Emtéčko v síti O2 - obecná diskuze

O virtuálních operátorech a jejich službách

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod tttppp40 22. 8. 2017 17:32

Dj.kure : Člověče, když už reset udělala, tak ti jiný balíček zapnout nepůjde. Měla místo resetu 1,5 GB zapnout třeba 5 GB - uctovala by se jí jen 11/31 měsíční ceny a měla by k dispozici 5 GB. Oficiální dokupy dat ještě nefungují ale plánují je. Teď buď denní internet nebo do konce měsíce offline.
tttppp40
Junior

Odeslat příspěvekod sNOWu 22. 8. 2017 18:57

takže jí 3GB nestačí. Ať si tento balíček vypne a zapne vyšší a příští měsíc bude mít automaticky vyšší balíček, pokud to tedy jde.
sNOWu
Junior

Odeslat příspěvekod tttppp40 22. 8. 2017 19:41

Když tenhle měsíc deaktivuje již 1x resetovany balíček, tak bude moci aktivovat balíček až příští měsíc a to pouze 1x.Zdarma reset nebude ten měsíc fungovat až od dalšího......
tttppp40
Junior

Odeslat příspěvekod dj.kure 22. 8. 2017 23:25

Ony jí ty 3GB bohatě stačí, ale tenhle měsíc měla zrovna dovolenou a zapomněla vypnout synchronizaci hudby z iTunes přes mobilní data... jinak běžně by se měla vejít do těch cca 1.5-2GB...

Tak už jsem ji poinformoval, že teď zůstane do konce měsíce offline.
Apple iPhone 14 Pro 256GB Deep Purple | Apple Watch 6 | O2 Family | Vodafone OneNet
dj.kure
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tttppp40 24. 8. 2017 11:05

Pro ty co stále u Emtéčka tápají :
Převod dat do dalšího měsíce není. Obnovení nebo pomalá rychlost po vyčerpání 2x M, L, XL balíčku dat taky není. Údajně řeší placený oficiální dokup po 2x resetu FUP(do konce září). Ten trik s tím dokupem (1x resetem zdarma) jak se říká, oficiálně nikde Emtéčko uvedené nemá, ale funguje už 2 roky co tam jsem. Teď v červnu na tuto možnost upozornili pouze na Facebooku a tvrdí, že to bude trvalé. Vtip je v tom, že 1x měsíčně můžeš udělat aktivaci jakékoliv balíčku dat a když už máš data aktivní z předešlého měsíce........ a druhá část vtipu je v tom, že se účtují poměrně(peníze k počtu dní ne data) , takže 28 dní můžeš čerpat 1,5 GB za 28/31 katalogové ceny a 3 dny třeba celých 10GB za 3/31 ceny, ale aby jsi mohl další měsíc udělat "zdarma" reset musíš si nechat zapnutý ten poslední balíček dat, přes přelom měsíce.
tttppp40
Junior

Odeslat příspěvekod anonymni 24. 8. 2017 18:46

Má někdo zkušenosti se zadáním špatného čísla pro přenos? ČVOP jsem dal správně, ale první číslice se mi pomíchaly s předchozím číslem a uvědomil jsem si to až dnes, kdy mělo být číslo převedeno.
anonymni

Odeslat příspěvekod ze.us 24. 8. 2017 19:48

ČVOP jsem dal správně, ale první číslice se mi pomíchaly

Takze jsi ho NEzadal spravne a nepreneslo se, ze?
Zadej znovu a lepe - CVOP ma platnost 60 dni.
ze.us
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod anonymni 24. 8. 2017 19:56

ze.us píše:
ČVOP jsem dal správně, ale první číslice se mi pomíchaly

Takze jsi ho NEzadal spravne a nepreneslo se, ze?
Zadej znovu a lepe - CVOP ma platnost 60 dni.


První číslice telefonního čísla, nikoliv CVOP.
anonymni

Odeslat příspěvekod rmrf 25. 8. 2017 06:52

Tak to abys radši zavolal honem operátorovi. Každopádně při správně zadaném přenosu čísla k jinému operátorovi by ti mělo přijít několik informačních SMS. Starý operátor, nový operátor... Ale běž radši volat.
rmrf
Junior

Odeslat příspěvekod anonymni 25. 8. 2017 09:38

A pozor na jednu skutečnost - po 50 dnech již nejde zadat.
Na toto nikdo předem neupozorní.
Lze to potom řešit pouze novou žádostí o další ČVOP.
anonymni

Odeslat příspěvekod anonymni 25. 8. 2017 09:42

Díky za info. Zavolal jsem na jejich linku a operátorka vytvořila nový požadavek. Číslo bude přeneseno 30. srpna.
anonymni

Odeslat příspěvekod anonyni 25. 8. 2017 21:59

Nabídka Emtéčka s flatem ve vlastní síti je lákavá, škoda, že nenabízí k tomu ten balík SMS za 120Kč (500 ks) jako u Flexi Tarifu. Každopádně prozatím top nabídka na trhu, co se týká flatu v síti. Data nevyužívám.
anonyni

Odeslat příspěvekod esquire 26. 8. 2017 01:22

K Flexitarifu nabizi VPN za 50 Kc mes.
esquire
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tttppp40 26. 8. 2017 08:36

Flexi tarif je celkem o ničem. Možná snad jen pro někoho kdo má obrovské měsíční výkyvy v provolanych minutách. Ceny dat 1,5 GB za 299 je směšné. U normálních tarifů Emtéčka 3 GB za 139 a flat v síti za 4,- měsíčně a min. jinam max. 1,82, to je skutečná výhodná nabídka.
tttppp40
Junior

Odeslat příspěvekod sNOWu 26. 8. 2017 12:13

On ale data nepoužívá a tak mu flexi tarif vychází lépe
sNOWu
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků