inak?" style="border: 0px solid black; margin: 3px;max-width:145px">
Novela zákoníku práce: Chystané změny přehledně. Co bude jinak?
Mzdy v Polsku strmě rostou. Česko ve srovnání ztrácí
Mzdy v Polsku strmě rostou. Česko ve srovnání ztrácí
Práce na dva zkrácené úvazky: Jak na výpočet čisté mzdy, odvody a daně?
Práce na dva zkrácené úvazky: Jak na výpočet čisté mzdy, odvody a daně?
Jak virtuální sídla redefinují pojem „pracoviště“
Jak virtuální sídla redefinují pojem „pracoviště“
Důchodová reforma počítá s nižším zdaněním pracujících důchodců
Důchodová reforma počítá s nižším zdaněním pracujících důchodců
', 'reklama19_webu_cz4' => false, 'reklama19_webu_cz7' => false, 'reklama19_webu_cz10' => false, 'reklama19_webu_cz3' => '
Mladí mají chytrých věcí plné zuby. Přecházejí na obyčejné mobily, oblíbené jsou tyto
Mladí mají chytrých věcí plné zuby. Přecházejí na obyčejné mobily, oblíbené jsou tyto
Výlet, na který jen tak nezapomene. Američanovi při cestě do Evropy vyčíslili roaming za 143 tisíc dolarů
Výlet, na který jen tak nezapomene. Američanovi při cestě do Evropy vyčíslili roaming za 143 tisíc dolarů
Vodafone spustil 90 nových vysílačů. V jeho síti dodnes volají i pěkné mobilní vykopávky
Vodafone spustil 90 nových vysílačů. V jeho síti dodnes volají i pěkné mobilní vykopávky
Sto tisíc iPhonů určených k sešrotování se nakonec prodalo v Číně. Proti vůli ekologicky smýšlejícího Applu
Sto tisíc iPhonů určených k sešrotování se nakonec prodalo v Číně. Proti vůli ekologicky smýšlejícího Applu
Co nového v aplikaci WhatsApp. Díky filtrování chatů najdete rychleji důležité zprávy
Co nového v aplikaci WhatsApp. Díky filtrování chatů najdete rychleji důležité zprávy
', ); $this->var_expires = array ( 'config' => 1745104316, 'reklama19_webu_cz2' => 1713571916, 'reklama19_webu_cz5' => 1713571973, 'reklama19_webu_cz8' => 1713571924, 'reklama19_webu_cz4' => 1713571947, 'reklama19_webu_cz7' => 1713571943, 'reklama19_webu_cz10' => 1713571975, 'reklama19_webu_cz3' => 1713571978, ) ?> Jakého jste zvolili virtuála a proč? - MobilMania.cz

Jakého jste zvolili virtuála a proč?

O virtuálních operátorech a jejich službách

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod slos 31. 7. 2014 17:12

Oooooooooo: děkuji, také se na něj podívám.
slos
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod DevAstor 31. 7. 2014 17:43

Vyšel už ten článek?
Toto je můj osobní názor.

    (\_/)
    (°.°)           <=(čert s dvouma půllitrama)
   c(”)(”)
DevAstor
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nespurek 16. 10. 2014 19:22

Já jsem zvolila centropol, protože mám u něho i elektřinu, takže mně to vyšlo velice pěkně. Přechod byl bez problému.
Nespurek
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Milkos 16. 12. 2014 17:20

CALLPRO
minimální měsíční paušál 29,-Kč
minuta volání do cizích sítí 1,80 s tarifikací 1+1 - základní výhoda, telefonuji pro předání informací ne pro vedení hodinových diskusí o ničem, takže hovor tak za 0,90 Kč
150 MB dat za 60 Kč,
Převod ze strany CALLPRO bez problémů, jen opouštěný O2 dělal problémy.
Milkos
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Tompr 16. 12. 2014 20:13

Kaktus
platím za to co používam.
předplacenka
1+1
akce 2x kreditu pri dobití akci tedy naklady poloviční.
platnost kreditu rok
stačí dobít jednou do roka 50kč když nebudu potřebovat používat tel...
100kč 500MB :)
přehledny, jednoduchý...
Tompr
Junior

Odeslat příspěvekod Aslan 8. 1. 2015 03:33

Když jsem před Vánoci kupoval smartfoun a potřeboval upravit sim na nanoSim, šel jsem coby zákazník, který je u T-mobilu víc než deset let, do jejich obchodu... slečnu na krámě ze všeho nejvíc šokovalo to, že mám měsíční paušál za 304,- Kč (který v roce prakticky nikdy nepřekročím, s voláním a smskama se prostě "vejdu").

Začala mi horem dolem valit supr skvělej paušál asi za pětset pade, s tim že "kdykoliv" si to můžu kdyžtak snížit na ten nejnižší... no jo, jenže ten nejnižší je u nich za 349,- takže ke svému za 304 už bych se nikdy v životě nedostal...

K úpravě sim ani nedošlo...

Takže jsem asi dva týdny používal smartfoun coby tablet, volání a smsky mi nechyběly (stále používám svůj letitý, sice blbý, ale zato o to více odolný tlačítkový mobil - mimochodem, před Vánoci mi spadl do bláta s vodou, skoro do půlky se tam hezky zanořil... vyndal jsem ho, oklepal, otřel rukávem, funguje dál :D :D u smartfounu mám důvodné podezření, že už v tuto chvíli by ležel buď v servisu s "neopravitelnou a neuznanou závadou z důvodu oxidace" anebo v červené hromadné rakvi).

Ale zpět k věci: i díky této příhodě jsem usoudil, že smartfoun nechci mít jako primární přístroj na běžné volání a sms, ale jen jako lepší tablet a kompaktní foťák do kapsy :) Natrefil jsem na stránky virtuála Kaktus, kde se mi líbila cenová politika i někde popsaný legální "hack" s levnějšími megabajty v datovém připojení... takže jsem v trafice koupil Simku Kaktusu...

Teprve několik dní po koupi jsem zjistil,že se jedná o virtuála Tý-mobajlu :D :D Osud má někdy zvláštní smysl pro ironii :D 8-)
Aslan
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Fido 12. 2. 2015 01:08

Hlavní číslo od O2 k Tescomobilu.
Důvod byl rušení starých tarifů O2 a převod na nový brutálně nevýhodný. Důvod volby virtuála byl v dvojnásobném kreditu a tím asi nejlepších cenách na trhu. Další důvod poměrně slušně použitelný internet i po FUP.
Přechod ze strany virtuála byl naprosto bezproblémový ale hodně problémový byl naopak ze strany O2. Nejdřív několikeré přemlouvání s naprosto neakceptovatelnými v podstatě ceníkovými nabídkami, pak vygenerování nekorektního ČVOP a nakonec ještě 45-denní lhůta pro výpověď.

Záložní číslo od T-mobile k Mobil.CZ.
Důvod nehorázné ceny jak hovorů tak dat na twistu (výhodnější "plus" operátor opakovaně odmítal aktivovat), virtuál zvolen z důvodu potřeby sítě T-mobile jakožto jediné s pokrytím v oblasti kde je záložní číslo občas používáno a také kvůli potřebě internetu v týchž místech.
Přechod proběhl hladce a bezproblémově za 4 dny.

Zatím nechávám jedno číslo u Vodafonu, jsou na něm velmi výhodné podmínky. Při jakékoliv změně k horšímu ale nebudu váhat i toto přenést jinam nebo rovnou zrušit.
Fido
Junior

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků