Emtéčko v síti O2 - obecná diskuze

O virtuálních operátorech a jejich službách

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod dj.kure 20. 3. 2018 21:57

Napsal bych na infolinku nebo přes chat. Reagují rychle a ochotně. Jinak ve výchozím stavu jsou zakázané. Musíte si požádat o aktivaci.
dj.kure
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MobiLLion 22. 3. 2018 22:13

Nemáte někdo zkušenosti s tím, jak zapnout SMS info o zmeškaných hovorech, které mi volali, když jsem byl nedostupný? Na infolince moc netušili o co go, snažili se mě napřed přesvědčit, že se služba aktivuje *43# (což je ve skutečnosti služba 2. hovor na lince)...
MobiLLion
Junior

Odeslat příspěvekod tom.pca 23. 3. 2018 06:56

Volba se jmenuje Na příjmu a aktivuje se v samoobsluze.
tom.pca
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MobiLLion 23. 3. 2018 08:06

Ne. Přečti si popis té služby, Na příjmu je něco jiného.
MobiLLion
Junior

Odeslat příspěvekod zantovsky 23. 3. 2018 10:48

Myslím, že tato služba v síti O2 nikdy nefungovala. V každém případě se zdá, že nefunguje u emtéčka; v samoobsluze to není.
zantovsky
Junior

Odeslat příspěvekod esquire 23. 3. 2018 10:53

Sluzba se jmenuje Zmeskane hovory a normalne ji mam funkcni od aktivace SIM karty. Sluzba Na prijmu informuje o dostupnosti volaneho. Funguje jen v siti O2.
esquire
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod imaster 23. 3. 2018 11:01

Tak jsem si to schválně vyzkoušel a normálně to funguje.
Prozvonil jsem si vypnuté MTčkové číslo a po zapnutí mi přišla na MTčko tato SMS.
Odesilatel teto zpravy se Vam pokousel 23.3.v 10:56 1x dovolat. Tato zprava sluzby Zmeskane hovory je zdarma. emtecko.
imaster
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zantovsky 23. 3. 2018 15:10

Pardon, když jsem napsal, že tato služba v síti O2 nikdy nefungovala, měl jsem tím na mysli, že to moc nefungovalo. Pamatuji se, že někdy přišla SMS až druhý den po zapnutí telefonu, jindy nepřišla vůbec. U emtéčka jsem to nezkoušel, ale jestliže je to aktivní defaultně, je možné, že to funguje stejně, jako mně onehdy u O2. (Jakože se od té doby nic nezměnilo, a tudíž to pořád funguje jen podle nálady.)
zantovsky
Junior

Odeslat příspěvekod tom.pca 23. 3. 2018 18:01

Omlouvám se za mystifikaci s tím Na příjmu, spletl jsem si to s těmi Zmeškanými hovory.
tom.pca
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nick Cave 28. 3. 2018 10:40

Chci se zeptat, nechystá teď Emtéčko nové podmínky které přinesou nějaké změny?
Zatím u nich nejsem, ale kdybych šel k Emtéčku:
dostanu od nich nové číslo nebo můžu přenést svoje k nim?
A jak probíhá komunikace s tímto operátorem, potřebuji k tomu comp nebo se vše dá zvládnout z mobilu?
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tttppp40 28. 3. 2018 10:48

Zatím tvrdí že žádné změny podmínek nebudou. Číslo můžeš dostat nové nebo si přenést vlastní (ale musíš už při objednávce Sim). Dá se vše zvládnout z mobilu pokud máš data.
tttppp40
Junior

Odeslat příspěvekod imaster 28. 3. 2018 10:53

Potvrzuji. S MT čkem naprostá spokojenost. Na to že to je malý virtuál a ještě pod taktovkou O2, tak je naprosto spolehlivý a férový. Jediné co mi chybí, je oficiální app do mobilu, zatím ji nahrazuji velmi spolehlivou app od zdejšího uživatele.
imaster
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nick Cave 28. 3. 2018 11:01

Díky hoši, chystám se přejít s jednou simkou kvuli datum, zatím mám obě u Kaktusu
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tttppp40 2. 4. 2018 09:05

Tak duben zde a na webu Emtéčka se nic nezměnilo, přesto že slibovali že do konce března bude nový web....
tttppp40
Junior

Odeslat příspěvekod esquire 2. 4. 2018 09:22

Posunuli to na kveten.
esquire
Pokročilý
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků