EMEA - ukončení poskytování služeb

O virtuálních operátorech a jejich službách

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz



Odeslat příspěvekod Din0 13. 3. 2015 17:39

Tak dnes pěknej šok po ránu, EMEA ukončuje...
Taky jsem měl celou rodinu u Emea
Neměl jsem paušál, měl jsem smluvní ceny platil jsem jen to co jsem provolal..
Ceny jsem měl:
1,90 Kč – volání do ostatních mobilních a pevných sítí ČR
0,55 Kč – volání v rámci EMEA
0,90 Kč - SMS
včetně DPH.
Může někdo poradit nějakého nového poskytovatele, který by splnoval podobnéceny popř. lepší?
Na Emeu bylo i možné posílat SMS z internetu standartně jako na O2.
Díky

EDIT: no ještě nevím jak to udělat, Emea nabídla tarify od O2 jak je psáno výše, což je orpavdu :-)....
A asi budu muset nejdřív převést tarif od emea na O2 dobíjecí kartu a pak přejít k jinému operátorovi, jinak to asi ani nepůjde co myslíte?

EDIT 2: Ješě bych měl dotaz, když já budu u virtuála, který např. používá sít T-mobile a někdo má tarif u T-mobile s voláním na síť T-mobile zdarma vzathuje se to i na toho virtuála?
asi si odpovím sám nevztahuje :D ????
Naposledy upravil Fíla dne 13. 3. 2015 18:50, celkově upraveno 1
Důvod: příspěvky sloučeny
Din0
Junior

Odeslat příspěvekod Boďa 13. 3. 2015 21:16

Emea,jsem využíval tak 3 roky po zpatku pro dceru, platil jsem co provolala,po tom co změnily ceník za pravidelnou platbu měsíční + cenu za volání a z doby výpovědi z změnily z 3 měsíců na rok jsem řekl pa..

Ale musím říct, že, obdobný problémy s mým poskytovatelem jsem měl taky.Pod sítí O2,vypověděli smlouvu,a s dělily nám ze k cca 23.12 nám konci smlouvu a k 14.1 nám zruší tel číslo pokud neprejdeme primo pod o2.Naštěstí jsme se s mým poskytovatelem dohodli a máme podopnou nabídku pod T-Mobile sice se mi krivi ústa při psaní t mobile,ale ceník je dobrý.
Boďa
Junior

Odeslat příspěvekod Maxifik 14. 3. 2015 12:18

Taky jsem na dopis koukal jak jojo. Je vidět, že politika velké trojky slaví úspěch. LTE virtuálům nedá, co jde jim komplikuje. EMEA mě před pár týdny odpověděla že datové přenosy používá jako O2 a s O2 nemá problém. Už v té době nemluvila pravdu. To co nabízí i včetně "zvýhodnění" je tak 2-3 krát dražší. A úpis na 2 roky - no to je už moc. Některá čísla budu muset převést na jiné virtuály (jejich předplacenky). Musím nejprve k O2 a pak jinam? Co vy na to?

Teď jsem tak porovnával jejich "výhodnou nabídku" co poslali a ona vychází levnější standardtní nabídka O2. To se dohodli či co?
Maxifik
Kolemjdoucí

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků