EMEA - ukončení poskytování služeb

O virtuálních operátorech a jejich službách

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Reku 25. 3. 2014 09:28

Proč osoba hloupá? Začni u sebe, než zase něco příště bez znalostí plácneš jako "jasná fakta". Fakta jsou ne 200 u Tesca, ale 150 za měsíc. A lze i za 100 korun. Reagoval jsem na tvůj nesmysl o dobíjení u Tesco 200 měsíčně! ! To není nutné a můžeš dobře využít bonus a balíček. Pak se dostaneš na těch reálných 150 nebo 100 korun na 29-30 dnů u Tesco. Takže porovnávej srovnatelné - svých 79 korun na simku měsíčně se 150 nebo 100 korunami na simku u Tesco na 29-30 dnů - a co je v ceně. Pro tebe je opravdu nejlevnější Emea, ale píšeš nesmysly u srovnání u jiného operátora.
Nevím co jsi zač a proč tu provokuješ, protože teď jsi dal jasně na srozuměnou, že nabídku neznáš.
To samé u Tesca - volání v síti "zdarma" tě vyjde na 150 korun měsíčně, a ne na 200.... A dokonce to lze i za stovku, jen člověk nesmí být líný a cca jedenkrát za 29-30 dnů tomu věnovat čtvrt hodiny.... Ale máš úplně jinou nabidku, než jen volání v síti "zdarma" nebo ušmudlaných 30 minut jinam navíc u Emea...
Tak nereaguj jako býk na červený hadr na to, co se ti hodí do krámu. A nastuduj i jiné možnosti, než sem něco příště jednostranně s "jistotou" napíšeš.
Naposledy upravil Reku dne 25. 3. 2014 09:47, celkově upraveno 1
Reku
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod radim 25. 3. 2014 09:36

Ředitel ČTÚ píše:Ja si myslim, ze pro 95 % zakazniku Tesco mobile je EMEA daleko lepsi nabidka. Proc ? Jednoduse proto, ze za min dostanou to stejne co za vic u Tesca, nemusi dobijet tolik, aby meli neomezene volani v siti. A hlavne : nehromadi se jim tam kredit o ktery prijdou nebo budou muset utratit zbytecne, kdyz budou chtit prejit jinam za lepsi nabidkou.

Par jedincu se tu jiste ozve, ze utrati vsechen kredit za internet a bla bla blaaaa, ale to je jen tech zbyvajicich 5 % a je to irelevantni.

Za 99 kc neomezene v siti + 30 minut kamkoliv = ideal pro 95% zakazniku Tesca.


Výhodností můžou hodně zamíchat textovky, u Teska jsou zdarma do sítě i ony, nejen volání. Ono poslat 100 SMS zdarma nebo za 140 Kč... Ale to si každý musí spočítat, kolik by ho to stálo tam a kolik tam.
radim
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod LadislavM 25. 3. 2014 09:51

Tady je nádherně vidět, že vše co je pod GTS, je limitované. Prostě O2 umí udělat podmínky pro virtuály.
LadislavM
Junior

Odeslat příspěvekod radim 25. 3. 2014 10:22

Přesně tak, dobrý postřeh. K čemu mít 40 virtuálů? Stačí tři čtyři, kteří pokryjí 90 % klientů: Blesk, Tesco, EMEA. Kolik z těch desítek virtuálů pod GTS stojí za zmínku??? Blesk byl přes rok to nejlepší, co se dalo pro málo volající pořídit. Teď už je dost mimo, štafetu přebírají druzí dva. Málo platné, O2 jede.
radim
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Klient ps 25. 3. 2014 11:10

Chtěl jsem se podívat na nabídku tohoto operátora.
Web emea.cz moc lidí v roce 2014 luštit nebude. Něco debilnějšího a nepřehlednějšího jsem dlouho neviděl. A třeba mobilní internet jsem vůbec nenašel.
Klient ps
Poslední varování

Odeslat příspěvekod anonyni 25. 3. 2014 11:13

Klient ps: Web je zahlcený informacemi, myslím si, že by pomohlo oddělit GSM nabídku, ty tarify jsou v http://www.emea.cz/sluzby/telekomunikac ... dokumenty/
Naposledy upravil Fíla dne 25. 3. 2014 20:27, celkově upraveno 1
Důvod: odstraněna reakce na smazaný OT
anonyni

Odeslat příspěvekod ze.us 25. 3. 2014 11:57

Reku píše:Ušetřit za každou cenu pár desetikorun nemá vůbec žádný smysl... zároveň ale chápu, že pro někoho je každá kačka hromada peněz.

Hadej koho bych chtel pri cteni tohoto textu videt? ;)
25. 3. 2014 00:07 Dobrou noc :-)
Přidáno 4:20 hod:.

Koukam, ze ti to doslova 'nedalo spat'.
Klient ps píše:Web emea.cz moc lidí v roce 2014 luštit nebude. Něco debilnějšího a nepřehlednějšího jsem dlouho neviděl.

Ty jsi nebyl registrovan u +4U?
ze.us
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Reku 25. 3. 2014 12:07

ze.us - je to trochu jinak. Spal jsem velmi dobře. Ale v noci lze vše řešit často lépe (pěkně o tom píše třeba Gustav Meyrink, který se tím zabýval v praxi)- prostě jsem se vzbudil a najednou mě to napadlo, aniž bych nad tím přemýšlel a chtěl to řešit. Věc jsem považoval za uzavřenou.
Tak jsem ještě přidal tuto variantu pro rejpaly a absolutní spořílky..... A musel jsem kvůli gramatice několikrát opravit, jestli ti jde o počet editací....
Reku
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Ředitel ČTÚ 25. 3. 2014 12:31

Zdar borci, tak co, ještě je 600 Kč u Tesca míň jak 400 Kč u EMEA? :D
Naposledy upravil Fíla dne 25. 3. 2014 20:22, celkově upraveno 1
Důvod: odstraněn OT
Ředitel ČTÚ
Vrátnej na ČTÚ
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 25. 3. 2014 13:05

Řediteli, aniž bych chtěl něco zpochybňovat, nemůžu se dopočítat těch 400 Kč u 4 členné rodiny u EMEA.
Jaks to myslel?
Naposledy upravil anonymni dne 25. 3. 2014 13:22, celkově upraveno 1
anonymni

Odeslat příspěvekod anonyni 25. 3. 2014 13:48

AKTIV30 (30 minut) + balíček Neomezeně: 49,-Kč + 50,-Kč = 99,-Kč

http://www.emea.cz/sluzby/telekomunikac ... -a-tarify/

Byla by-li to nabídka prepaid, tedy ne na smlouvu a placení fakturou za vyčerpané služby, bylo by to zajímavější. ;-)

Ve VOP se píše, že poskytovatel je oprávněn uživateli smlouvu vypovědět v případě, že jeho útrata za poslední 3 měsíce nepřesáhne 200,-Kč. /strana 1, bod 3.3c/
anonyni

Odeslat příspěvekod anonymni 25. 3. 2014 14:09

Aha.
Ale tak to je pak mínus 90 min do všech sítí, mínus 60 sms a mínus sms v síti zdarma.
Sice levnější, ale o výhodnosti bych pochyboval.
anonymni

Odeslat příspěvekod ramses33 25. 3. 2014 14:22

EMA levnější není, je to v tomto výpočtu cenově minimálně stejné, ale proti Tescu nemá ty jeho výhody. Předplacenka, více minut 120 do všech sítí+ do vlastní zdarma, 60 SMS do všech sítí + SMS do vlastní sítě zdarma, kombinace dat, volnosti a pod, viz výše.... :-]

-- 27. 3. 2014 09:45 --

U AMEA bych dal pozor na to, co nabízí v reklamě a co ve skutečnosti.
http://www.emea.cz/wp-content/uploads/2 ... sluzeb.pdf

Rychlost po FUP není deklarovaných 200 Kb/s ale 64 Kb/s viz jejich podmínky v dokumentu na webu:

Po vyčerpání měsíčního objemu přenesených dat (FUP) dochází u všech služeb ke snížení rychlosti stahování na max. 64 Kb/s a odesí-lání na max. 32 Kb/s.
* Spojení je účtováno po hodinových intervalech s FUP limitem 15 MB a 15 Kč/h vč. DPH. Cena za službu Mobilní data je maximální cena za 24 hodin, kterou je EMEA s.r.o. oprávněna naúčtovat účastníkovi. Lhůta 24 hodin začíná běžet zahájením prvního datového spojení, resp. se zahájením prvního datového spojení po uplynutí lhůty předchozí.
** Do 30. 6. 2014 je FUP pro Mobilní Internet XL 10 GB/měsíc, pro Internet v mobilu M 1,5 GB/měsíc. Od 1. 7. 2014 dochází ke snížení FUP u obou balíčků na 3 GB/měsíc, resp. na 1 GB/měsíc.



A je také dobré si přečíst ceny doplňkových služeb:
http://www.emea.cz/wp-content/uploads/2 ... D.-DPH.pdf
ramses33
Uživatel deaktivován
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Reku 27. 3. 2014 10:51

Dívám se, že je to tady a nevšiml jsem si toho.

Takže jak je vidět - tak další zklamání a klamání - mnoho povyku pro NIC !!!
ZHORŠENÍ U DAT FUP K 1.7. a odstranění balíčku bez FUPu a zhoršení rychlosti po FUPu !
Nevýhodné čerpání balíčku jednotek.

No FUJ !!! Zase jen reKLAManí !!! A další operátor k ničemu! Snad jen to relativně levné volání mezi sebou, ale to je moc slabá konkurenční výhoda, když zbytek je na nic.
Naposledy upravil Reku dne 27. 3. 2014 10:57, celkově upraveno 1
Reku
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod ramses33 27. 3. 2014 10:57

Nechci slevu zadarmo...:-D

Za zřízení mají také dobrý poplatek, 1210 Kč a za snížení služby 242 Kč.

Je také dobré si přečíst ceny doplňkových služeb:
http://www.emea.cz/wp-content/uploads/2 ... D.-DPH.pdf

Zřízení služby * 1.210,00
Blokace SIM karty 361,79
Výměna SIM karty 249,51
Zřízení DUO SIM karty 249,51
Zřízení Micro SIM karty 249,51
Opětovné vygenerování ČVOP zdarma
Cenové snížení služby 242,00
ramses33
Uživatel deaktivován
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků