Emtéčko v síti O2 - obecná diskuze

O virtuálních operátorech a jejich službách

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Ipanema 25. 2. 2018 15:12

Hlasová samoobsluha, operátorky často s vědomostmi v lese, žádná prodejna pro servis, nemožnost platit přes inkaso (u Emtéčka funguje ale), měsíční cena za neomezené volání, sms a 1,5 GB internetu je stejná nebo vyšší jako u kartelové trojky, atp....
Češi si rádi připlatí za kartelovou trojku. Proto je zde v ČR taková mobilní situace, jaká je.
Ipanema
Pokročilý

Odeslat příspěvekod tomus 25. 2. 2018 15:55

Mínusem u Emtéčka je placená infolinka, která funguje pouze ve všední dny do 16:30 hodin, ale pokud tam voláš jednou za čas tak se s tím žít dá.
tomus
Junior

Odeslat příspěvekod imaster 25. 2. 2018 16:00

*68 to cislo je v ramci MT placene? Ja myslim ze ne, ze je zdarma.
imaster
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jirys 25. 2. 2018 16:05

Urcite to neni placena linka akrat ze to funguje jen v pracovni dny
Nemám
jirys
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod imaster 25. 2. 2018 16:08

Osobně nepamatuji, kdy jsem potřeboval volat na infolinku v noci nebo víkendu. A navíc, za paušál 4kč měsíčně , nějakou infolinku oželím.
imaster
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod cosmicboy 25. 2. 2018 16:38

Pokud tedy provolam cca. 30 minut měsíčně, pošlu 5 SMS a na data mám WiFi, asi bude Emtecko jasná volba... Operátora (ani samoobsluhu na různá nastavení) jsem nepotřeboval asi 10 let. A inkaso u nich teda jde? Nerad bych řešil každý měsíc ruční placení, podle diskuzí zde odpojují hodně rychle...
cosmicboy
Junior

Odeslat příspěvekod imaster 25. 2. 2018 18:06

Inkaso samozřejmě jde. Já ho ale nepoužívám, do mejlu mi přijde faktura s QR kódem, mobilní bankou to naskenuji a odešlu. S paušálem za 4kč měsíčně máš sms a minutu hovoru za 1,82. Já jsem to bral jako druhou kartu do mobilu pro sebe a přítelkyni a voláme si neomezeně za 4 kč měsíčně. Je tam 10 000 minut.
Samoobsluha je funkční a přehledná.
imaster
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod sNOWu 25. 2. 2018 18:26

Protože mají retenční nabídky :-))
sNOWu
Junior

Odeslat příspěvekod nepss 25. 2. 2018 19:13

cosmicboy píše:Aktuálně jsem u T-Mobile a vážně uvažuji o přechodu k nějakému virtuálovi, Emtéčko je asi nejvážnějším kandidátem. Proto bych se rád zeptal, jestli Emtéčko (a obecně virtuální operátoři) mají nějaká závažná úskalí, respektive nedostatky oproti klasické trojce operátorů. Vím, že dřív šlo o LTE, ale to už by také mělo (min. u Emtéčka) šlapat. Na závěr řečnická otázka - pokud žádný problém není, proč už dávno všichni nejsou jen u virtuálů? :-)


Například chybí VoLTE a ViLTE což už není luxus ale standart. Ovšem na druhé straně ne každý to potřebuje. Dále třeba sms-email a možná i přesměrování hovorů?
nepss
Junior

Odeslat příspěvekod Pierre87USA 25. 2. 2018 21:32

Peesmeeovani hovoru funguje u emtecka, aktualne pouzivam.
Pierre87USA
Junior

Odeslat příspěvekod tomus 26. 2. 2018 13:57

imaster píše:*68 to cislo je v ramci MT placene? Ja myslim ze ne, ze je zdarma.

Tak se omlouvám za mystifikaci Dnes jsem zkoušel volat na infolinku a V samoobsluze ve výpisu má hovor opravdu nulovou hodnotu nicméně když jsem před několika lety začínal u Emtéčka tak se mi hovor na infolinku opravdu účtoval tak jsem rád že už to tak není.
tomus
Junior

Odeslat příspěvekod tttppp40 27. 2. 2018 21:57

Tak už jde provést FUP reset dat pomocí SMS.
IVMLXL R například.....
tttppp40
Junior

Odeslat příspěvekod intago 28. 2. 2018 09:01

nepss píše:
cosmicboy píše:Aktuálně jsem u T-Mobile a vážně uvažuji o přechodu k nějakému virtuálovi, Emtéčko je asi nejvážnějším kandidátem. Proto bych se rád zeptal, jestli Emtéčko (a obecně virtuální operátoři) mají nějaká závažná úskalí, respektive nedostatky oproti klasické trojce operátorů. Vím, že dřív šlo o LTE, ale to už by také mělo (min. u Emtéčka) šlapat. Na závěr řečnická otázka - pokud žádný problém není, proč už dávno všichni nejsou jen u virtuálů? :-)


Například chybí VoLTE a ViLTE což už není luxus ale standart. Ovšem na druhé straně ne každý to potřebuje. Dále třeba sms-email a možná i přesměrování hovorů?

Mě by vadilo, že koupíš 1,5 giga ale v EU od jednoho giga dál připlacíš 0,25 za každý mega. To Tesco nedělá. Proč nejsou všichni u virtuálů taky nechápu...
intago
Junior

Odeslat příspěvekod khonsun 28. 2. 2018 09:40

tttppp40 píše:Tak už jde provést FUP reset dat pomocí SMS.
IVMLXL R například.....

Moc komfort to neni. Proc si mam pamatovat jaky tam mam balicek a tukat to, kdyz operator to jasne vi. Stacilo by asi napr. R.
khonsun
Junior

Odeslat příspěvekod tttppp40 28. 2. 2018 10:03

Přesně tak. Prosté R.
tttppp40
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků