Emtéčko v síti O2 - obecná diskuze

O virtuálních operátorech a jejich službách

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod anonymius 14. 2. 2019 18:23

Dej si inkaso a mas klid...
Samsung Galaxy S23, S21, S7, S2, A34
anonymius
Junior

Odeslat příspěvekod dj.kure 14. 2. 2019 18:48

Přesně tak. Povolení k inkasu a stahovat si to budou sami. Funguje to spolehlivě. Jinak VoLTE zatím řešit nemusíš, ještě jej nespustili, ale měli by každým dnem. Vytvořit přístupové údaje a další věci si musíš v samoobsluze. Je to jednoduché.
Apple iPhone 14 Pro 256GB Deep Purple | Apple Watch 6 | O2 Family | Vodafone OneNet
dj.kure
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymius 15. 2. 2019 12:33

To uz bylo psano v prosinci... a VoLTE nikde.
anonymius
Junior

Odeslat příspěvekod alfas123 15. 2. 2019 12:49

Jak s tou mobilnou appkou ;-)
alfas123
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod dj.kure 15. 2. 2019 15:12

VoLTE slibují na průběh 03/2019-04/2019. Věřím, že by to mohlo být i dříve.
dj.kure
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod intago 15. 2. 2019 22:06

furt netuším, jaký výhody VOLTe má, když se neplatí daty ale normálně
intago
Junior

Odeslat příspěvekod Nick Cave 15. 2. 2019 22:19

Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hauzz 15. 2. 2019 23:07

Akorát v tom článku o VOLte mají nepřesnost že na starších technologiích nelze zároveň volat a datovat. U 2g to platí, u 3G můžu během hovoru normálně datovat. Doplňuji obojí na 1 sim. Pokud budu připojen v dualsimu a někdo mi zavolá na druhou sim než data tak se telefon přepne na sim s hovorem a data se vypnou. To bych musel mít dual sim full active.
hauzz
Pokročilý

Odeslat příspěvekod anonymius 16. 2. 2019 08:30

Hlavne ! Rychlost spojeni hovoru - neni fallback do 2g/3g + tecou stale data (treba navi v aute)
Samsung Galaxy S23, S21, S7, S2, A34
anonymius
Junior

Odeslat příspěvekod hauzz 16. 2. 2019 09:31

Fakt je že díky žalostně malému pokrytí 3g to dost často ze 4G fallbackem spadne do 2G a rázem je po datech během hovoru. Ale zase u té navigace to není tak že by přestala navigovat. Jen přestane aktualizovat data o průjezdnosti a různý hlášení na radary hlídky atd (waze). Ale nesmí se sjet z trasy to pak začne hledat jinou trasu a na to potřebuje být online. Takže VoLTE je určitě krok kupředu.
hauzz
Pokročilý

Odeslat příspěvekod dj.kure 16. 2. 2019 13:04

Nezapomínejte na lepší HD kodek s VoLTE v síti O2. Bohužel jediné O2 ho nepodporuje v letech starších 3G/2G jako ostatní operátoři. Jinak Vodafone podporoval a možná stále podporuje data i v rámci 2G při současném hovoru. U O2 má člověk smůlu.
dj.kure
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod intago 16. 2. 2019 20:15

No, výhody mě nějak nepřesvědčily. Slyšel jsem ale, že se Emtecko je hůř informované a ovládané smskami než Tesco, které to mělo dost vymakané, ač lapsy občas nastaly taky.Samoobsluhu jsem proto nepotřeboval.
Jak a co Emtecko hlasi a co se smskami dá ovládat? To je mi důležitější než VOLTE
intago
Junior

Odeslat příspěvekod dj.kure 16. 2. 2019 20:17

A co byste chtěl SMSkami ovládat? Jediné smysluplné je jedině reset FUPu, nebo aktivace internetu. Nic jiného mne nenapadá (ciže to budou pitomosti). A co by jinak mělo Emtéčko hlásit? Hlásí vyčerpání dat (80 a 100%), hlásí vystavené faktury a příjem platby, ...
Přílohy
51B3098C-3E8D-4E9B-903E-1644231A6301.jpeg
dj.kure
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod intago 16. 2. 2019 21:35

Přece končit a zapínat všecky Baličky hovorů i dat bych smskama měnil, samošku nepotřebuju...
A sms na obnovu Fupu dík
intago
Junior

Odeslat příspěvekod dj.kure 17. 2. 2019 08:15

A co takhle se podívat na ceník a pak bude naprosto zbytečné se tu bavit o nějakých balíčcích hovorů...
Emtéčko je paušál za skvělou cenu, jestli patříš mezi ty, co si vše desetkrát za den přepočítávají a přepínají balíčky co sedm minut, tak radši zůstaň u Tesca. Emtéčko je nějak nastavené, máš jasně dané základní tarify, kde přejít můžeš jednou do měsíce. K tomu jsou pak datové balíčky, které můžeš obnovovat, nebo mezi nimi přecházet. Na obnovu i změnu datového balíčku je SMS, ohledně základních hovorových tarifů nevím, ale zřejmě taky bude. Pak už zbývá maximálně balíček 200SMS. Prostě není toho moc, co bys měl možnost ovlivnit a není k tomu ani moc důvod. Základní ceník je postavený dobře, stačí si jen tarif dobře poskládat a více řešit nemusíš. Natož dělat opičiny s nějakým vypínáním s zapínáním balíčků O:-) nebuď extrémista.
dj.kure
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků