Plus4U v síti T-Mobile - obecná diskuze

O virtuálních operátorech a jejich službách

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod petreu 30. 10. 2013 12:41

Tak jsem se rozhodl jít do toho neomezeného tarifu, včera již vše na +4U mobile zaregistrováno, bez potíží a zažádáno o převod čísla od Mobil.CZ Pak se podělím jak to vše dopadlo a trvalo dlouho 8-) rozhodně nemám strach, že u této společnosti přijdu o číslo a když no tak se zase tak moc neděje ne, žádný zlatý stejně nemám :D Probral jsem vše dostupné na trhu a tohle opravdu je a hodně dlouho bude nejlepší nabídka! jak na volání, tak především na data...
Naposledy upravil petreu dne 31. 10. 2013 11:55, celkově upraveno 1
petreu
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod TrustNo1 30. 10. 2013 14:36

Tak to by mě zajímalo, jak bude převod od MOBIL.CZ probíhat a hlavně, jestli bude potřeba nová SIM. Dej potom vědět.

Myslím si, že vzhledem k 1 měsíční výpovědní lhůtě a 30 GB FUP internetu není pochyb o tom, že se při ceně 599,- jedná prozatím o nejlepší nabídku flatového tarifu. Srovnám-li, že přímo u T-Mobile by se smlouvou na 24 měsíců vyšel flat tarif s 1,5 GB dat + 10 GB dat navíc na 749,- + 499,- Kč, tedy celkem 1.248 Kč - To je více než dvojnásobná cena, třikrát horší FUP a dvouletá smlouva.

U Plus4U mi chybí ještě další tarif nějakým zahraničím (volání z ČR do EU, roaming v rámci EU), klidně o 100,- až 150,- Kč více.
TrustNo1
Junior


Odeslat příspěvekod janan213 31. 10. 2013 15:24

Ahoj,
přemýšlím o Plus4U, registrace do jejich systému na několikáty pokus úspešná, ovšem co si budeme povídat ten systém je něco hrozného. Už jste někdo úspešně přešel? Jak se platí za doručení SIM a zároveň i za změnu velikosti - nano (+149,-). Co vše po zaslaní požadavku na přenos čísla požadují.
Díky za odpvědi
janan213
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod nokiasman 31. 10. 2013 15:40

Huawei P10+, Huawei P10, Nokia 8
nokiasman
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Snowjack 2. 11. 2013 16:11

Po registraci je nutné zažádat o novou SIM kartu, vyzvednutí zdarma ve velkých městech na jejich pobočce (Unicorn Executive Briefing Centre), jinak 149 Kč poštou. Za stejný poplatek je možnost zvolit nano SIM. V případě přenosu, je již v tuto chvíli vyžadován kód pro přenos čísla od původního operátora.
:arrow: Aby vůbec mohla být žádost odeslána, je nutnost aktivovat si platební možnost Fair Pay. Už pár týdnů není nutná VIG+ karta a její osobní vyzvednutí, podepsání, atd., ALE pro aktivování Fair Pay účtu je nutné vyplnit mimo kontaktní údaje, jméno, datum narození, číslo občanského průkazu a nahrát na jejich stránky jeho oboustrannou kopii :idea: . Většinou následující pracovní den potvrdí a je odeslána SIM karta.
Jinak pro zmiňovanou možnost inkasa je nutné provést "aktivační platbu" 100 Kč :hm , která vám samozřejmě na účtu zůstane (inkaso se strhává na konci měsíce za všechny služby), proto bych radši zvolil kredit (na začátku měsíce je odečten "paušál" + průběžně další služby).

Komplikovaná cesta odměněna výbornou cenou :tleskani . Portál je něco co weboví programátoři nepřekousnou, ale při troše trpělivosti za půl hodiny víte kde co zhruba je :oboze ... kdo by to chtěl třeba i chápat tak může studovat manuály v nápovědě k ovládání portálu.
Snowjack
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mar72 2. 11. 2013 19:53

Chystám se po víc jak 12letech u Vodafone přejít k +4U tak doufám že nebudou žádné větší komplikace, ukecal jsem i manželku a kdyby se to nepovedlo tak by mě asi chvíli neměla ráda :love: . Registraci jsem absolvoval, stránky hrozné ale dá se to zvládnout, zítra jdu do Vodafone zjistit za jak dlouho mi poskytnou přenosové číslo a pak jsem zvědav jak to bude probíhat dál.

Používáte někdo tohohle šedého operátora už delší dobu, jaké máte zkušenosti?
mar72
Junior

Odeslat příspěvekod janan213 4. 11. 2013 13:32

Ahoj,
mě by zajímalo, zda bude případně bezproblémový přes čísla od Plus4U nějam jinam :?:
janan213
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod sokoliku 4. 11. 2013 14:48

Dobrý den, pracoval jsem v bance jako B.P. a viděl jsem jak se klient rozčiloval ze mu inkaso provedli 17 krát. A 28.000,- není málo.
sokoliku
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod petreu 4. 11. 2013 15:10

Ono existuje něco jako inkasní limit, když jste pracoval v bance, tak byste to měl určitě vědět, takže tomu tak nějak nevěřím :-D
petreu
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Pepa C. 4. 11. 2013 15:28

sokoliku píše:Dobrý den, pracoval jsem v bance jako B.P. a viděl jsem jak se klient rozčiloval ze mu inkaso provedli 17 krát. A 28.000,- není málo.


Že by měl platit skoro 1650 Kč? To by při jejich cenách byla sakra velká útrata :-D. Jsem u nich a jsem maximálně spokojený. Doporučuji!
Pepa C.
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod kodl56 4. 11. 2013 16:13

Ten co prý dělal v bance,tak to musela být strašně pochybná banka, když tam neví nic o inkasním limitu.
Jinak jsou tu ceny vynikající jen si nemůžu nějak zvyknout na jejich stránky,
kodl56
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod mar72 4. 11. 2013 17:22

Dnes jsem u nich požádal o přenos čísla, věřím a doufám že vše dobře dopadne. Ale ten jejich web to je něco :shock:
mar72
Junior

Odeslat příspěvekod Pepa C. 4. 11. 2013 19:36

jj, je to trochu "bludiště" :-)
Pepa C.
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod anonymni 5. 11. 2013 10:18

zdravim,

chystám se přejít k nim na ten neomezeny paušál s 30 gb dat.

už ho někdo máte a používáte? vše ok??

provedl jsem registraci a čekám
anonymni

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků