Emtéčko v síti O2 - obecná diskuze

O virtuálních operátorech a jejich službách

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod tttppp40 22. 9. 2017 18:51

Přesně tak.
tttppp40
Junior

Odeslat příspěvekod rmrf 22. 9. 2017 20:00

hank píše:Tak jsem dotyčnému v samoobsluze deaktivoval balíček M, ale už mně nejde znovu zapnout. Objeví se hláška: "Již jste si za toto zúčtovací období balíček aktivoval." Nevíte někdo, kde je problém?


Zavolej na infolinku. Velmi slušně jim vysvětli, co se přihodilo a zeptej se, jak to máš znovu zapnout. Když budeš slušný, tak ti to restartují sami ručně, i když podle podmínek na to nemáš nárok.
rmrf
Junior

Odeslat příspěvekod descent 22. 9. 2017 22:44

Stejný problém :-( Snad nám vyhoví, internet potřebuju dost často.
descent
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tttppp40 23. 9. 2017 19:14

Teď jsem chtěl resetovat balíček L a přišli mi 2 SMS, že byl deaktivovan a internet v mobilu taky. Takže jsem musel na WiFi (kterou nemám doma) abych to zase zapnul. Ještě před měsícem to nedělalo. Stalo se vám to už taky?
tttppp40
Junior

Odeslat příspěvekod descent 23. 9. 2017 19:39

Buď rád. Myslím...Když vypneš balíček a nevypne se net,tak zaplatiš při využití dat 20Kč za denní internet (FUP 50MB)
descent
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tttppp40 23. 9. 2017 20:03

No předtím šel balíček deaktivovat počkat na SMS a zase aktivovat a žádný denní internet se neuctoval. Někdo tvrdil že i když to deaktivujes tak na ústředně to běží stejně do půlnoci, ale teď mi to prvně vyplo internet v mobilu. To dřív neudělalo.
tttppp40
Junior

Odeslat příspěvekod descent 23. 9. 2017 21:13

Mě to vyplo hned taky. No a jsem bez netu úplně.
descent
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tttppp40 23. 9. 2017 21:41

To je teď něco nového. Dřív deaktivace balíčku nevypinala zároveň internet v mobilu. Může to ještě někdo zkusit? (ten reset balíčku).... Jestli vám to zároveň vypne i internet v mobilu?
tttppp40
Junior

Odeslat příspěvekod anonymni 25. 9. 2017 17:50

Teď jsem to zkusil, protože mi téměř došla data. Zpráva o vypnutí mi přišla asi do 10 sekund. Nezkoušel jsem mezitím Internet používat, ale možná, že vám v této krátké době denní balíček nezaúčtují a je možné si rychle zapnout balíček jiný. Řekl bych ale, že dokud nedojde k deaktivaci starého balíčku, není možné aktivovat balíček nový, ale to si teď nejsem jistý...
anonymni

Odeslat příspěvekod tttppp40 25. 9. 2017 19:01

A? Povedlo se ti znova ho zapnout? Vyplo ti to internet v mobilu? Nebo jsi to zapinal přes PC nebo WiFi?
tttppp40
Junior

Odeslat příspěvekod anonymni 25. 9. 2017 21:07

Přes PC a Wi-Fi. Internet v telefonu mi to nevyplo, ale přišla mi hned vzápětí další zpráva, že při použití budu platit ten denní balíček, takže jsem data hned vypnul a poté aktivoval přes PC.
anonymni

Odeslat příspěvekod Smells 29. 9. 2017 10:52

Zdarec, dva dotazy. V ceníku je, že služby se učtují za kalendářní měsíc. Tudíž mají všichni zůčtovací období vždy od prvního do posledního? Druhý dotaz, jsou nějaké sankce když přejdu z vyššího paušálu popř. vyššího balíčku internetu na nižší tak jak to mají v oblibě naši zloději z velké trojky? Díky
Neraduj se ze světla na konci tunelu.S největší pravděpodobností se jedná o protijedoucí vlak.
Smells
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tttppp40 29. 9. 2017 11:06

1.ano, 2.ne
tttppp40
Junior

Odeslat příspěvekod Smells 29. 9. 2017 16:45

Díky
Neraduj se ze světla na konci tunelu.S největší pravděpodobností se jedná o protijedoucí vlak.
Smells
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod descent 2. 10. 2017 12:32

Mám teď 5GB net, když budu chtít měmit v průběhu měsíce na 1,5GB...mám dát reset FUP? Nebo vypnout balíček a zapnout druhý?
descent
Junior
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků