dotaz zatím nemám odpověď. Jinak bych chtěl upozornit, že Fíla zřejmě cituje ze starého, resp. aktuálního ceníku, ale ma stránkách mají už nový ceník platný někdy od srpna, kde to může být jinak. Především, co vím určitě, už v rámci VPN nebudou smsky zdarma, jenom volání.
Takže kdoví, jak to je s tím rozsahem VPN, bude to muset někdo ověřit. Mě by samozřejmě zajímaly podmínky do budoucna podle nového ceníku, srpen je už za dvěřma.

slavo963 píše:prenos cisla je zdarma a na ostatne otazky ti zodpovim pozdeji, za chvili mi maji prijit sim karty


Tak jo, tak až ti za těch několik minut :-) přijdou jejich sim karty, tak dej kdyžtak vědět, jak to u nich chodí.

Jinak je teda perfektní, vzhledem k otmu, že u Emtéčka jsou příchozí hovory v EU zdarma, tak že je zřejmě možné volat z celé EU domů za pouhých cca 1,20 Kč/min. s callbackem Odorika. Samozřejmě za předpokladu, že to nějak Emtéčko neblokuje, např. neskrývá CLIP při prozvánění. Jako mně přijde cena 1,20 Kč/min. z Evropy domů jako dost pohodová.

S tím callbackem Odorika pod Emtéčkem azatím si nikdo nemá zkušenost, že?
Nemohl by to případně někdo s jejich tarifem vyzkoušet, pokud má i účet u Odorika a bude mít možnost? díky
Naposledy upravil Fíla dne 20. 7. 2014 09:26, celkově upraveno 1
Důvod: odstraněna rozsáhlá citace
Roger73
Junior

Odeslat příspěvekod LadislavM 20. 7. 2014 10:24

Jestli zruší smsky v rámci VPN, už to nejde použít pro GSM alarmy-spínače.
LadislavM
Junior

Odeslat příspěvekod Petr T. 20. 7. 2014 23:25

Roger73: Samoobsluhu mají, je tam vidět průběžná útrata i výpis hovorů a SMS. Jen je to s nějakým zpožděním - zatím to nemám moc podrobně vysledované, ale řekl bych, že několik hodin.

Inkasem se platit dá, jak je to s omezením částky nevím, ale tak důležité je hlavně, jaké omezení si nastavíš ve své bance ;-)
Petr T.
Junior

Odeslat příspěvekod dave67 21. 7. 2014 18:47

Tak rozdíl v ceníku je zjevně hlavně v tom VPN. Zatímco dřív stačilo VPN (50 Kč) pro volajícího do stejné sítě, od srpna musí pro využité VPN platit obě strany (2x 50Kč). Nepletu se?
dave67
Junior

Odeslat příspěvekod Roger73 21. 7. 2014 22:08

Petr T. píše:Roger73: Samoobsluhu mají, je tam vidět průběžná útrata i výpis hovorů a SMS. Jen je to s nějakým zpožděním - zatím to nemám moc podrobně vysledované, ale řekl bych, že několik hodin.

Inkasem se platit dá, jak je to s omezením částky nevím, ale tak důležité je hlavně, jaké omezení si nastavíš ve své bance ;-)

Petr T.: A jestli mohu, hovory se tedy v sámošce zobrazují průběžně (byť se zpožděním) s konkrétními tel. čísly a s časy jednotlivých hovorů?

Jinak u toho inkasa já s ním právě nemám osobní zkušenost, ale sdělili mi např. z O2, že inkaso akceptují jako platební metodu pouze tehdy, pokud si zákazník nastaví inkasní limit min. ve výši 500 Kč. Já jsem si předtím taky myslel, že to je záležitost čistě mezi zákazníkem a jeho bankou, jaký limit si nastaví ,a že to je jeho problém, když potom časteji bude muset zadávat manuálně příkazy. Dokonce jsem si myslel, že se operátor ani tu výši inkasního limitu nemusí dozvědět. Teď teda nevím, jak to je. Možná by se v některých případech limit sjednaný u banky i dal před operátorem zamlčet (podle mne opovi do něj nic není, stejně vlastně téměř vždy umožňuje i platbu příkazem k úhradě), ale fakt nevím.

dave67 píše:Tak rozdíl v ceníku je zjevně hlavně v tom VPN. Zatímco dřív stačilo VPN (50 Kč) pro volajícího do stejné sítě, od srpna musí pro využité VPN platit obě strany (2x 50Kč). Nepletu se?

Tak mělo by stačit, když si bude 50 Kč za VPN platit jenom volající. Cituji z mailu, který mi poslali:

"Dobrý den, pokud budete mít aktivovanou službu VPN budete volat všem účastníkům sítě emtéčka zdarma a je jedno jestli ten druhý aktivovanou službu má nebo nemá.

S pozdravem
Emtéčko"

Tak doufám, že popisují stav, který bude platit i s novým ceníkem.

Fíla píše:Citoval jsem z aktuálního ceníku, který je dosud platný, tedy konkrétně do 8. srpna. Nabízí se zde ale otázka, zdali v rámci VPN zůstanou SMS zdarma pro ty, kteří si u Emtéčka zřídí tarif před uvedeným datem, tedy ještě za nynějších podmínek.

No to je otázka ale tipnul bych si, že smsky zdarma v rámci VPN nezůstanou ani pro "staré" zákazníky, protože se tady vlastně nejedná o změnu tarifu ,ale jakéhosi balíčku-.

slavo963 píše:Hodne jezdim po zahranici, je jeste nejaky operator, ktery ma prichozi hovory v EU za 0.- a mesicni pausal jedefakto 29.-?

Myslím, že ještě byl nějaký virtuál s minimálním paušálem, který měl příchozí roamingové hovory v EU za nula. Teď si ale nemůžu vzpomenout, jak se jmenoval.
Roger73
Junior

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků