EriMobile v sítích T-Mobile a Vodafone - obecná diskuze

O virtuálních operátorech a jejich službách

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod lukas1107 18. 4. 2014 14:23

Obrázek
Společnost Český bezdrát Mobile s.r.o. byla založena za účelem poskytování profesionálních mobilních veřejně dostupných tel. služeb v ČR pod vlastní obchodní značkou EriMobile®. Český bezdrát Mobile s.r.o. je 100 % vlastníkem dceřiné společnosti Český bezdrát s.r.o., která provozuje již od února roku 2002 telekomunikační síť Eri® poskytující vlastní služby internetového připojení a telefonních Služeb EriVoIP.

Po více jak půlročním úsilí se vedení společnosti podařilo dohodnout, v rámci uzavřených partnerských smluv, využívání fyzické mobilní sítě společnosti Vodafone Czech Republic a.s.

Český bezdrát Mobile s.r.o. je prvním alternativním mobilním operátorem v ČR, který má svou vlastní řadu mobilní tel. čísel (770 71x xxx až 770 72x xxx) umístěnu přímo ve fyzické mobilní síti Vodafone Czech Republic a.s. Rovněž je jeden z prvních alternativních mobilních operátorů v ČR, který má vlastní řadu SIM karet s vlastní grafikou a vlastním logem sítě vč. vlastní řady pro zákazníka důležitých kontaktních tel. čísel.
EriMobile

Virtuál EriMobile má pět tarifů za stejnou cenu, přesto se dramaticky liší
lukas1107
Junior

Odeslat příspěvekod LadislavM 18. 4. 2014 15:22

Co na to napsat, totální úlet. Za takový paušál bych čekal minimálně volání a sms do vlastní sítě zdarma. Bez toho je Eri vpodstatě před zánikem.
LadislavM
Junior

Odeslat příspěvekod hongmi 18. 4. 2014 15:23

Vonicem.
hongmi
Junior

Odeslat příspěvekod LadislavM 18. 4. 2014 15:30

Kdyby to bylo pod GTS T-mobile tak to pochopím, ale pod Vodafonem ? Že by jim Vodafon nedal vhodné podmínky ? Snad Eri pochopí realitu a ten ceník upraví.
LadislavM
Junior

Odeslat příspěvekod anonyni 18. 4. 2014 15:53

Oceňuji, když virtuál/operátor má stručný, jednoduchý ceník, což ERI Mobile rozhodně není. Kolik virtuálů letos odpadne? :-D Bylo by na čase, trochu trh zeštíhlit. Vyloženě bombastický virtuál letos nepřišel.

Web operátora: http://www.erimobile.cz/
anonyni

Odeslat příspěvekod CosiOdvedle 18. 4. 2014 17:31

To je dobrej bordel ten jejich web a ceník obzvlášť!
Chápete někdo kolik čeho získám při jakých podmínkách a hlavně za kolik?
Všechny ty jejich udané "Proč mít EriMobile" jsou standart u každého normálního poskytovatele :pozor

Vypadá to, že za standartní měsíční cenu 99kč nedostanu vůbec nic jen to, že můžu za dalších 1,99kč volat a za 0,99 smskovat. K tomu vstupní poplatek za převod čísla 199kč...mno kolik můžou tak do konce roku získat dobrovolných klientů? 100 kusů? Tisíc už snad takových blbců v ČR nežije ne?! :D
Jedině, že by obcházeli seniory a tam jim to vnucovali pod pohrůžkou násilí.
CosiOdvedle
Junior

Odeslat příspěvekod beny 70 18. 4. 2014 19:47

mám od Eri internet už řadu let a jsem spokojenej. Ten ceník se mi nezdá tak špatnej.Za 99 rep. 79 Korun měsíčně může člověk volat do všech sítí od 0,99 Kč/min. do 1,99 - podle zvoleného tarifu. Z vlastní zkušenosti vím, že když si vezmu kolik operátorovi za měsíc zaplatím včetně paušálu a podělím to kolik skutečně provolám minut, tak průměrná cena minuty at uz kamkoliv vyjde kolem 3 koruny. tady platím těch 79 a pak co provolám. Pokud budu chtít nějakej balíček volnejch minut, tak si ho můžu koupit a např. za 56 Kč hodina volání špatná není. A když si připlatím 19 korun za měsíc mám už základní internet.
beny 70
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Reku 18. 4. 2014 20:58

Další silně předražený virtuál :D alespoň podle mě....
Volil bych raději Studentfone, když bych chtěl Vodafone....
Reku
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod anonyni 18. 4. 2014 21:21

beny 70: Zaregistrujete se dneska a hned prvotní příspěvek pochvala Vašeho poskytovatele. ;-)
anonyni

Odeslat příspěvekod cvutko 19. 4. 2014 04:06

Vsechny ceny uvadeji bez DPH, coz muze nekoho zmast. A porusuji narizeni EU o roamingu, kdyz i po EU maji uctovani 120+60 prip. 60+30 a vlastne ani 30+1 nevyhuvuje u prichozich hovoru. Mozna pred rokem a pul by to nekoho oslovilo, ale ted jsou ceny proste jinde. A uctovani 120+60 snad ani nemohou myslet vazne.
cvutko
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod LadislavM 19. 4. 2014 06:56

Jak někde vidím 60 + 60 a pod. už si dávám pozor :!: a když už mají tarifikaci 1 + 1, zase z toho nejde volat :?: Když k tomu přidám paušál 100 Kč za nic, je zbytečné se takovýmto virtuálem dále zabývat. To se tam ještě borec chlubí, že se nějakým propočtem dostal na 3 Kč :oboze
LadislavM
Junior

Odeslat příspěvekod myšpulín 19. 4. 2014 07:28

Pokud dnes někomu vychází minuta volání na 3 Kč tak dělá něco špatně.
Není problém se s minutou hovoru běžně dostat pod 1,50 Kč a to do cizích sítí.
Podle skladby volání pak může průměrná minuta vycházet jen na pár haléřů.
myšpulín
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod anonymni 19. 4. 2014 08:16

Ten web je strašnej, ale pokud koukám dobře (a když tak mě opravte), mají tam 150 Mb za 19 Kč bez DPH, chápu to dobře?
To mi nepřipadá až tak špatný.. Jinak ty doplňkové služby mi taky nepřipadají až tak drahé. Naopak.
anonymni

Odeslat příspěvekod LadislavM 19. 4. 2014 08:25

K tomu přidej paušál a hned je z toho cena nad kilo.
LadislavM
Junior

Odeslat příspěvekod anonymni 19. 4. 2014 08:42

Hm. To je dost. Stejně mají ty jejich tarify zajímavou skladbu:
330 minut na 12 měsíců, paušál s tarifikací 1+1 má blokované hovory, jiný má tarifikaci 120+60 :roll:
anonymni

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků